Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep Canal+ sprzedaje odnowione niebieskie moduły CAM CI+ za 199 zł, a konsultant mówił, że to najnowszy moduł czarny z ECP. Oszukali mnie. Musze to oddać.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł niebieski, jest napisane, że odnowiony. Sklep Canal+ na oficjalnej stronie, komu tu [...] wierzyć , konsultant mówił 2 dni temu, że z ECP najnowszy moduł, a dzisiaj, że do prepaidów tylko te starocie, a na stronie brak info o tym, że moduł jest odnowiony.

Wiem, że tak się robi z dekoderami, ale w dobie COVID-u takie numery. Ten sklep Canal+ to komis jest, czy co?

Wiecie, mam te camele i chciałem ten moduł z nimi używać, a jak tak to tak.

Edytowane przez Barti
Na forum nie wyrażamy się w sposób wulgarny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, robert451 napisał:

Moduł niebieski, jest napisane, że odnowiony. Sklep Canal+ na oficjalnej stronie, komu tu [...] wierzyć , konsultant mówił 2 dni temu, że z ECP najnowszy moduł, a dzisiaj, że do prepaidów tylko te starocie, a na stronie brak info o tym, że moduł jest odnowiony.

Wiem, że tak się robi z dekoderami, ale w dobie COVID-u takie numery. Ten sklep Canal+ to komis jest, czy co?

Wiecie, mam te camele i chciałem ten moduł z nimi używać, a jak tak to tak.

Sam jestem ciekaw czy camel będzie działał z nowym/czarnym modułem (w tej chwili obszedłem te ich techniczne fanaberie robiąc update Oscam/E2/OpenATV i wsparciu https://www.sat-4-all.com), ale nie ukrywam że chętnie bym włożył moduł do TV 4K LG i nie korzystał z 2 sprzętów (choć tuner mam DM900 UHD). Dlatego byłem ciekaw testu ale dla zasady w życiu bym od nich nie kupił tego sprzętu (lecz od dystrybutorów którym muszą zapłacić prowizję), za to podejście do klienta (kupując na znanym portalu aukcyjnym można dopytać sprzedawcę, dwa dokonać łatwego/bezkosztowego zwrotu gdyby coś nie pasowało). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jarek7714 napisał:

Sam jestem ciekaw czy camel będzie działał z nowym/czarnym modułem 

Było podawane tu na forum, że działa. 

@Pawel na cameleonach nie działa 4k, tylko cayman. Napisałem tylko, że jest tak jak piszesz. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że post o problemach z modułem Aston 2.26 napisałem tutaj miesiąc temu i nikt nie raczył wcześniej się odnieś że działa takowe rozwiązanie (a już podejście obsługi technicznej operatora to po prostu żenada). Nie traciłbym czasu i nerwów, nie będę dołował co niektórych i oceniał ofertę 4K operatora (mam Netflix w 4K), jak wielu oferta 4K C+ w ogóle mnie nie interesuje (choć mam to w pakiecie od początku emisji).  

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, robert451 napisał:

Sklep Canal+ sprzedaje odnowione niebieskie moduły CAM CI+ za 199 zł, a konsultant mówił, że to najnowszy moduł czarny z ECP. Oszukali mnie. Musze to oddać.

A na stronie sklepu Canal jest zdjęcie czarnego modułu. Czyli reklamacja. Wprowadzenie klienta w błąd. Żeby nie powiedzieć oszukanie.

Moduł CAM CI+

Edytowane przez szmatt
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano podczas oglądania TV na module CI+ECP włożonym do TV wyskoczył brak dostępności kanału [204] i tak jest teraz na wszystkich kanałach. Z tego co kojarzę to miałem identyczny komunikat jak moduł pobrałem i go pierwszy raz uruchamiałem (kontakt z infolinia rozwiązał problem). Potem od lipca działał bez problemu i dzisiaj kod [204]. Czy u Was działa bez problemu wszystko na module?

Edytowane przez coda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych. Potwierdzam, że na dzień dzisiejszy Cameleon poprawnie działa w czarnym module.

Właśnie taki dziś odebrałem, włożyłem mojego camela i działa. Nie potrzebuję łaski jakiś żabojadów, którzy myślą, że pozjadali wszystkie rozumy i chcą mnie zmusić do używania ich badziewnych dekoderów. Pace leży od 10 lat w  szafie i tam zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, tylko co to za rewelacja Cameleona "dusić" w module? To bez większej różnicy od tego, jakbyś miał moduł z Caymanem.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, W.Ch napisał:

Czy ktoś z forumowiczów próbował zwrócić dekoder pomocniczy (mam Pace i Sagemcom i dwa camele) i wymienić go na moduł CAM?

Właśnie to próbowałem zrobić i pokazali mi figę.

 

Godzinę temu, PawelTSW napisał:

Też się nad tym zastanawiam, co to za różnica, czy Cameleon, czy Cayman w module?

Może ktoś wyjaśni, po co Cameleon w module? 

A po to, że nie chcą mi wymienić Pace, ani Wifiboxa na moduł. A mam Camela, więc co mam włożyć do modułu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się zwrócić Sagema w i gość w punkcie mówił, że jest CAM, ale nie wie, czy nie ma dodatkowych opłat.

Czy ktoś się orientuje, czy moduł jest za friko?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...