Skocz do zawartości

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś spory pad zaliczyliśmy w nocy. Wszystko widziałem, bo w nocy pracowałem - Zmiany na orbicie i Futbol w telewizji mam gotowe, ale nie mam jak tego wstawić ;) Czyżby to przez tą jedną dodaną sekundę do starego roku :wink: Niestety serwis nadal ma jakieś problemy, co jest dość dziwne, bo w bazie danych wszystkie newsy są. Sprawa jest zgłoszona do administracji technicznej - usterkę usuniemy tak szybko, jak to tylko będzie możliwe, a póki co macie darmowy powrót do historii ;) O dziwo sporo komentarzy do tych tekstów się pojawiło - chyba nie każdy zauważył, że spora część jest z 2004 roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się na "newsa" o TV Biznes z transpondera CP :lol2: Też na początku się nie zorientowałem...

News o TV Biznes z tp. CP, to jeszcze nic, ten news z 2004 roku :arrow:https://satkurier.pl/news/18469/nielegalne-tvp-w-cyfrze-i-polsacie.html to niektórzy już zdążyli sobie wziąść do serca - oczywiście patrząc na komentarze - zwłaszcza teraz w okresie zamieszania z obecnością TVN-ów w CP, taki news musiał ich przyprawić o niezły ból głowy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest bardzo podejrzane

inne serwisy też są nieczynne

bardzo ciekawe

 

Dodam tylko że na innym serwerze jest serwis sat kurier a na innym forum sat kurier

poza tym jeszcze przed awarią mogłem sprawdzić ip serwisu i forum a teraz się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja coś sugeruje

co będzie to będzie

a serwis sat kurier działa od 1997 lub 1995 roku

najpierw był sam potem połączył się z satniuls potem z medialink i media2 ,potem od szedło media2 i medialink

zawsze coś się działo

a co do fuzji ja nic nie wiem to tylko moja czysta fantazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam nadzieje ze wybrałem dobry temat do mojego pytania a mianowicie od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu zestawu nowych emotikonków (jest tego pare tysięcy) i co po niektóre chciałbym wykorzystać w wypowiedzi/odpowiedzi na forum a nie da rady, czy jest jakaś możliwość dołączenia w najbliższym czasie nowych emotków? jak nie to jak ja moge dodać swoje?

z góry dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zauważyłem wczoraj taki błąd, ale nie powtórzył się póki co. Przypuszczam, że tak dzieje się przy dużym obciążeniu lub jest to efekt pewnego problemu, o którym wiem i próbuję go rozwiązać ;) Jeżeli sytuacja się powtórzy - proszę mi to zgłaszać, ew. podając sposób w jakim udało się ten błąd wywołać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...