Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od rana dzisiaj moduł CAM+ECP Canal+ zakodowane kanały bład uwierzytelniania 11 , na LG 863Nanocell 55 cali 

ponowienie uprawnień nic nie pomaga , na Philipsie ten sam moduł hula bez problemów ale Phil nie ma ECO i bez 4k , zostaje mi tuner z  Cam ale słabo znowu te kable

 

edit wyłączenie TV i wyjęcie wtyczki z gniazdka elektrycznego i ponowne włączenie i moduł się odkodował, mocne zabezpieczenie ECP canal+ zrobił ? 😉

Edytowane przez robert451
naprawiło się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie w temacie, w którym nie mam wiedzy - mam telewizor LG OLED55B97LA i wiem, że ma on CI+, ale strona Canal+ mówi, że do odbioru 4K przez moduł CAM potrzebny jest moduł CAM CI+ ECP - jak mniemam kluczem jest tu to ECP. Nie wiem jak mogę sprawdzić czy mój TV ma ECP. Wielkie dzięki z góry dla osoby, która pomoże mi rozwiać wątpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@switajm jeżeli preferujesz dostęp do oferty bez dekodera operatora to weź moduł. Blokowane mogą być tylko audycje z aktywnym zabezpieczeniem ECP, czyli docelowo wybrane audycje 4K (a przynajmniej takie są obecne zapewnienia operatora). Aktualnie będziesz mógł oglądać właściwie wszystko z opłacanego pakietu. Okresowo zabezpieczenie jest aktywne na kanale Canal+ Now.

Gdyby się jednak okazało, że Twój telewizor nie obsługuje ECP to wymiana modułu na dekoder jest bezproblemowa, czego nie można powiedzieć o próbie wymiany dekodera na moduł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł ECP już półtora roku jest na rynku i poza testami na C+ NOW wszystko działa, łącznie z C+ 4k. Sam korzystam na modelu C9.

Dlatego jeżeli się zastanawiasz, to spokojnie C+ 4k działa bezproblemowo bez ECP. Jeżeli kiedyś to zmienią, to na pewno będzie możliwość wymiany na dekoder 4k.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jasfasola0000 napisał:

...w jaki sposób uzyskać wymianę takiego dekodera na moduł CAM?

Tak jak kolega wyżej napisał. Jednak daj im do zrozumienia, że Ci tylko na module zależy.  Chyba nie ma w regulaminie, że wymiana dekodera tylko na dekoder. Ciekawe czy w takiej patologicznej sprawie mógłby pomóc Rzecznik Praw K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2021 o 22:24, mikoko napisał:

Chyba żeby im rura zmiękła jak by kolega przechodził z nieokreślonego na terminową umowę. Ale wypowiedzenie trzeba by było wysłać. Jak się będą upierać że nie to papa i nowa umowa z modułem. Taka drogę właśnie przechodziłem.

Odbyłem już rozmowę z konsultantem i definitywnie nie ma możliwości wymiany dekodera na CAM. Płacę za Comfort + 18,90 PLN. Jedyne co mi zaproponował to przejście na ofertę terminową z tym samym pakietem, ale już za ponad 22 PLN. Wówczas jest możliwość wymiany Turboboxa ale uwaga...na inny dekoder. Modułu dalej nie dostanę. jedyna opcja to rozwiązanie umowy i podpisanie nowej, ale to raczej z uwagi na kwotę mojego abonamentu było by nieopłacalne. Notabene, chcąc zawrzeć nową umowę już od pakietu Entry+ za 9,90 można dostać moduł CAM. Mimo usilnych starań, ciężko jest mi zrozumieć politykę Canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelTSW napisał:

Nie znam osoby która dostałaby moduł :)

 

To już znasz jedną osobę.

 

Wymieniłem 31.03.2020 roku własnościowy dekoder ADB 5800 ( BSLA ) mając podpisaną umowę na abonament na dzierżawiony moduł CI+ ECP. Bez przedłużania umowy.

Moduł CI+ ECP za zero złotych w dzierżawie - dodatkowo dostałem za 0 zł C+ 4K bo miałem paczkę C+.

Dla niedowiarków mam nawet formularz wymiany sprzętu własnościowego ADB 5800 ( BSLA ) na dzierżawiony moduł CI+ ECP.

 

 

Ostatnio także przedłużałem umowę na module CI+ ECP.

Paczka Start+ za 14,99 zł + paczka Canal+ wraz z C+ 4K za 19,99 zł i nadal dzierżawa modułu CI+ ECP za 0 zł.

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...