Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, G2000 napisał:

Na tym zdjęciu w opisach dekoderów jest Ultrabox+ 4K i Ultrabox+. To skrót myślowy czy ten Ultrabox+ (bez dopisku 4K) to jakiś nowy dekoder?

@G2000 Można to tak nazwać jako skrót myślowy, bo to jest ten sam dekoder 4K UltraBox+.

MR-4K.png

Edytowane przez lukx95
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Karolek1998 napisał:

Można zamienić WiFiszrota na np. Wifipremiumbox+

Dzwoniłem i pisałem (bo podejrzewałem , że na infolinii mnie zbył pracownik) i w obu miejscach powiedzieli, że nie ma takiej możliwości bo to jest w fazie testów i tylko dla nowych abonentów, a dla stałych abonentów bliżej nie określony czas.

Bo to też jest dla mnie ważna sprawa. Nawet nie wiecie ile się męczyłem żeby na tym coś nagrać na dysku, żeby później to wszystko samo z siebie przepadło..

Edytowane przez Ghost589
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z infolinii C+

Dekodery WiFi PB+ i 4 Ultrabox+ jako pomocniczy jest dla nowych abonentów/ dobierających MR Standard, ale za niedługo ma być możliwość dobrania tych tunerów dla klientów posiadających Multiroom. Ceny za usługę nadal 10 zł per tuner 

Edytowane przez Karolek1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel napisał:

Chociażby po to by nie marnować czasu na wyszukiwanie tych "darmowych" źródeł. O wątpliwej jakości tych serwisów nie wspominając.

Nie wiem gdzie Ty szukałeś czegoś, ale chyba się sparzyłeś. Nie mój problem  :-D

5 minut to marnowanie czasu. Ok :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje przykład. Kilkuletni telewizor bez trybu smart lub ze smartem prawie nie działającym, więc na jedno wychodzi. Do tego podpięty dekoder z dyskiem. Napisz jak w takiej konfiguracji sprzętowej szukać innych źródeł bez marnowania czasu i podpinania dodatkowego sprzętu typu laptop. Bo nagranie z dysku to są dwa kliknięcia na pilocie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

15 godzin temu, lukx95 napisał:

... z każdym nowym miesiącem będzie się to zmieniać i stopniowo będzie coraz mniej Abonentów z MR post Cyfra+.

A co z abonentami mającymi wyłącznie CAMy w multiroomie, którym udało się przedłużyć umowę na starych zasadach? Mają spokój do końca okresu oznaczonego w umowie?

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ircios napisał:

Już jestem ciekawy co wymyślą mi za 15 miesiecy

A mój ojciec od jakiegoś czasu już zapowiada, że skończy się umowa i rodzice rezygnują z satelity. Ja tego nie chcę, ponieważ od 10 lat pasjonuję się telewizją i zabranie mi TV-SAT jak w 2015r. byłoby dla mnie wielką stratą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Adam.kaslewicz napisał:

A mój ojciec od jakiegoś czasu już zapowiada, że skończy się umowa i rodzice rezygnują z satelity. Ja tego nie chcę, ponieważ od 10 lat pasjonuję się telewizją i zabranie mi TV-SAT jak w 2015r. byłoby dla mnie wielką stratą.

To gdzie problem wziąć umowę na siebie? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...