Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1.tak,

2. w salonie, 

3. +dyszka /mcs

4. +stówka aktywacja WIFIBOX / 50zł mydelniczka (jeśli mają)

5. do końca umowy.

-----------------------

Biorąc multiroom  wynegocjuj sobie rabat na dopełnienie do Extra+, mi się udało i mając tylko Comfort+ teraz mam Multiroom i dopełnienie  do Extra+ za... dyszkę łącznie.

Albo wymień główny dekoder na UHD (jeśli masz C+)

 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam bezpłatny MR po Cyfrze + : 2 karty Cameleon plus dekoder Pace. Dziś otrzymałem telefon z warszawskiego numeru, gdzie otrzymałem ofertę dobrania drugiego dekodera - Wifiboxa- do MR bez żadnych opłat. Oferta póki co bezterminowa aczkolwiek konsultantka zachęcała by zrobić to jak  najprędzej . Wszystko zgodnie z nową polityką treści...

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Lukasz1985 napisał:

Witam czy komuś udało się wymienić stary multiroompo cyfra plus na nowy z dekoderem 4k i z drugim jakimś zeby też miał nagrywarke

Kilka postów wyżej masz odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam w domu dwa routery spięte ze sobą kablem w jedną sieć domową. Dekoder główny łączy się przez Wi-Fi z pierwszym routerem. Teraz chcę dobrać dekoder Multiroom i podłączyć go przez Wi-Fi z drugim routerem. Będę działał prawidłowo Multiroom?

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poprawnego działania usługi należałoby go podłączyć do tego samego. W przeciwnym razie oba routery musiały by tworzyć tą samą sieć domową a i tutaj nie ma gwarancji nieprzerwanego działania z uwagi na oddzielne emisje Wi-Fi.

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr. Brooks napisał:

Mam pytanie, czy którykolwiek z dekoderów do Multiroomu, po podłączeniu dysku ma możliwość jeden kanał oglądać a drugi nagrywać?

Tylko kilka kanałów z tego samego transpondera.Np. możesz nagrywać TVN i oglądać TVN7.

 

@tombik87 jeśli masz jedną wspólną sieć wifi to nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, g0nz0s napisał:

Do poprawnego działania usługi należałoby go podłączyć do tego samego. W przeciwnym razie oba routery musiały by tworzyć tą samą sieć domową a i tutaj nie ma gwarancji nieprzerwanego działania z uwagi na oddzielne emisje Wi-Fi.

Nie spotkałem się z tym problemem. Jeżeli AP są prawidłowo skonfigurowane to nie ma problemów nawet na dwóch różnych sieciach WIFI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w domu od lat C+ na MR. Wygląda na to, że będę musiał się przeprowadzić. Chciałbym zabrać dekoder ze sobą jednocześnie zostawiając drugi w domu dla rodziców. Co oznacza rozbicie MR.

Ktoś ma jakieś doświadczenia jak NC+ podchodzi do takich sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma podchodzić.  Z punktu prawa jest to niezgodne z regulaminem. Z resztą to mało istotne na dzień dzisiejszy, bo dni MR po C+ są policzone. Korzystaj puki możesz.  Niebawem Ty lub rodzice będziecie musieli wziąć 2 umowę, choć jest sposób na MR od ITI, aby działał w 2 różnych częściach PL ?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...