Skocz do zawartości

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

W domyślnej przeglądarce na androida, reklamy, zarówno na stronie głownej satkuriera jak i na forum, wyświetlane są jako trzy małe krzaczki. W przypadku Opery Mobile, są dwie spore pływające ramki wypełnione losowymi znakami. Na 'pecetowych' przeglądarkach strony wyświetlają się już poprawnie. Problem się tyczy jedynie desktopowej wersji strony (wersję mobilną mam wyłączoną, gdyż nie jestem jakoś do tego przekonany).

 

Co prawda to w żaden sposób nie przeszkadza w nawigowaniu po stronie satkuriera jak i forum, ale te śmieci trochę irytują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Serwery padły. Zewnętrzna firma widocznie nawaliła. Na swoim profilu na Facebooku po wielu doniesieniach o awarii i pytaniach o to, co się stało napisali:

Niezmiernie nam przykro, ale firma hostingowa, od której wynajmujemy serwer, ma jakąś awarię. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, ile potrwa rozwiązanie problemu, bo nie zależy to od nas. Prosimy o cierpliwość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od dziś jesteśmy na nowych serwerach, pewne usługi mogą jeszcze nie działać, ale jeszcze przed Świętami wszystko powinno już śmigać ;) Jeśli zaobserwujecie jakiekolwiek nieprawidłowości, proszę pilnie zgłaszać (o Publisherze i m.satkurier.pl wiemy ;) ). Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Zróbcie coś z tą reklamą która otwiera się na cały ekran po wejściu na Waszą stronę. Nie można jej wyłączyć nawet jak film reklamowy dobiegnie końca...

Ta reklama z badaniami jest okropna - jak chcę wejść do jakiegoś newsa, to przekierowuje mnie do tego badania - nie dość, że nie mam czasu na jakieś głupie badania, to na darmo limit mi ucieka, bo muszę po kilka razy próbować wejść do danego newsa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowanie Flasha, Schockwave'a -nie rozwiązuje problemu - po niecałych 2 sekundach blokowane jest okno przeglądarki i niestety nie da sie skorzystać z newsów na pierwszej stronie. Dotyczy to tylko głównej strony SatKuriera. Z forum daje się korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...