Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie mam mediaboxa i mydelniczke i spokojnie ciągnie nawet do 2 tygodni a już na pewno ponad tydzień. No chyba, że odłączy się dekoder od prądu co raczej nie powinno być problemem bo większość osób tego nie robi. Jedynym problemem może być np. chwilowy brak prądu, ale to przecież nie zdarza się zbyt często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że lepiej. Ja tylko we wcześniejszym poście zaznaczyłem, że istnieje możliwość, aby multiroom działał bez spięcia w sieć. Niektóre osoby o to wcześniej pytały na forum, więc napisałem. Cały proces przekładnia karty trwa dosłownie chwilę. W moim przypadku dłużej trwa przejście z jednego pokoju do drugiego, niż cały proces przekazywania uprawnień. Ale bez wątpienia najwygodniej mieć połączone w sieci i nie chodzić z kartą po pokojach.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był oferowany na samym początku po fuzji Może nie tak oficjalnie, ale był. Kto wiedział jak wyrwać,to dostał. MR na Cameleonach nadal jest u starych abo, ma się dobrze i za wcześnie jest pisać, że "polegał" . Tak samo można pisać o MR Premium.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj co napisałeś, a później pisz o 3 groszach. Pytanie było " Na czym polega multiroom na Cameleonach" , a Ty odoisaleś, "a raczej polegał" . Tak sie nie pisze skoro jest jeszcze u abonentów. Jak zniknie to pisz wtedy w czasie przeszłym. Inną kwestią było pytanie o ofertę tej usługi.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7 ma rację. O usłudze Multiroom w nc+ w postaci dwóch niezależnych kart Cameleon jak najbardziej można już mówić w czasie przeszłym. Multiroom w tej formie nie jest już w nc+ dostępny. Ba, nawet same karty Cameleon nie są już oferowane. To, że co niektórzy abonenci mają jeszcze karty Cameleon i Multiroom na tych kartach to de facto jest to jeszcze "spadek" po Cyfrze+, który też za jakiś czas przejdzie do historii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to jakiś szwindel. Oficjalnie i legalnie nie można już dostać w nc+ usługi Multiroom w postaci dwóch kart Cameleon.

 

Żaden szwindel. Kupujesz karty zapłacone na całą umowę.

 

Na dzień dzisiejszy jest sposób aby dostać kartę cameleon, ale tylko w dekoderze głównym, MR już parowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Mam do Was pytanie. Moja siostra mieszka w drugiej części domu - narzeka na NTC, bo jej sygnał gubi. Zastanawia się, czy nie wziąć multiroom'u z NC+  - jak to wygląda przy podłączeniu? Mam MediaBox'a. Cena multiroomu mnie nie interesuje, bo jestem na bieżąco z ofertami od NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mediaboxa dostaniesz zapewne mydelnice. Musisz jej dostarczyć sygnał z anteny satelitarnej oraz do prawidłowej pracy Mediaboxa z box+ potrzebne jest połączenie ich bezpośrednio skrętką internetową lub poprzez router LAN (kablem) /WLAN (AP client) .

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz darmowy MR, taki po Cyfrze? Jesli tak to przychodzisz do punktu oddajesz sprzęt.

Jeśli masz natomiast płantny, ponkowy lub nc+ to jeśli nie masz odblokowanej możliwości zwrotu, składasz pismo z prośbą o zwrot MR, z powodu iż już nie używasz, a następnie po otrzymaniu odpowiedzi oddajesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu szwindel :mrgreen: ?

 

Karty sprzedawane legalnie, na stronie internetowej, bez żadnego matactwa, rozliczane, płacą za to vat itd. :D Jestem w stanie podać Ci 3 kolejne firmy i strony internetowe gdzie są sprzedawane karty cameleon..

 

Do wyczerpania zapasów. Było wiadomo że będzie to miało wartość więc opłaciło się zadbać o zapas nawet przy zainwestowaniu kasy w biznes (nie każdy ma problem z zamrożeniem środków nawet na 3 - 4 lata). Zobacz że kupując płacisz w sumie z góry za resztę trwania oferty.  Za czasów PRLu  i stanu wojennego nazywano to spekulacją (powody inne ale w sumie mechanizm ten sam) i nawet "walczono" z tym IRChą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...