Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzone i mp3.... nie działają   :/  Pewnie ta funkcja jest zablokowana lub jest jakiś błąd w sofcie.  Stawiam na to drugie,gdyż w tunerze jest zakładka "Twoja Muzyka" i Media Player. Trzeba czekać na aktualizację od producenta.

 

Niestety nie będzie odblokowana, obsługa plików mp3 jest wyłączona ze względu na niejasne przepisy prawne dot. licencji.

Działają natomiast pliki w .OGG, .WAV, .FLAC.

Dziś sprawdzę format OGG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale 903 pojawił się dziś test kanału TV-ASTA z Piły :

4583214_SAM_5300.JPG

 

4580578_SAM_5299.JPG

 

 

Jest to dość spora niespodzianka. Kanał ten ma charakter lokalny i być może zastąpi w ofercie TV Pomerania ze Szczecina której sygnał jest niedostępny w sIeci SMS od listopada ub. roku.


 Dla posiadaczy pakietu cyfrowego DVB-T będzie za free zamiast analogu. :)

Połączone jest to także z emisją w kablu kilkudziesięciu niekodowanych kanałów w DVB-C. Pełna lista jest tutaj : http://www.smsnet.pl/dokumenty-do-pobrania/lista-dostepnych-programow/

Obecnie jest  to 41 kanałów

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to,że pewne rzeczy trzeba im czasami pokazywać wprost palcem.Bo dział techniczny śpi !

Na wersje HD na razie nie ma co liczyć,tak jak i na brakujące kanały tematyczne Polsatu (Polsat Romans,CI Polsat)

Co do Asty to jest dostępna także w INEA w Poznaniu więc w Szczecinie też może :D

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne kablówki dołączają 11-stki a w SMS'ie cisza....na prawdę chodzi o kasę ??

 

No tak ale Piła jest w woj. wielkopolskim ;)

 

Ciekawe kiedy DocuBox HD i ArtHouse wyjdą z fazy "testów" i na stałe dołączą do pakietu ?

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Asta obejmują min. także rejon Wałcza i Mirosławca a te są w woj. zachodniopomorskim.

Edit : Podniesiono dziś bit rate tego kanału do 10.2 mbit/s i przełączono do jakości HD (1920 x 1088) .Czyli robi się całkiem poważnie.

 

Co do Eleven, to naprawdę wreszcie mogli by się postarać w tym temacie. Nic innego im nie zostało.Wiadomo że tu chodzi także o pieniądze ale bardziej powinno chodzić o prestiż. Sat Mont Serwis jest już obok Cyfrowego Polsatu ostatnim operatorem który nie ma kanałów Eleven. 

Co do DocuBoxa i FilmBox Arthouse nie ma razie oficjalnych informacji . Trzeba się cieszyć testami.


przy okazji usunięcia usterki ;)

 

Usterka na kanale Vox TV usunięta,Śmiga jak ta lala.  Ale Polsaty News nadal "łapią czkawkę". Zacinki dźwięku są mocno irytujące.

Tak więc sukces połowiczny.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@danielpes5

Działa u Ciebie radio intrnetowe ?

Od lilka dni mam informację "Błąd połączenia z serwerem lub nie obsługiwany format pliku".

Telewizja internetowa lata (problemu z połączeniem z siecią nie mam).

 

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio internetowe u mnie niestety też nie działa.Może to tylko przejściowe problemy albo celowe działanie. Tak czy inaczej trzeba czekać na nowy soft. 

Przetestowałem sobie usługę Globo Remonte z aplikacją pod smartfona. Jest do pobrania ze Sklepu Play. Działa całkiem przyzwoicie.Można przełączać kanały,strerować głośnością,wchodzić do głównego menu,przeglądać EPG. Brakuje tylko funkcji zdalnego ustawienia nagrywania.

Na kanale 902 ma lecieć w PPV walka Adamka.Cena 40 zł. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuję kopnąć bezpośrednio w Globo ;)
 
no i dostałem info z Globo.....
 
"Dzień dobry,[/size]
Radio zostało wyłączone ze wzgl. na trwające prace. Niestety nie potrafię określić jak długo potrwa implementacja nowej aplikacji. W każdym razie ze względu na bardzo dużą ilość zadań w Dziale Technicznym, nie należy spodziewać się Rozwiązania zbyt szybko."[/size]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej pojawił się NOWY soft do GLOBO HD XC3:

 

http://www.smsnet.pl/dokumenty-do-pobrania/pliki-do-pobrania/Aktualizacja-dekodera-GLOBO--PVR--plik-nalezy-rozpakowac-a-nastepnie-skopiowac-na-nosnik-danych_626

 

Sam jeszcze nie sprawdzałem, nie wiem jak zachowa się moja lista kanałów, nie chciałbym jej stracić :/

 

Usunięto również testy DocuBox HD i ArtHouse oraz TV Asta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft jest....do starszych modeli Globo HD XC2.  Do sprzętu używanego obecnie przez Sat Mont Service (Globo HD XC3) jest niewłaściwy i niekompatybilny. Jest to poważna wpadka !  Mieli to natychmiast usunąć ze strony ale widać nawet tego nie potrafią.

Usunięcie testów ma związek z poważną awarią stacji czołowej,która miała miejsce kilka dni temu.Gdzie był problem z prawidłowym odbiorem min.Eurosportu 2 HD,Sportklubu,Fighklubu HD,Da Vinci Learning,Private TV,Huster TV. Dziś w godzinach nocnych nie było MTV Polska i 4 fun tv.

Jak by tego było mało Power TV HD jest znowu w SD.   :D  Pełen "profesjonalizm". 

Edit :Obecnie też nie działa planszowy kanał informacyjny SMS Info.

 

Sot ma numer : 186_HDX2C_POL_SATMONT_CONAX.abs Po wgraniu go do tunera wyskakuje kominukat "niewłaściwy plik-oprogramowanie jest niekompatybilne".

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już teraz wiem skąd u mnie pojawiały się problemy z netem...

Pamiętam, że nie było też CBS Action HD...alej już jest.

A myślałem, że SMS będzie w pełni "profesjonalna" ;)

 

btw, czy aktualizacja dekodera wiąże się z ustawianiem od nowa listy ulubionych/swoich kanałów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu  nowej aktualizacji konieczne jest ponowne wyszukanie programów i ustawienie od początku listy kanałów ulubionych. Uważam że powinna być możliwość zgrania sobie tej listy na USB. Było by ZNACZNIE mniej kłopotu.

Masz kontakty w Globo. Zapytaj się skąd się wziął taki "soft" na oficjalnej stronie operatora SMS.

Edit : Działa już SMS Info,ale Power TV HD jest nadal w SD.   :D  Już mi nie chce się więcej dzwonić do BOKu.  :twisted:

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniowej "batalii" z BOK przełączyli Power TV HD z powrotem do HD. 

Pojawiały się nowe kanały testowe : 904,905,1021 i 1022. Na razie lecą tam plansze informacyjne.

A "nowe " oprogramowanie jak wisiało tak wisi na stronie internetowej 

4813288_SAM_5314.JPG

 

Widać "dział techniczny" nie potrafi dalej ogarnąć tego tematu

WSTYD !!!

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaktualizowałem. Co się zmieniło ? Niewiele.

-Działa Radio Internetowe ale nadal są puste serwisy.  Lista jest nieaktualizowana.  Pusty śmiech.  :/  Jak by tego było mało ,przy wyborze niektórych serwisów np. Polska Stacja dekoder się zawiesza i robi restart. :D Działa około 1/2 serwisów. Mocno widoczny jest brak stacji lokalnych np. Radia Szczecin,Radia Stargard,Radia Kołobrzeg. 

-Działa Telewizja Internetowa . Ale lista jest stara i nadal nieaktualna. Działa obecnie ok 1/4 serwisów. Min.Eska GO.

 

Innych "nowości" nie zauważyłem.  

 

Ocena tej aktualizacji 1/10. Widać że jest to robione na szybko i bez testów. 

 

Co do testów :

Na kanale 903 pojawiał się test Fightklub HD. Jest to dubel.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział który robi te "aktualizację" powinien się mocno zastanowić od czego on tam jest. Bo zalicza wpadkę za wpadką. Dekodery "Globo" uważam za dobry sprzęt,ale ostatnie wydarzenia mocno rewidują moje poglądy na ten temat.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...