Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

6 maja kanał MGM HD zmieni się w AMC HD. I.....tyle.

Uczcijmy to minutą ciszy :D

 

SMS powyłączał testy Filmbox Arthouse,Docubox HD,TV Asta HD. Wydawało by się że wkrótce dołączą do oferty-ale się tak nie stało.

SMS unika tematu Eleven. Mają szczęście że EURO 2016 będzie na Polsacie Sport i wybrane mecze na antenach TVP.  Potem już tematu Eleven nie da się uniknąć. Oficjalne stanowisko jest takie że Eleven "chce" za dużo od abonenta. To może niech w te miejsce włączą chociaż Al-Jazeera Sport ? Będzie taniej .

Nadal trwa kuriozalna sytuacja z TV Pomerania. Kanał jest na liście ale sygnału brak. SMS twierdzi że nie dostaje tego sygnału światłowodem od nadawcy. I stąd te perturbacje. UPC,Vectra i Multimedia jakoś sygnał od TV Pomerania dostają. Czyli jednak można ?

 

Edit : Euro 2016 jednak nie będzie na antenach TVP.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nasz operator chwali się na Facebooku, że niebawem dołączy kanały NatGeo People oraz kanały z grupy POLSAT: Muzo.TV, DiscoPoloMusic, Polsat News w HD, Polsat Romans...przewiduję, że zmiany będą do końca tego miesiąca ;)

 

Kanałów z ELEVEN - brak :(

 

btw, od wczoraj w moim bloku na Pomorzanach trwa montaż instalacji UPC ;)

Także będę miał 5 operatorów: MM, SMS, Netia, Orange i UPC - do wyboru do koloru :D

 

NatGeo People będzie również w HD :)

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy NatGeo People HD rozpoczeły się już na kanale 950 :

5038840_SAM_5320.JPG

 

Zgodnie z zapowiedziami MGM HD zmienił się w AMC HD

5038830_SAM_5322.JPG

 

 

Widzę że uzupełnią braki w paczce POLSATU.  Jakie by te nowości nie były to i tak Eleven jest priorytetem. Dziwi mnie upór operatora.

 

U mnie jest taki sam "zestaw" operatorów wszelkiej maści. Oprócz MM,UPC,Orange,Netia,SMS jest jeszcze Espol. Jest w czym wybierać :D

 

Na PPV odkodowano kolejne testy :

903 ...Power TV HD zastąpił test Fighklub HD

904....Top Kids HD

Zapewne niedługo w tym miejscu pojawią się kanały Polsatu

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do BOK-u i też złożyłem zapytanie o ELEVEN . A tam wciąż ta sama śpiewka. Że kanał jest "za drogi",że nie ma żadnej umowy z operatorem. Że przecież są inne kanały sportowe..... :D  I że w ogóle o co chodzi ? 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadają na FB dołączenie Polsatu Romans. Pytałem "naszego" Starsa tu na forum dlaczego nadają w SMS w SD a nie w HD. Odpowiedział że sygnał w jakości i SD i HD dostarcza światłowodem do operatora . I tylko od SMS zależy w jakiej jakości reemitują go dalej abonentom. I tu się koło zamyka.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, umknał mi ten Polsat Romans. Powiedzcie mi gdzie na Fejsie o tym piszą? Ja nie mam tej informacji.

 

Trzeba pytać w SMS o STARSA. Im częściej tym bardziej im się to utrwali. :)

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest link : https://www.facebook.com/SMSnet-280317055326209/?fref=ts

 

A tu cytat z FB 

Niebawem do oferty dołączony zostanie kanał NAT GEO People, oraz kanały z grupy Polsat ( muzo.tv, Disco Polo Music, Polsat News HD, Polsat Romans). Szczegóły odnośnie pakietów do których kanały zostaną dołączone będą nam znane do końca tego miesiąca.

 

Piszą o tym w zakładce "posty gości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W IPTV padł dziś serwis ESKA GO. Jako że jest nie jest to usługa w ramach abonamentu to nawet nie ma się komu pożalić. No może programistom z Globo że nie potrafią zaktualizować listy .  Ot "dekoder  multimedialny" .Czas chyba pomyśleć o module CI i oddać SMS to cudo techniki.

Przy najbliższej wizycie w BOK zapytam o taką możliwość.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też delikatnie mówiąc rozczarowałem się "możliwościami" GLOBO...i wsparcia technicznego ;)

Na to chwilę nie ma chyba "lepszego" dekodera z dyskiem ?

Ciekawe kiedy odpalą "nowości" ?

 

btw, NatGeo People ma słabą ramówkę...dużo dublujących się programów z Discovery itp. ...czyli chyba kolejny gniot ....cieszy tylko ilość kanałów HD ale kontent już niekoniecznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner ma spory potencjał,ale tak jak zauważyłeś z takim "wsparciem technicznym" lepiej porozglądać się za czymś innym.Niż się dalej męczyć. Operator nie ma "na stanie" obecnie nic innego. Co prawda krążą jeszcze w obiegu tunery  Selteka CX 104,105,106. Ale nowym abonentom nie są już oferowane.  Na dzień dzisiejszy rozsądnym wyjściem jest moduł CI pod Conax. Przy opcji tylko pod telewizor z wejściem na moduł. Chociaż myślę tu bardziej też o własnym sprzęcie (może Vu+) Jako że SMS nie paruje kart z dekoderem.   :) Więc nawet moduł nie będzie potrzebny.

 

Nat Geo People też mnie mówiąc szczerze rozczarował-nie widzę tam nic ciekawego. AMC HD działa od tygodnia jako "nowość" ale EPG już nie. Ciekawe kiedy to ogarną. 

 

No czekam czekam na inne "nowości" choćby w formie testów. Skoro obiecali jeszcze w tym miesiącu to mają jeszcze trochę czasu.

 

Na dzień dzisiejszy 82 kanały są w HD (łącznie z testem Nat Geo People). Zapowiadany Polsat News HD będzie 83.

Szkoda że AXN,Carton Network i Stars TV są tylko w SD.

 

1. TVP 1 HD

2. TVP 2 HD

3. TVP HD

4. TVN HD

5. TVN 7 HD

6. POLSAT HD

7. POLSAT 2 HD

8. TV 4 HD

9.  TV PULS HD

10. PULS 2 HD

11. TVN 24 HD

12. TELE 5 HD

13. TVS HD

14. ETV HD (dawny Edusat HD)

15. CANAL+ HD

16. CANAL+1 HD

17. CANAL+ FILM HD

18. CANAL+ FAMILY HD

19. CANAL+ SERIALE HD

20. CANAL+ DISCOVERY HD

21. HBO HD

22. HBO 2 HD

23. HBO 3 HD

24. CINEMAX HD

25. CINEMAX 2 HD

26. TVN FABUŁA HD

27. POLSAT FILM HD

28. STOPKLATKA HD

29. ALE KINO+ HD

30. AMC HD (dawny MGM HD)

31. TNT HD 

32  FOX HD

33. FOX COMEDY HD 

34. BBC HD

35  BBC BRIT HD

36  BBC EARTH HD

37. COMEDY CENTRAL HD

38. FILMBOX EXTRA HD

39. CBS EUROPA HD

40. ROMANCE TV HD

41. CANAL+ SPORT HD

42. CANAL+ SPORT 2 HD

43. NSPORT+ HD

44. POLSAT SPORT HD

45  POLSAT SPORT EXTRA HD

46. TVP SPORT HD

47. EUROSPORT 1 HD

48. EUROSPORT 2 HD

49. FIGHTKLUB HD

50. TVN TURBO HD

51. POLSAT PLAY HD

52. ANIMAL PLANET HD

53. DISCOVERY HD

54. DISCOVERY SCIENCE HD

55. DISCOVERY TURBO EXTRA HD

56. DISCOVERY ID HD

57. NAT GEO HD

58. NAT GEO WILD HD

59. NAT GEO PEOPLE HD (test)

60. PLANETE+ HD

61. ADVENTURE HD

62. FOCUS TV HD

63. TRAVEL CHANNEL HD

64. NATURE/HISTORY HD

65. POLSAT VIASAT HISTORY HD

66. POLSAT VIASAT EXPLORE HD

67. OUTDOOR CHANNEL HD

68. DISNEY CHANNEL HD

69. MINMINI+ HD

70. TELETOON+ HD

71. NICKELODEON HD

72. TOP KIDS HD

73. TVN STYLE HD

74. KUCHNIA+ HD

75. DOMO+ HD

76. POLSAT CAFE HD

77. TLC HD

78. MTV LIVE HD

79. POWER TV HD

80. NUTA TV HD

81. DJAAZ TV HD

82. BRAVA HD

83. POLSAT NEWS HD (wkrótce)

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Starsa trzeba się zmobilizować. Nie wiem dlaczego tutaj nie działają linki do Fejsa które wklejałem wcześniej. W każdym razie wchodzimy na fanpage SMSnet i tam komentarz dodał dyrektor STARS.TV. Zapraszam do dyskusji pod tym wpisem. Może to zachęci jakoś naszą kochaną kablówkę do wprowadzenia STARS.TV w wersji HD. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie postulat na funpage-u pozostaje bez odpowiedzi ze strony operatora. Wiadomo niewygodny temat. Cierpliwie czekamy.  Po za tym STARS obiecał jeszcze uderzyć bezpośrednio do zarządu w tej sprawie.

A jak i to nic nie da przed siedzibą SMS zrobimy pikietę ! :)

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone : W Będzinie są oferowane jedynie usługi i podlega on bezpośrednio dla biura w Sosnowcu.

Pytanie kto prowadzi ten funpage ? Firma zewnętrzna czy ktoś kompetentny wewnątrz firmy ?

Bo wypadało by się jakość odnieść do tematu a nie udawać że się nic nie dzieje.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na funpage pojawiła się odpowiedź SMS w sprawie STARS TV. Informują że "Przekazali propozycję do zarządu-czekają na odpowiedź".  

W innym wątku SMS zapowiada nieoficjalnie dodatkowe kanały Polsat Sport z okazji Euro 2016. Brak na razie ceny za tą usługę.

W IPTV szczęśliwie powrócił serwis ESKA GO ( uffff....) . Jest jeszcze powód by podłączać dekoder do internetu.

Telewizor na kanale 951 wyszukuje serwis Twoja.TV. Dekoder na razie nic takiego nie znalazł. 

Przy okazji "w kablu" SMS zmienił częstotliwości pakietu DVB-T.  Obecnie od k-51 do k-59.Jeśli ktoś korzysta warto zrobić sobie aktualizacje.

Pakiet "Start DVB-T" liczy obecnie 44 kanały cyfrowe( w tym 19 w HD) i 22 analogowe.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na funpage pojawiła się odpowiedź SMS w sprawie STARS TV. Informują że "Przekazali propozycję do zarządu-czekają na odpowiedź".  

 

No to trzymamy kciuki ;)

 

Pytanie z innej beczki, czy w naszych dekoderach GLOBO jest możliwość np. cofania programów oglądanych na "żywo" ?? tzw. TimeShift ?

Wg. specyfikacji ze strony producenta wspierana jest funkcja TimeShift.....ale za Chiny Ludowe nie mogę jej uruchomić :/

Oglądam np. mecz i padła bramka, niestety nie widziałem jej ale chciałbym cofnąć obraz, więc wciskam na pilocie "REW" ale obraz nie cofa się.... :/ Dysk wewnętrzny podpięty i czeka w gotowości.

Any idea ?

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...