Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Polsaty Sport HD są w ramach kanałów PPV więc miejsce jest. Zobaczymy ile potrwa te "wkrótce" wg. SMS.

Z innej beczki : mój Globo idzie dziś w odstawkę. Zastąpi go coś bardziej konkretnego VU+ Solo SE V2 w wersji kablowej :)

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Vu+ Solo SE V2 w wersji kablowej (dual DVB-C) dzielnie radzi sobie z pakietem Sat Mont Service.

 

Instalacja całego pakietu przebiegła sprawnie i szybko :

5459275_IMG_20160624_131553.jpg

 

5459230_IMG_20160624_131643.jpg

 

5459028_IMG_20160624_124840.jpg

 

Potem było trochę zabawy z ułożeniem list ulubionych ale efekt jest zadowalający :

5459030_IMG_20160624_124901.jpg

 

 

Odbiornik ten oparty na Linuxie od początku pokazuje że jest dla zaawansowanych użytkowników.

Choć jedynym problemem który na razie napotkałem było zdekodowanie kanałów kodowanych w systemie Conax. Jednak wybór odpowiedniego Oscamu sprawił że dekoder ruszył.

5459029_IMG_20160624_124916.jpg

Przełącza z kanału na kanał w czasie poniżej 1s,bez żadnych zacięć.

Choć nadal nie radzi sobie z pakietem erotycznym. W żaden sposób nie dekoduje tego pakietu nawet po wpisaniu PINu.

 

Tuner bez problemów zainstalował zewnętrzny HDD po USB. Można sobie tu określić wielkość poszczególnych partycji. Doskonale sobie radzi z nagrywaniem kanałów wprost z EPG. Z racji tego że na pokładzie jest głowica dual DVB-C można w tym czasie oglądać inny dowolny kanał. Dostępna jest także funkcja timeshift.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni na Polsacie Romans powrócił przekaz Romance TV HD :

5468669_IMG_20160626_095112.jpg

 

Sytuacja jest o tyle kuriozalna że niedawno Polsat Romans zastąpił Romance TV HD.

Co ciekawe EPG jest dalej z Polsatu Romans :D

 

Technicy chyba są już na wakacjach. Nikt tu niczego nie ogarnia !

 

Na kanale 951 jest tajemniczy serwis Twoja. TV. Na firmowych dekoderach Globo nie jest on wyszukiwany. Co jest sporą zagadką. Ale na niezależnych odbiornikach a i owszem :)

Był tam test internetowego kanału Twoja.TV : http://twoja.tv/

 

Obecnie jednak jest tam test Nat Geo People HD

5468798_IMG_20160626_101625.jpg

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsze : w przeciągu 2 tygodni SMS ma włączyć nowo zapowiadane kanały.

 

Pożyjemy zobaczymy  :>

Inna kwestia, jakie masz parametry wartości siły i jakości sygnału na kanałach HD ? Pytam bo od kilku dni mam przycinki, klatkowanie na niektórych kanałach HD, np. wczoraj wieczorem oglądałem NatGeoWild HD i ta przypadłość była strasznie wkur....rzająca ...sprawdziłem pod niebieskim i okazało się, że siłę mam na 23% a jakość 94%. Czy to są normalne/standardowe wartości ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@horas -masz coś nie tak z instalacją Sygnał jest tu niewystarczający i stąd te zacięcia. Proponuję wezwać technika. U mnie te wartości wynoszą Siła 65 %, jakość 95 % (Globo)  oraz 90-93 % Siła i 95-99 % Jakość na Vu+ Solo-ma lepsza głowicę . Zacięć nie zauważyłem

 

@ipo- info te pochodzi z BOK-u w Szczecinie.

 

W SMS pojawił się TOTV z nowego transpondera https://satkurier.pl/news/130261/totv-wraca-na-satelite-nowe-parametry.html

Wczoraj zniknął sygnał tego kanału Jakość jest obecnie bardzo przyzwoita.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kiedy ta biedna kablowka SMS dolaczy Eleven? Proponuje rozwiazywac umowe z winy nieudolnego operatora SMS za usilne odmawianie dolaczenia Elevenow.

Edytowane przez Barti
Pierwszy post na forum, a napisany tak bardzo niechlujnie! Wyjątkowo poprawiono tragiczną wręcz pisownię! Następnym razem będzie od razu Kosz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dołączanie przez danego operatora, czy to kablowego, czy satelitarnego określonego kanału, czy kanałów nie stanowi żadnej podstawy do rozwiązania umowy przez abonenta z winy operatora, a tym samym uniknięcia przez abonenta obowiązku zapłaty kary umownej za zerwanie umowy terminowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator już podał stanowisko w tej sprawie, koszt emisji jest zbyt duży i by się nie zwróci, dlatego nie dodaje kanałów grupy Eleven do oferty.

A co stoi na przeszkodzie aby dodać te kanały jako opcja dodatkowa ?  

 

Jutro 1 sierpnia. Ciekawe czy SMS doda wreszcie łaskawie do oferty zapowiadane nowości(min.Polsat News HD,Hip Hop TV,,Nat Geo People HD,TV Asta) z...końca maja 

Na Fejsie napisali, że testują właśnie STARS.TV w HD bo jak można było jakiś czas temu zauważyć są przycinki. Będą jak rozumiem nad tym pracować. Obiecane kanaly HD pojawią się w ciągu najbliższych dni.

Co do tych testów,to u mnie ich nie widać.Zapomnieli włączyć ? :D  A co do fejsa pousuwali tam masę niewygodnych dla siebie tematów szczególnie dotyczących Eleven.

Obiecane kanały jak były obiecane tak dalej obiecane zostają ..Cały dział programowy powinien iść do zwolnienia za takie "tempo" pracy.  WSTYD !!!!

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali, że dołączenie kanałów Eleven spowoduje wzrost cen pakietów dla wszystkich. Najwidoczniej ta opcja dodatkowa nie pokryje tego co będą musieli za te kanały zapłacić. Nikt nie wie ile osob by wykupiło taki pakiet. Ja nie jestem nim zainteresowany więc nie chcę płacić więcej...

 

Co do obiecanych kanałów w HD to faktycznie lecą w kulki. Ileż można to przedłużać? Trzeba było w ogóle nie obiecać, a nie teraz się tłumaczyć.

 

Na Starsa w HD którego niby testują (podejrzewam, że może to być jakiś wewnętrzny test) doczekamy się pewnie za rok.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dołączenie Eleven to jakieś gigantyczne ryzyko ? Przecież te kanały są obecnie najlepszymi kanałami sportowymi na rynku. Tym bardziej że od września rusza ich 3 kanał-Eleven Extra. Opcja dodatkowa to jest najlepsze wyjście dla wszystkich-kto chce to kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzykiem jest podniesie ceny pakietów dla wszystkich. Widocznie bardzo dużo sobie życzą za włączenie ich do oferty SMS. I nie ma tutaj co pisać, że mniejsze kablówki mają te kanały bo tutaj właśnie o to może chodzić. Cena dla SMS pewnie dostosowana do liczby abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...