Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Przesuwasz sobie np. TVP1 na pozycję 1 i kanał staje się nr 1. Wyciśniesz 1 na pilocie i masz TVP1. Tylko po co?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, bo może ktoś tak lubi? Może ktoś chce sobie ułożyć listę kanałów po swojemu, a nie korzystać z jedynej słusznej listy narzuconej "sztywno" przez operatora?

Ja właśnie z takiego rozwiązania korzystam. Również posiadam moduł CAM (tyle tylko, że nie od Platformy CANAL+, o czym jest niniejszy wątek, tylko od konkurencji), który pracuje w moim niezależnym tunerze satelitarnym.

Cenię sobie "wolność" w takim przypadku, dlatego też nie, z pewnością nie wybiorę dekodera dedykowanego, tylko właśnie moduł CAM. Cieszę się bardzo, że Platforma CANAL+ takie moduły również oferuje. :) Kto wie, może w przyszłości skorzystam. ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mikoko napisał:

Dokładnie. Przesuwasz sobie np. TVP1 na pozycję 1 i kanał staje się nr 1. Wyciśniesz 1 na pilocie i masz TVP1. Tylko po co?

Dla wygody? 

 

Też bym chciał mieć możliwość układania listy w Ultraboxie, a tak sprzęt ogranicza podstawową funkcjonalność. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź!

 

Faktycznie przykład z TVP1 może nie był najszczęśliwszy (osobiście nie oglądam), ale to był tylko przykład :)

 

Co do problemów z przejściem w trakcie trwania umowy, to faktycznie ani konsultanci na infolinii, ani nawet droga oficjalnej reklamacji mi tego nie umożliwia, ale obecna umowa za 3 miesiące mi się kończy i wtedy po prostu zamierzam zawrzeć nową (z modułem zamiast dekodera, bo i tak nic nie nagrywam anie nie mam podłączonego go do internetu).

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Wątek jest o module CAM CI+ Platformy CANAL+ i tylko o nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tak powiedzieć, że pseudo nowa. Cały pakiet został przeniesiony, ale oddaję dekoder z dzierżawą i dostałem jakiś prezent za pozostanie. Aha, i przy okazji pozbyłem się Multiroomu.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżenie kwoty obecnego abonamentu z kwoty 175 na 139 PLN zachowując wszystkie pakiety i kanały. 175 było już bez MR.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynają się pierwsze problemy po zmianie zestawu z Cameleona na moduł CI+ z Caymanem.

Nie da się wręcz oglądać TVP1. Mój CryptoBox po ciągłym oglądaniu około 15-20 minut TVP1 restartuje się niemal co 5 minut.

 

Co lepsze (póki co) na innych kanałach tego nie zauważyłem.

 

Czy ktoś też to ma?

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dekoder ma problem lub moduł. Jak reset tunera nie pomoże lub wgranie ponownie softu to zawsze możesz moduł wymienić. Dobrze by było go sprawdzić w innym sprzęcie.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...