Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej timeshift jest na tym dekoderze. Oto jak go uruchomić:

1.MENU

2.Okno DYSK USB----ok

3.Informacje o dysku USB-----ok

4.Funkcja partycji----żółty przycisk

5.Strzałkami lewo-prawo wybierasz PVR&TMS i dajesz ok

5169910_SAM_5399.JPG

 

Utworzy się miejsce na dysku na tzw. bufor.Czyli miejsce dla timeshifta (TMS). Dekoder przydziela z automatu dla tej funcji 20 GB miejsca na dysku. Można sobie zwiększyć ten obszar ( w razie potrzeby)

 

Informacja techniczna :

Od momentu przełączenia na dany kanał dekoder tworzy bufor po ok 5 sekundach 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garść newsów :

Od dziś na kanale 92 dostępny jest Polsat Romans,zastąpił on jednocześnie kanał Romance TV HD

Wkrótce pojawią się także kanały :

Polsat News HD

Nat Geo People HD

Hip Hop TV

Disco Polo Music

Muzo TV

TV Asta

 

Pojawiły się też oficjalne informacje w sprawie Polsatu Sport 2 HD i Polsatu Sport 3 HD na których będą pokazywane mecze Euro 2016.

Pakiet jest w cenie 99 zł lub za 1 zł jeżeli do 15 czerwca :

-Zmienisz Pakiet Analogowy na Pakiet Cyfrowy

-Zmienisz Pakiet SD na Telewizję Wysokiej Rozdzielczości HD

-Zmienisz Pakiet Telewizji Cyfrowej na Wyższy *

-Zawrzesz Umowę Na Usługi Telewizji Cyfrowej **

 

*- łączna kwota przyszłego abonamentu musi być wyższa,niż wnoszona przed ogłoszeniem niniejszej promocji

**- dotyczy klientów którzy w dniu ogłoszenia promocji nie byli abonentami operatora

 

5252803_IMG_20160531_194047_BURST001_COV

 

5252804_IMG_20160531_194009_BURST001_COV

 

5252805_IMG_20160531_194059_BURST001_COV

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z Piły  Pisałem o tym wcześniej jakiś czas temu z racji testów TV Asta HD  w SMS. Kanał ma charakter stricte lokalny i obejmuje swoją tematyką część woj.zachodniopomorskiego (rejon Wałcza i Mirosławca).

O Starsie cisza ,chociaż podnieśli z deka średni bitrate z 3,9-4.3 mbit/s na 4,5-4/7 mbit/s  Doopy to nie urywa ale zawsze coś :D Ale co HD to HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś na kanale 92 dostępny jest Polsat Romans,zastąpił on jednocześnie kanał Romance TV HD

 

Nie żebym był fanem seriali "brazylijskich" ;) ale czy Polsat Romans zastąpił Romance TV HD forever ?

Jestem tego samego zdania co Kolega @Ipo z Sosnowca, po jakiego grzyba nam ASTA TV ? Wiem, że zasięgiem obejmuje m.in. powiat wałecki, ale czy w Wałczu działa SMS ? Wątpię ;) To takie na siłę uszczęśliwianie i zapychanie dziury po Pomerania TV, która świeci u innych operatorów....

A reszta "nowości" ? no cóż....cieszy tylko Polsat News w HD bo reszta to....

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Asta TV nie przeszkadza .Lecą tam też uniwersalne programy. Min. znana z youtube:  "Kolejwizja" . NIe mniej jednak jestem mocno zażenowany brakiem TV Pomerania. Bardziej lokalnego kanału już nie da się znaleźć. Upór operatora w tej materii jest wręcz zadziwiający. Oficjalnie się tłumaczą że nie mają dosyłu światłowodem.  (Vectra,Multimedia i UPC jakoś dosył ma)

Też nie jestem fanem brazylijskich seriali ale wyłączyli Romance TV HD bez jakichkolwiek zapowiedzi i zapchali go gniotem. Jeżeli to był kanał gwarantowany to powinna być to podstawa do rozwiązania umowy.


W jaki sposób bitrate nożna sprawdzić? Ja nie widzę niesety znaczącej rożnicy. Ty jesteś ze Szczecina i może tam coś robili akurat...

Dekoder Globo PVR i niebieski przycisk "Status" powie Ci wszystko. No coś tam robili,jeździł mały busik z logo SMS po osiedlu :D

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Asta TV nie przeszkadza .

Też nie jestem fanem brazylijskich seriali ale wyłączyli Romance TV HD bez jakichkolwiek zapowiedzi i zapchali go gniotem. Jeżeli to był kanał gwarantowany to powinna być to podstawa do rozwiązania umowy.

 

 

A ta cała ASTA będzie w HD tak jak ją testowali ?

 

Słabo....zastąpić kanał HD kanałem SD....muszę sprawdzić czy był on gwarantowany....  :twisted:

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak załączą Astę-zobaczymy.  Myślę że będzie w HD.

Sprawdziłem i Romance TV HD nie był gwarantowany.

Na liście kanałów oznaczony jako FTA.

 I w myśl regulaminu "FTA -Serwis – dostępny w Sieci Operatora nie będący przedmiotem Oferty, zakreślony w Ofercie jako FTA lub nie zakreślony Ofertą, za który Operator nie pobiera Opłaty Abonamentowej. Serwisy FTA oraz wszelkie inne Serwisy dostępne w Sieci, nie zakreślone w powyższym zestawieniu, mają charakter testu technicznego lub promocji zgodnie z Regulaminem i nie stanowią przedmiotu oferty Operatora."

 

Podobna sytuacja była jakiś czas temu z Mezzo i Fashion TV. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dekoder Globo PVR i niebieski przycisk "Status" powie Ci wszystko. No coś tam robili,jeździł mały busik z logo SMS po osiedlu :D

 

Nie posiadam niestety. Ja przez moduł CI odbieram kanały. 

 

Ciekawe kiedy Polsat News HD włączą. Jak będzie coś wiadomo to dajcie znać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach 902 903 zameldowały się Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD zastępując PPV 2 i PPV 3

 

Na Nat Geo People HD pojawiło sie EPG.  Jednocześnie podnieśli bitrate z 2.9 mbit/s na 9.2 mbit/s. Zapewne kanał ten trafi niedługo na docelową pozycję na liście programów. Obecnie jest jeszcze jako test na kanale 950.

Co ciekawe test ten jest niekodowany :)

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to tylko test techniczny, więc warto poczekać. Po za tym, dla większości abonentów Polsat News HD jest na razie zakodowany.  

Bitrate testów :

Polsat News HD 8.1-8.4 mbit/s ( było 5.1 mbit/s-technicy są w pracy :)  )

Polsat Sport 3 HD (plansza) 2.6 mbit/s

Polsat Sport 2 HD (plansza) 8.9 mbit/s

 

Na kanale 901 pojawił się dubel Polsatu Sport 2 HD

Na kanał 905 powrócił test Nuta TV HD (też dubel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny mi się pomyliły. Niniejszym to poprawiam:

5295013_IMG_20160605_190941_BURST001_COV

Nat Geo People HD ma obecnie całe 10 mbit/s ! :) 

 

W zależności od sceny bitrate lata tu w przedziale 6.6-10,1 mbit/s

 

Na kanale 951 hula test Twoja.TV, Co ciekawe jest tylko dostępny dla modułów CAM.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...