Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem info, zobaczymy jak długo będę czekał na odpowiedź ....

 

 

 

i jest błyskawiczna odpowiedź ;):

 

"Już działamy w temacie Fox Comedy HD..." 

 

zadałem jeszcze pytanie co z "nowościami" ;)

 

"Jak tylko będziemy mieli informację, co do dokładnej daty wprowadzenia nowych kanałów - damy znać"

 

buhahahahahaha......

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że braków jest znacznie więcej.

Min. AXN HD( jest tylko wersja SD----no trochę obciach),AXN Spin HD,Motowizja HD,Universal Channel HD,Paramount Channel HD,History HD,H2,Discovery Historia,TTV HD,Lifetime HD,Sci-fi Channel, Extreme Sports HD, Filmbox Arthusue (były testy jakiś czas temu),DocuBox HD (były testy jakiś czas temu), CI Polsat....  No pomarzyć zawsze można... :D

 

A teraz schodząc na ziemię obiecanych nowość nadal brak....

 

Edit : Po 1,5 miesiącu ponownie uruchomiono SMS Info :D

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem od wielu lat abo sat mont w sosnowcu place abo z internetem oraz c+ 150 zl.Kwota nie mala nie narzekam ogólnie ,najlepsza rzeczą która jest to brak parowania karty z dekoderem .Nienawidzę jeżeli nadawca narzuca mi swoja listę kanałów lub ich zacofane dekodery.używam dekodera linuksowego z karta z kablówki w środku.Dopiero wtedy można jakoś to oglądać.Oczywiście posiadając kilka takich tunerów w domu można bez zadnel laski typu multirom oglądać sobie z jednej karty na innych dekoderach telewizorach w domu,jest to legalne bo w jednym gospodarstwie domowym . :mrgreen:.nielegalne jest oglądanie poza gospodarstwem domowym    

Tylko dlatego jestem z satmont ogólnie szalu nie ma ale da sie zyc.eleven mam z satki z c+ 

eb5c0c3de1b56d2c.jpg1b63a90fbe8cba32med.jpg1b63a90fbe8cba32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...