Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Pomeranii to już nie ma de facto od listopada ubiegłego roku. W jej miejsce była wyświetlana tylko plansza SMS Info. SMS do dnia dzisiejszego nie może uruchomić sygnału,twierdząc że nie mają dosyłu od nadawcy. Vectra,UPC i Multimedia jakoś dosył od Pomeranii mają. Brak tu już jakiś bardziej sensownych słów bo zwyczajnie ręce opadają.

 

Czytałem dziś że jakaś mała kablówka  "E-CHO" z Choszczna i Telewizja Kablowa Koszalin dołączyły Eleveny. Można ?

https://satkurier.pl/news/150085/kanaly-eleven-w-kolejnych-sieciach.html

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, jak się chce to wszystko można....ale niestety nie w naszej kablówce...

 

BTW, "atakował" już ktoś w sprawie "nowości" profil SMS na Fejsie ?

Edytowane przez Barti
Czerwony kolor czcionki jest zarezerwowany dla Administracji i Moderacji forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek w sprawie "nowości" jest już pod frontalnym atakiem.Ciekawe co teraz znów wymyślą. Tymczasem dzwoniłem na ukochaną infolinię a tam już tradycyjnie kłamią. "Dział informatyków wdraża nowości-pracują na dwie zmiany.Za wszelkie niedogodności przepraszamy".  Pytanie co to za wybitni fachowcy ? SMS mocno już nadszarpnął swoją reputacje ciągłymi zapewnianiami że ziemia jest płaska a nie okrągła. Głęboko się zastanowię czy przedłużać umowę z taką firmą.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednoosobowa spółka SMS zarządzana przez braci Mruk ma na celu tylko wzbogacanie się,nie robią nic dobrego dla swoich klientów,ich celem jest zesłanie problemu na abonamentów.Bracia Krakowie wiedzą lepiej czy klienci chcą oglądać Eleveny czy nie pytam jakim prawem.Obowiazkiem firmy jest dołączenie kanałów Eleveny tak jak HBO,czy Kanał + kto będzie chciał to sobie wykupi i tyle w temacie bo tym zajmuje się firma medialna.Usilne odmawianie włączenia Eleveny świadczy o lekceważenie swoich klientów i braku gospodarności w tej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie jest inna sytuacja. Konkurencja jest tu bardzo silna. UPC,Multimedia,Vectra,Orange FTTH,Netia,Espol. Jest w czym wybierać. Sam osobiście mam teraz dwóch operatorów. Nie będę czekał 100 lat aż Sat Mont Service uruchomi łaskawie Eleven. Inni operatorzy (np. Orange) mają te kanały od dawna. I to w pakietach podstawowych.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma co bić piany, SMSNET jest tylko i wyłącznie "osiedlowa" kablówką, co jednak nie usprawiedliwia ich w braku dołączenia Eleven'ów. Nic nie zrobimy. Możemy wyrazić swój sprzeciw na koniec obecnych umów. Widocznie braciom M. słupki się zgadzają i rachunek zamyka się na koniec miesiąca, dlatego nas abonentów mają głęboko w czarnej d.....

Przechodząc z MM myślałem ze skoro jest to "lokalna" kablówka to może być tylko lepiej, niestety pomyliłem się. ...choć nie żałuję. No nic, do końca umowy mam jeszcze długo, wiec place i płacze.

BTW. TTV jest juz w wersji HD, tylko na satelicie, ciekawe kiedy SMSNET zastąpi wersje SD wersją HD....pewnie za 100 lat ;)

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...