Skocz do zawartości

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak - w każdej sytuacji, zarówno do GLS-u, jak i bezpośrednio do Hollexu. Aczkolwiek GLS jest osobną firmą. Hollex przekazuje im uwagi i może mieć tylko nadzieję, że oni wyciągają z tego wnioski i konsekwencje wobec konkretnych osób, które daną sprawę zawaliły. Ewentualnie dodatkowo kolejne wysyłki na konkretny adres można próbować realizować za pomocą innych przewoźników (w tej chwili eksperymentalnie DHL, przy mniej wartościowych - poczta, co można zaznaczyć przy realizacji zamówienia).

 

Najlepiej takie sytuacje (tj. problemy z dostawą po stronie GLS) zgłaszać telefonicznie.

 

Z innych informacji, jak już piszę, jeśli wszystko pójdzie dobrze - ponownie wdrożony zostanie system powiadamiania na e-mail na temat stanu realizacji zamówienia (tj. powiadomienie o realizacji wysyłki, w dniu, w którym paczka wychodzi, póki co obejmująca wyłącznie paczki kurierskie, z początku być może tylko GLS). Było to krótko testowane i system się sprawdzał. Póki co będzie to mieć także status eksperymentalny. Temat ruszy może nawet już jutro (ostrzegam jednak, że nie zajmuje się bezpośrednio sklepem - przekazuję co wiem, nie odpowiadam za poślizgi itp.)

 

Ogólnie szykuje się kilka pozytywnych zmian na sklepie, ale część będzie zachodzić stopniowo, nie wszystko na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń z kurierami powiem tyle, że nie ma z nimi żadnego problemu jeśli zamówienie trzeba dostarczyć do miast, miasteczek. Jednak na wieś z dala od wszystkiego nie chce im się jeździć z jedną paczką i wtedy zaczynają się poślizgi. I wtedy lepiej sprawdza się poczta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

od jakiegoś czasu nie działa poprawnie w moim czytniku kanał RSS sprawdziłem i faktycznie zawiera błędy jednym z nich jest niepoprawny znak – problem nie występuje we wszystkich czytnikach jednakże wiele sobie z takim kanałem nie radzi (2 które mam zainstalowane) firefox pobiera właściwie.

http://www.feedvalidator.org/check.cgi? ... atkurierpl

Kanał subskrybuje już ponad rok i zawsze chętnie czytam artykuły na stronie, jednak wczoraj jak i dziś byłem niemile zaskoczony nie mogąc mojego ulubionego kanału zaktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po 20:30 forum działało w żółwim tempie i wysypywało pełno błędów. Podejrzewam, że było to związane z tym, że przekaz Cyfry +, Cyfrowego Polsatu, TVP i częściowo ITI padł na skutek potężnej burzy nad Warszawą. Nie można było też w postach zamieszczać zdjęć. Teraz wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja właśnie wczoraj zauważyłem, że strony "Satkurierowe" "padły"...

 

A czy redakcja rozważała kiedykolwiek, żeby rozdzielić serwis "Satkurier" oraz forum dyskusyjne i sklep "Hollex" na dwa osobne "hostingi", w dwóch różnych firmach??? Wtedy przynajmniej przy takiej awarii nie "padałoby" wszystko jednocześnie i możnaby w razie czego ją przeczekać pisząc na forum :D .

 

Wiem, że taki podział na dwa "hostingi" byłby trochę kłopotliwy, ale według mnie warto się nad tym zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poza tym sytuacje wyjątkowo awaryjne zdarzają się aktualnie tak rzadko, że póki nie mamy problemów z obciążeniem, to jest ok. To z końca czerwca to była w sumie pierwsza większa awaria i to w sumie "wymuszona przez czynniki zewnętrzne", bo de facto nic się nie zepsuło. Tak wszystko działa OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...