Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj niestety nie pomogę. Radio internetowe to pewnie złapiesz przez podłaczenie internetu do dekodera, a z tym radiem cyfrowym to nie mam pojęcia. Sam zastanawiałem się nad tym dekoderem, ale ostatecznie wybrałem moduł CI, a nagrywam bezpośrednio z telewizora i jestem bardzo zadowolony. :) Wcześniejszy dekoder Selteka się zawieszał, nie nagrywał mi tego co chciałem. Ustawiłem sobie coś, po pracy sprawdzam, a tam zawieszony obraz zamiast nagranej pozycji. Daj znać jak się GLOBO sprawuje.

 

ok, ale dopiero we czwartek ;) jak już go fizycznie będę miał podłączonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio internetowe działa jako dodatek. Wiele stacji jest aktywnych ale i jest dużo pustych serwisów.Jest to kwestia odświeżenia listy,poprawienia adresów. Tutaj musi wykazać się producent dekodera (GLOBO) przy jednej z najbliższych aktualizacji softu. 

Podobnie jest z telewizją internetową-działa min. serwis Eska Go ze stacjami tematycznymi. Jest też dużo stacji rosyjskich i niemieckich. Jednak są i puste serwisy dawno nie odświeżane.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie można tutaj doinstalować-to nie Linux :D Jedyne co może się zmienić w tunerze to poprawa list radia i telewizji internetowej w nowym sofcie za sprawą producenta.Ze strony użytkownika ta opcja jest nieaktywna.

Tak jak mówiłem wcześniej należy to traktować jako swoistą ciekawostkę i miły dodatek .

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...a szkoda, mam jakieś tam doświadczenie z dekoderami na Linuxie (DM800HD) ;)

 

Wracając do tematu STARS.TV w HD i Elevenów, zapytałem na Facebooku i dostałem taką lakoniczną odpowiedź:

 

"Na dzień dzisiejszy nie planujemy wprowadzenia kanału STARS.TV w HD jak i kanałów Eleven" .... :/

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że to było jednak 2 miesiące temu. Dowiedziałem się, że sygnał  HD STARS.TV jest bezpłatnie dostarczany przez światłodów, a pobranie takiego sygnału z punktu światłowodowego to ok 100 zł miesięcznie... Ja sam płacę miesięcznie więcej za kablówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominali o tym już dwa miesiące temu, powodem nie dodania kanałów Eleven są zbyt wysokie koszty.

 

Jestem w stanie to zrozumieć....ale brak STARS.TV w HD już raczej nie....

Pytanie za 100 pkt., czy paczka premium Canal+ Prestige nadawana jest w SMS'e w standardzie HD ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SMS  paczka Canal+ jest dostępna od początku w HD . Duble SD już wyłączono na dobre jakiś czas temu. Na stronie  logotypy są bez dopisku "HD" ale na ekranie taki szczegół jest obecny :

4514120_SAM_5277.JPG

 

Canal+ idą w rozdzielczości 1920 x 1088,średni bit rate jest na poziomie 9-9,5 mb/s :

4514137_SAM_5279.JPG

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie wiosna i ptaszki ćwierkają że będą nowości :

1. 21 marca HBO 3 zastąpi HBO Comedy

2. Jeszcze w marcu pojawi się nowy kanał muzyczny Hip Hop TV i jest spora szansa że znajdzie się w ofercie SMS.

3. DocuBox HD i Filmbox Arthosue wkrótce oficjalnie wejdą do oferty. Obecnie te kanały są testowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym przeczytać również o tym że STARS.TV w SD zostanie zastąpiona wersją HD ;)

Zauważyłem u siebie w dekoderze, że przy DocuBox HD i Filmbox Arthosue jest możliwość wyboru polskich napisów...hmmm, póki co nie działają...może jak dodadzą do oferty ?

HipHop TV będzie pewnie w wersji SD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo wczoraj jak zmieniłem napisy na PL dla Filmbox Arthouse to nie miałem polskich napisów .... :roll:  dziś sprawdzę.

 

ps.

wkrótce pojawi się update do dekodera GloboHD XC3 - aktualizacja IPTV oraz radia internetowego (taką informację otrzymałem bezpośrednio z firmy GLOBO ze Szczecina)

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może akurat trafiłeś na jakiś film bez napisów :D

Przy okazji zmienili dziś nazwę ITV na TOTV. 

Poprawili też EPG na Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Explore HD -nie wyświetlał się wcale.

Tym co nie mają dostępu do paczki CBS zaleca się ponowne wyszukanie kanałów. Kanały te zmieniły częstotliwość 

Aktualnie w sieci jest 213 kanałów telewizyjnych i 9 radiowych.

 

PS .No to bardzo dobra informacja,bo lista iptv aż się prosi o porządną aktualizację.

Przy okazji otworzyłem wątek poświęcony temu dekoderowi : https://forum.satkurier.pl/topic/14807-globo-hd-xc3-twin-pvr/?do=findComment&comment=1108880


Napisy w języku polskim na DocuBox HD :

4571842_SAM_5293.JPG

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam wcześniej pytał o pakiet DVB-T. Jest juz dostepny w dzielnicy Kazimierz Górniczy w Sosnowcu, a na Zagórzu pojawi się w kwietniu. W maju zostanie wyłaczony analog w tej dzielnicy. Dla posiadaczy pakietu cyfrowego DVB-T będzie za free zamiast analogu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy GLOBO HD XC3 PVR obsługuje pliki mp3 ?

Podłączyłem pendrive z muzą w mp3 ale dekoder ich nie widzi :/

Filmy w avi latają.

 

Mam już oficjalną odpowiedź z Globo, niestety ten model nie obsługuj mp3 :/

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone i mp3.... nie działają   :/  Pewnie ta funkcja jest zablokowana lub jest jakiś błąd w sofcie.  Stawiam na to drugie,gdyż w tunerze jest zakładka "Twoja Muzyka" i Media Player. Trzeba czekać na aktualizację od producenta.


Naprawdę całkiem dobrze wygląda ta oferta SMS. Drożej niż w MM, ale przynajmniej porządna i nie wybrakowana oferta. Sporo zagranicznych kanałów. Zazdroszczę Ci @danielpes5 uwolnienia się od MM. :)

Trudno się z tym nie zgodzić. Jest lepiej i to widać gołym okiem :)  

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...