Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, czarek007 napisał:

Nie no, sygnał jest bardzo dobry, wyszukiwanie kanałów tych ogólnych działa i niekodowane odbierają ale wyszukiwanie kanałów z Cyfry+ już nie działa.
 

Spróbuj wybrać skanowanie "n na kartę" jeśli masz taką opcje. Mam XF9005 i też ostatnio zauważyłem problem ze skanowaniem "Cyfra+"

Co ciekawe to po przeskanowaniu "n na kartę" układ kanałów jest identyczny z tymi dla Canal+ (Cyfra+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który moduł jest lepszą opcją?

- ten poprzedni z niebieska naklejka

- Czy ten nowy czarny ECP

Musze kupic jakis do nowego tv dla tesciow. Nie będą oglądać żadnych kanałów 4K itd itp. Tylko podstawowy pakiet - Comfort.

Telewizor najprawdopodoobniej będa kupować TCL 50P615 lub TCL 50EP660. Z tego co napisał mi support TCL, oba telewizory powinny współpracowac z tymi modułami (CI+ 1.4).

Bardziej skłaniam się ku temu starszemu z niebieską naklejką "nc+".

Jest on w czymś gorszy od tego czarnego? Szybkośc działania? Tak jak pisałem, dekodowanie 4K nie wchodzi zupełnie w grę.

Edytowane przez ploomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tail# napisał:

Co z tego skoro nie działa poprawnie z większością telewizorów i nie zanosi się na to by to się miało zmienić.

 

Napiszę Ci tak jak Ty wielokrotnie mi.
"Jak nie masz nic do wniesienia do tematu tonie pisz".
To jest temat o modułach, jak wszyscy wiedzą TY jesteś zwolennikiem super-hiper Dekoderów na Linuxie zdalnie otwierających drzwi po WiFi.
Nie widzę większego sensu Twojego udzielania się w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś przestać się już ośmieszać, bo twój poziom niewiedzy nawet w temacie modułów poraża. Jak masz kłopoty z pamięcią to przeczytaj ponownie kilkanaście ostatnich stron, a dowiesz się że nic innego nie ma poza tym że piszecie o jednym i tym samym na temat modułów ECP. Jedni piszą że to winna operatora, a inni że producenta telewizorów. Jakoś nie zauważyłem większych problemów z niebieskim modułem. Sam taki posiadałem i wiem jak działa. Stąd też moja sugestia dla kolegi który pytał że mniejsze ryzyko wystąpienia problemów aktualnie jest na module niebieskim. Jak nie potrafisz tego pojąć, to nic na to nie poradzę.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 4K pewnie przez najbliższe lata dla teściów będzie niczym elektryczna Tesla, czy zderzacz hadronów. Tak więc prawdopodobnie będę skłaniał się ku temu niebieskiemu. 

 

Edit

P. S. 

 

Tak z ciekawości zapytam. 

Czy na karcie nagravision (cayman z tego modulu niebieskiego) są też kanały nieparowane? Tzn na najstarszym module Conax, część kanałów jest parowanych a część nie. I część kanałów działa tylko z kartą włożona do oryginalnego modułu, a część kanałów działa, gdy kartę wyjmę i włożę do uniwersalnego modułu tunera. 

Czy na Caymanie z tym niebieskim modułem jest podobnie? 

 

Edytowane przez ploomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...