Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

@danielpes5

 

masz może namiary na jakiegoś ogarniętego przedstawiciela SMS w Szczecinie (mail, tel.) ?

Podeślij mi jak masz na priv.

 

Gdzie podpisałeś umowę ? w BOK czy u PH ?

Jaki najlepiej wybrać dekoder HD ? Mają z PVR ?

 

pozdr.

horas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udać się do Biura Obsługi Klienta w Szczecinie na ul.Ku Słońcu i tam wynegocjować warunki umowy. Wcześniej warto zapoznać się z prezentacją programową i ze sprzętem. SMS obecnie oferuje dekodery Globo HD XC3 Twin PVR 500 GB. 

http://www.smsnet.pl/kontakt/

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS z dniem 21 lutego wyłączył z oferty programowej kanały Mezzo i Fashion TV. Kanały te były na liście kanałów niegwarantowanych. Oznaczone jako FTA.. SMS twierdzi że nadawca nie dostarcza już do nich sygnału i kanały te wycofali z oferty.

SMS dalej uparcie nie włącza kanałów Eleven -brak jest porozumienia  z nadawcą w kwestii ceny.

Nadal trwają testy kanałów Filmbox Arthouse i DocuBox HD-należy się spodziewać że wkrótce wejdą oficjalnie do oferty. Szkoda tylko,że nie mają póki co polskiej wersji językowej

Pojawiła się aktualizacja OPROGRAMOWANIA do dekoderów Globo PVR : http://www.smsnet.pl/dokumenty-do-pobrania/pliki-do-pobrania/

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nadal trwają testy kanałów Filmbox Arthouse i DocuBox HD-należy się spodziewać że wkrótce wejdą oficjalnie do oferty. Szkoda tylko,że nie mają póki co polskiej wersji językowej !...

 

Arthouse jest od samego początku emitowany z polskimi napisami. To specyficzny kanał, i nawet Polsat od nich nie wymusił lektora, a udało mu się to z Sundance. Co do Docubox, to wiadomo od początku że nie ma polskiej wersji językowej. O planach też nigdy nie informowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5

 

Taką oto dostałem ofertę za przejście z MM:

  • TOP HD
  • C+ Prestige
  • Sport HD
  • Multiroom HD
  • Dekoder XC3 Twin PVR 500 GB + inny z HD
  • Internet 100Mbit
  • 3 miesiące bez opłat

cena dla umowy 24 miesięcznej z e-fakturą to 179,00 PLN

 

Dobra oferta ? Brać ? Może da radę coś jeszcze uszczknąć ;) ?

 

pozdr.

horas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał. Jeśli dobrze policzyłem to normalnie 218 zł za to wszystko bys zapłacił miesięcznie. Nie wiem jeszcze tylko czy za dekoder jest jakaś miesięczna opłata tak jak jest z Globo. Wtedy byś płacił jeszcze więcej. Ja za TOP HD + HBO HD + 100 Mbit internetu płacę 134 zł. No jednak HBO to nie C+ który ma dużo więcej kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5

 

Taką oto dostałem ofertę za przejście z MM:

  • TOP HD
  • C+ Prestige
  • Sport HD
  • Multiroom HD
  • Dekoder XC3 Twin PVR 500 GB + inny z HD
  • Internet 100Mbit
  • 3 miesiące bez opłat

cena dla umowy 24 miesięcznej z e-fakturą to 179,00 PLN

 

Dobra oferta ? Brać ? Może da radę coś jeszcze uszczknąć ;) ?

 

pozdr.

horas

Trzeba brać i się nie zastanawiać. Uważam że to jest dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im Nas więcej-tym lepiej :D Sieć może nie jest najtańsza na rynku,ale ma za to ciekawą ofertę programową . Nowości są wprowadzane w miarę na bieżąco ( 1 marca zamiana Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore z SD na HD) . SMS koduje swój sygnał w systemie Conax co ważne nie paruje karty z odbiornikiem . Pozwala na używania dowolnych odbiorników DVB-C  z wbudowanym czytnikiem. Dodatkowo puszcza w "kabel" 44 niekodowane stacje co pozwala na obiór na każdym telewizorze z głowicą DVB-C. Spokojnie można zakładać muliroom :)

Biuro Obsługi Klienta jest  kompetentne. Podzielone na 3 działy : Dział obsługi,Dział techniczny i Kasa . Można tu opłacić bezpośrednio faktury bez prowizji :)

Ze "złych" rzeczy wymienię brak porozumienia w sprawie Eleven. Dochodzi do tego nierozwiązana sytuacja z lokalnym kanałem Pomerania TV. Oficjalnie przez brak dosyłu światłowodem.  No i wyłączenie z oferty Mezzo i Fashion TV (koniec umowy z nadawcą).

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to od jakiegoś czasu "walczę" o STARS.TV w HD. Nadawca dostarcza sygnał za darmo i nic tylko brać, ale z jakichś powodów to się nie dzieje. Przez chwilę coś testowali i kanał był w HD, ale tylko chwilę i teraz mamy brzydkie SD.

 

SMS informuje na Facebooku, że od marca pojawi się specjalna promocyjna oferta na Multiroom HD/CI do 15 zł.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytajcie o wersję HD w takim razie. Myślę, że im więcej osób będzie zainteresowanych tym prędzej zaczną o niej myśleć. STARS.TV to oczywiście głównie stare klipy w SD, ale sama grafika kanału w HD jest dużo czytelniejsza niż to co mamy teraz. Nowsze klipy w HD również się tam czasami pojawiają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radiem słabo. Są na liście jakieś kanały radiowe, ale poopisywane źle, na niektórych cisza. RMF FM nie ma na przykład, RMF Classic, na wszystkich kanałach Polskiego Radia leci to samo. Teraz po rosyjsku mówią. Nie wiem co to jest. Radio Polonia? Działa RMF MAXXX (ale nie wiem czy audio to na pewno to radio), Radio ZET i Radio ZET Gold (opisane jako Planeta FM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem krótki opis z instrukcji dekodera Globo HD XC3 PVR, którego, mam nadzieję, będę szczęśliwym użytkownikiem ;)

 

"Odbiornik jest przystosowany do odbierania i odtwarzania cyfrowych kanałów radiowych, dostępnych z telewizji kablowej. Użyj przycisku TV/ na pilocie, aby przełączać między trybami odtwarzania programów telewizyjnych i radiowych. Kanały radiowe mają swoją własną listę i EPG. Możesz korzystać z większości funkcji dostępnych dla kanałów telewizyjnych. Dekoder umożliwia również odbiór radia internetowego przez kabel ethernet lub sieć bezprzewodową. Funkcja ta szczegółowo została opisana na stronie 37."

 

na str.37:

 

"Radio internetowe.

Kiedy odbiornik podłączony jest do internetu możliwe jest odtwarzanie internetowych stacji radiowych. W menu Radio wyświetlana jest lista dostępnych stacji radiowych. Do nawigacji po liście używaj przycisków / . Naciśnij OK, aby włączyć wybrana stację. Niektóre stacje udostępniają kilka kanałów radiowych. Wybierz kanał, którego chcesz słuchać i naciśnij OK. Podczas słuchania radia internetowego nie można korzystać z przycisków takich jak (PAUSE), (PLAY), (FF) itp."


 Dekoder GLOBO PVR HD XC3

globo_hdxc3.jpg

• oglądanie programów telewizyjnych w wysokiej rozdzielczości (HD)
• korzystanie z elektronicznego przewodnika po programach (EPG)
• budowanie listy ulubionych kanałów
• kontrola rodzicielska
• cyfrowa jakość dźwięku i obrazu
• możliwość wyboru wersji językowej
• wyświetlacz LED na przednim panelu
• zatrzymywanie audycji na żywo i odtwarzanie z opóźnieniem (TimeShift)
• nagrywanie i odtwarzanie wybranych programów telewizyjnych (PVR)
• wbudowany dysk o pojemności 500 GB
• podwójna głowica (twin) - możliwość nagrywania i oglądania różnych kanałów jednocześnie

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niestety nie pomogę. Radio internetowe to pewnie złapiesz przez podłaczenie internetu do dekodera, a z tym radiem cyfrowym to nie mam pojęcia. Sam zastanawiałem się nad tym dekoderem, ale ostatecznie wybrałem moduł CI, a nagrywam bezpośrednio z telewizora i jestem bardzo zadowolony. :) Wcześniejszy dekoder Selteka się zawieszał, nie nagrywał mi tego co chciałem. Ustawiłem sobie coś, po pracy sprawdzam, a tam zawieszony obraz zamiast nagranej pozycji. Daj znać jak się GLOBO sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...