Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wczoraj pisałem, dziś dzwonilem do OPL. Konsultant powiedział, że kanał był dostępny dla wszystkich testowo, teraz będzie tylko dla tych co mają pakiet Optymalny. Nie mają i info odnośnie starego pakietu nc+. Przyjęli reklamację...

Edytowane przez maly801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nas Orange wysterowało.

Wczoraj dostałam pierwszy elektroniczny rachunek. 155zł 

Powinna być promocja 79zł za 300mb + 10zł multiroom = 89zł

Oczywiście poszłam do Orange aby wyjaśnić sprawę. Dostałam informacje, że moja umowa jest bez zniżek. haha dramat. W takim razie spisane wypowiedzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem chyba wszystkie posty w tym temacie i nasunęło mi się kilka pytan/kwestii.

 

1.ludzie pisalo, że w grudniu ma się pojawić nowy dekoder do 4k. Z tego co widzę to nic takiego nie ma w ofercie. Czy są jakiekolwiek przecieki kiedy to nastąpi?

2.Mam dokładnie taką samą sytuację jak Martusia. Aktualnie posiadam internet od UPC a telewizję satelitarną NC Plus. Zastanawiam się nad przejściem na światłowód 300 MB wraz z telewizją od orange. Z tego co wyczytałem na forum to ludzie mówią że jakość obrazu jest lepsza na Orange. Jednak Martwi mnie kwestia dekoderów czytałem wiele postów z 2012 r gdzie ludzie skarżyli się na ciągle zawieszanie zacinanie i wyłączanie dekoderów. Zastanawiam się czy to w dalszym ciągu występuje w końcu przez te 4 lata na pewno Orange wypuścił już wiele aktualizacji. Zastanawiam się również Czy jeżeli chciałbym skorzystać z opcji Multiroom to czy transmitery sieciowe dadzą radę. Aktualnie posiadam Multiroom Premium w NC Plus gdzie drugi dekoder połączony jest tylko przez transmiter sieciowy i niestety czasami na TVN HD zdarzają się zacięcia. Transfer między dekoderami waha się między 50 a 60 megabitow na sekundę.

3. Chciałem się zapytać Jak spisuje się światłowód czy faktycznie jego prędkość utrzymuje się na stałym poziomie 300 mb. Rezygnuję z UPC właśnie dlatego że na łączu 250 megabitów często transfer nie osiąga nawet połowy tej prędkości. Dlatego proszę o opinie użytkowników światłowodu Czy jesteście zadowoleni z prędkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nas Orange wysterowało.

Wczoraj dostałam pierwszy elektroniczny rachunek. 155zł

Powinna być promocja 79zł za 300mb + 10zł multiroom = 89zł

Oczywiście poszłam do Orange aby wyjaśnić sprawę. Dostałam informacje, że moja umowa jest bez zniżek. haha dramat. W takim razie spisane wypowiedzenie.

A co masz w umowie?

Jeżeli w umowie masz 89 zł to wystarczy złożyć reklamację...

U mnie też pierwszy rachunek wystawili bez zniżek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w umowie mam 119zł 1-24m, a telefonicznie było ustalane, że 79zł +10 multiroom przez rok, później 119zł +10zł i od 4 miesiąca C+ select. 

Moja wina, nie doczytałam. Tak to jest jak się ufa ludziom. eh

 

Złożone mam już odstąpienie od umowy na usługi i teraz pytanie do Was. Czy muszę dodatkowo jeszcze składać odstąpienie od umowy na NC+ ? Są różne opinie. Rozmawiałam właśnie z przedstawicielką Multimedii, która ma znajomego, który był w podobnej sytuacji co ja i też składał rezygnacje, tylko, że musiał 2 odstąpienia od umowy składać. Na inforlinii Orange poinformowano mnie przed momentem, że wystarczy to co złożyłam. 

Nie chce po 4 miesiącach zobaczyć rachunek 40zł skoro nawet ich sprzętu mieć nie będę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia szkoda, że nie złożyłaś reklamacji z poleceniem odsłuchania rozmowy. Być może na tej podstawie uznali by Ci zniżki.

 

Ps. Ja tak samo jak ty będę rezygnowal z Internetu upc i telewizji ncplus na rzecz światłowodu 300mb orange i telewizji od nich. Czy mogłabyś napisać jak telewizja się sprawuje? Obraz nie przycina? Czy nie przycina nawet gdy ściągasz jakieś duzee pliki na komputerze? Obraz w gorszej jakości czy lepszej niz w ncplus? Ogólnie jak wrażenia abstra[beep]ąc od tej sprawy z błędną wysokością abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z telewizji jestem zadowolona. Obraz super, jedynie dekoder strasznie mułowaty. Wolno działa przechodzenie z opcji do opcji, np wejście w nsagrywarkę trwa wieki. Internet jest tak samo szybki jak w upc, nie zauważyłam wow. Jednak ich router to dramat. Internet działa tylko w 1 pomieszczeniu. 

 

Nie chce się bawić w reklamacje, bo znając życie mogą. nie uznać bo podpisałam umowę. Miałam czas do jutra na odstąpienie. Pytanie teraz czy z c+ też muszę odstąpić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...