Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy dekoder do MR  Wifibox+ można dobrać w każdej chwili w punktach czy zamawia się na infolinii, już jeden dekoder do MR jest i jeszcze jeden by się przydał.

 

A i gdzie jest czat po zalogowaniu na Strefa C+?? ostatnio koniec sierpnia się logowałem i było a teraz już brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jeneka

 

Dekoder można dobrać w każdej chwili w punktach PC+ aktywacja od  49 złotych

najnowsze WifiBox-y+ to Seria ESCA019 

i pamiętaj każdy mr to +10 miesięcznie do rachunku 

Czat działa w godzinach i dniach pracy BOK PC+ 

 

Pozdrawiam cię i życzę miłego odbioru PC+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

takie pytanko biorę abo z multiroom : ultrabox i wifibox będą raczej po wifi ale czy np gdyby padł router i w wifibox dojdzie do blokady z powodu braku uprawnień to można bedzie wyjądż kartę z ultrabox nastepnie włozyć i aktywować od ręki wifiboxa czy trzeba dzwonić na infolinię? te uprawnienia to ultrabox wysyła kilka razy dziennie? czy np co kilka dni?

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, robertokot25 napisał:

takie pytanko biorę abo z multiroom : ultrabox i wifibox będą raczej po wifi ale czy np gdyby padł router i w wifibox dojdzie do blokady z powodu braku uprawnień to można bedzie wyjądż kartę z ultrabox nastepnie włozyć i aktywować od ręki wifiboxa czy trzeba dzwonić na infolinię? te uprawnienia to ultrabox wysyła kilka razy dziennie? czy np co kilka dni?

Takie odblokowanie karta dekodera głównego było możliwe w systemie Conax. Można było np. mydelniczkę odblokować kartą z turboboxa.

Przy ultraboxie i wifiboxie chyba nie ma takiej opcji.Pozostaje w takim przypadku połączyć zwykłą skrętką oba dekodery. W conaxie uprawnienia były przesyłane co kilka dni. Tutaj pewnie jest podobnie.

Nie musi być krosowany.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą szkoda, że nie ma możliwości zrobienia routera z dekodera głównego, który ma Wi-Fi (4K Ultrabox+, wifi Premiumbox+). Nie chodzi mi tu już o to, żeby wpinać modem po LAN i żeby dekoder udostępniał nam Internet (choć to też byłoby fajne), ale mogłoby to działać na zasadzie, że dekodery dodatkowe łączą się do sieci stworzonej przez dekoder główny. Byłoby to przydatne dla osób bez routera w domu (czyli np. osób starszych), takich którym nie chce się ciągnąć kabla lub jeśli chcielibyśmy podłączyć więcej, niż 1 dekoder dodatkowy nie mając routera/switcha. Pomarzyć zawsze można. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

Zastanawiam się nad przejściem z polsatu do c+ ale potrzebuję 2 dodatkowych dekoderów, główny i jeden dodatkowy mogę połączyć kablem lan bo są na tym samym piętrze i mam pociągnięte kable pod podłogą  ten trzeci byłby w tym samym domu tylko na parterze a tam nie mam kabli , korzystam tam tylko z wifi , czy jest jakiś inny patent na połączenie tego dekodera z głównym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jaki czas wysyłany jest sygnał między dekoderami ? Bo mam podpięte wifi do routera ale raz na jakis czas zdarza sie, że muszę przełożyć karty bo dekoder dodatkowy się zablokował. Internet mam cały czas, może być tak, że router się chwilowo zawiesił ale dlaczego wtedy nie ma ponownego przesyłania aktywacji gdy się odwiesi lecz muszę radzić sobie z przenoszeniem kart ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...