Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Taką oto odpowiedź dostałem w sprawie ELEVEN'ów:

 

"Witam, kiedy Wasza telewizja zamierza udostępnić swoim abonentom możliwość oglądania kanałow Eleven HD ? Prawie wszystkie liczące się sieci kablowe maja już je w swojej ofercie podstawowej lub jako kanały premium."

 

odp.

 

"Panie Pawle jesteśmy w stałym kontakcie z nadawcą kanałów, czekamy na ofertę która będzie zadowalająca dla obu stron kontraktu."

 

także tego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dodadzą STARS.TV w HD i będzie to kablówka idealna. Zależało mi na Polsacie News bardzo i od dzisiaj mam. Jakość SD była fatalna i musiałem odpalać HD na Ipli. Jeśli chodzi o Eleven to jak już pisałem na tych kanałach akurat mi nie zależy. Jeśli jednak jest zainteresowanie klientów to powinni w końcu podjąć jakieś konkretne kroki. Koledze ze dwa tygodnie temu w Toyi w Mysłowicach włączyli. Nawet nie wiedział, że planują i dostał to z zaskoczenia. :)

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska za chwilę zmieni sie w Ósemka TV i prędzej to będzie w HD. Sama Eska pojawi się w kablówkach jako osobny kanał i nie ma pewności czy będzie od razu w HD. Zresztą myślę, że nie dali tego kanału do tej pory w HD bo jest płatny. STARS.TV udostępnia sygnał za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się stopniowo nowe kanały !

Emisja jest niekodowana i traktowana tymczasowo jako test : 

 

Novela TV HD

6082900_IMG_20160913_091856.jpg

 

Hip Hop TV

6082898_IMG_20160913_091928.jpg

 

Muzo TV

6082901_IMG_20160913_091918.jpg

 

Twoja TV

6082899_IMG_20160913_092225.jpg

 

Pojawił się też Disco Polo Music (póki co zakodowany)

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też to zastanawia tym bardziej że ruszył właśnie 3 kanał : Eleven Extrra HD . Sieć na ten temat wymownie milczy..Choć twierdzi że jest niby w stałym kontakcie z Eleven. [beep]i muchy będzie wiosna

No i szkoda że STARS TV nadal jest w słabym SD....

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak.

 

Mam od nich sam Internet i ostatnio byłem się dowiedzieć jak to wygląda gdybym chciał dobrać TV do tego. I Pani w salonie powiedziala, że elevenów nie bedzie. Obecne rozmowy zostały zakończone. Na koniec dodała tylko, że za eleveny życzą sobie 50 zł więc Oni jako SMSnet nie będą wprowadzać oferty, którą nikt się nie zainteresuje.

 

No więc zamowilem sobie nc+ bo ile można wybierać oferty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak.

 

Mam od nich sam Internet i ostatnio byłem się dowiedzieć jak to wygląda gdybym chciał dobrać TV do tego. I Pani w salonie powiedziala, że elevenów nie bedzie. Obecne rozmowy zostały zakończone. Na koniec dodała tylko, że za eleveny życzą sobie 50 zł więc Oni jako SMSnet nie będą wprowadzać oferty, którą nikt się nie zainteresuje.

 

No więc zamowilem sobie nc+ bo ile można wybierać oferty ;)

NC+ 15 zł,Orange za free do pakietu,Multimedia 8-9 zł ,UPC 12-15 zł,,byle jakie dziadowskie kablówki osiedlowe ok 10 zł.  A Sat Mont Service 50 zł... :D

Ktoś tu albo nie wie co mówi albo zwyczajnie kłamie.  A wiedza "pań " w salonie kończy się z reguły na najnowszym numerze "Życia na Gorąco" .

Z najnowszej planszy info można się dowiedzieć że Sat Mont Service ma ok 30 tyś abonentów. Czyli nie w kij dmuchał.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nowych kanałów nie mam, ale to Sosnowiec więc wiadomo. Nie chce mi się na razie aktualizować listy kanałów by je sprawdzić...

 

Co do Eleven Sports to nie znacie umów, nie wiecie zupełnie jak to wygląda. Możliwe, że wszędzie życzą sobie 50 zł od abonenta, ale inne kablówki sa w stanie dopłacić by obniżyć cenę pakietu. Może SMS nie jest w stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Eleven Sports to nie znacie umów, nie wiecie zupełnie jak to wygląda. Możliwe, że wszędzie życzą sobie 50 zł od abonenta, ale inne kablówki sa w stanie dopłacić by obniżyć cenę pakietu. Może SMS nie jest w stanie.

 

Ludzie wypisują różne brednie w internecie, ale czegoś tak głupiego dawno nie czytałem. Rozumiem, że player.pl oraz Ipla też dopłacają do interesu, puszczając pakiet Eleven za 15zł. Sam Eleven też traci, bo na ich stronie dostępny za 15,90 zł.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Nie sądzę aby oni od abonenta płacili 50 zl, ale też na pewno nie 15. Szczególnie duże kablówki czy telewizje cyfrowe mogą sobie na coś takiego pozwolić. Intetesuje Cię Eleven Sports, ale przy okazji większość wybierze jeszcze inne pakiety. Norma i zupełnie nie rozumiem dlaczego Cię to dziwi. Sam załatwiłem sobie HBO w SMS i wiem, że pakiety taniej oferują niż za nie płacą.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak.

 

Mam od nich sam Internet i ostatnio byłem się dowiedzieć jak to wygląda gdybym chciał dobrać TV do tego. I Pani w salonie powiedziala, że elevenów nie bedzie. Obecne rozmowy zostały zakończone. Na koniec dodała tylko, że za eleveny życzą sobie 50 zł więc Oni jako SMSnet nie będą wprowadzać oferty, którą nikt się nie zainteresuje.

 

No więc zamowilem sobie nc+ bo ile można wybierać oferty ;)

Od małych kablówek chcą 3-4 zł od gniazdka, pytałem kilka miesięcy temu swojego byłego operatora,któremu oczywiście też było za drogo.

Edytowane przez 1982misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player.pl i Ipla są sporo większym operatorem niż ten sms

I dopłacają do interesu, bo nie mają co robić z pieniędzmi? Skończcie te brednie, bo aż ciężko uwierzyć, że w ogóle bierzecie coś takiego pod uwagę. Jest taka kablóweczka w Łodzi, obsługująca zaledwie pół osiedla. Dokładnie, raptem 67 bloków. Nawet u nich są Eleveny. http://www.sttb.pl/telewizja/

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta babka spokojnie mogła by występować w Tele5 jako Wróżbitka :D

Tak jak napisał @1982 Misek  Eleven "chce" góra 3-4 zł od gniazdka..  Doliczając w to koszty dystrybucji i reemisji oraz marże operatora Stosując tu prostą matematykę wychodzi łącznie 8-10 zł  Więc spokojnie może to być jako opcja dodatkowa.  I W CZYM TKWI PROBLEM ? :D

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...