Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ircios. No to troszkę słabo jak po sieci bo to nie wchodzi w. rachubę i wymiana kart również . Drugi dekoder chce mieć na działce nadal.A kombinowac z VPN za bardzo mi się nie chce żeby dekodery były w tej samej posieci. Trochę sie wpakowalem bo konsul wprowadzil mnie w blad i kurier ma przyjechac z tymi nowymi dekoderami czy w tym przypadku mogę nie przyjmować sprzętu?.

Pozostaja mi dwa wyjscia pozostac przy starym sprzecie lub podpisac dwie umowy jakbym chcial 3 dekodery + ewentualny zakup dekoderow z wolnego rynku?. Opłaty za najem da się jakoś pozbyć:P?

Edytowane przez jackpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmu się nie pozbędziesz. MR na 3 dekodery tylko i wyłącznie w sieci. Oczywiście możesz nie przyjąć sprzętu. Tak odrazu nie dostaniesz nowych kart. Nie wiadomo kiedy nc zacznie tak robić, ale do tego dąży i tak będzie. Na końcu do przerobienia pozostaną abonenci z własnym sprzętem. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios. No to troszkę słabo jak po sieci bo to nie wchodzi w. rachubę i wymiana kart również . Drugi dekoder chce mieć na działce nadal.A kombinowac z VPN za bardzo mi się nie chce żeby dekodery były w tej samej posieci. Trochę sie wpakowalem bo konsul wprowadzil mnie w blad i kurier ma przyjechac z tymi nowymi dekoderami czy w tym przypadku mogę nie przyjmować sprzętu?.

Pozostaja mi dwa wyjscia pozostac przy starym sprzecie lub podpisac dwie umowy jakbym chcial 3 dekodery + ewentualny zakup dekoderow z wolnego rynku?. Opłaty za najem da się jakoś pozbyć :P?

Na czas obecności na działce weźmiesz tam dekoder główny ;) A tak na poważnie to kilka dni bez sieci dekodery też będą działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios -Wymiana sprzętu na nowy wchodzi w grę przy pozostawieniu dotychczasowego  po cyfrowego multiroomu(2 karty Cameleon)  tylko w schemacie 1 główny + 1 jeden dodatkowy ? Dobrze zrozumiałem ? Na jaki wówczas sprzęt zamieniają ? Ogólnie rozmawiałem z gościem z punktu to mówił że jeśli chce pozostać przy 2 niezależnych kartach to jest jeszcze możliwy wariant że wymieniają tylko dekoder główny , a najmu mogę pozbyć zwracając dekoder dodatkowy , wtedy zostaje ze samą kartą i kupuje sprzęt z wolnego rynku tylko czy jest sens tak zrobić ?

Dzięki za informację :wink:

Edytowane przez jackpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Więc jak się okazuje dekoderem głównym jest ten szrot Sagemcom DSI83. Drugi do multiroomu to wifiBox+. Na jakich warunkach i na jaki inny, lepszy dek mogę wymienić ten główny Sagemcom?

Płacisz aktywacje i dostajesz P.box. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mając dekodery / moduły na własność mozna jakos dobrac oferte nc+ aby był multiroom?

Jedyne co możesz zrobić to poszukać kogoś kto ma same karty i chce zrezygnować z nc, zrobic cesje. Mozna też kupić same karty i abonament na pewnej stronie . Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może co chwilę robi ustawienia fabryczne aby usunąć łatkę MR ;)

Są przypadki osób którzy dziwnym trafem mają wifiboxy w MR a działają niezależnie nawet na kartach cayman.


Bo tak jest jak się ma kartę Cameleon. W takim przypadku dekodery pracują niezależnie.

 

Co Ty za głupoty opowiadasz? od kiedy to rodzaj karty świadczy o zależności sprzętu  :mrgreen: liczy się tylko typ MR.

Dla przykładu u rodziców mam - wifipremium box + cameleon  i  wifibox + cameleon = działają zależnie w jednej sieci

u siebie - wifirepmium box + cameleon i  wifibox + cameleon = niezależne sprzęty. 

U rodziców jest umowa nc+ z nowym typem mr, a u mnie post cyfra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...