Skocz do zawartości

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie naprawię jeśli nie wiem co tym razem konkretnie - już jak widać z powyższego Norton rzucał false positive. Zgłosiłem, mieli usunąć. Proszę o informację jaki plik mu się znowu nie podoba, to zgłoszę. Problem w ogóle nie leży po naszej stronie - wina Nortona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się uspokoiło, może naprawione już, nie umię wywołać już tej czerwonej tablicy na portalu ;)

Tak na marginesie Google (wyszukiwarka) czasami wynajduje niebezpieczne portale, czy takowe dodają do antywirusa to już zależy od wydawcy tegoż, ale jak kto kopie robi to wirusy czy szyfrowanie dysków mu nie straszne.

Edytowane przez irek6311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o konkretny problem - na serwerze forum wisi od kilku lat archiwum z AltDVB, którego Norton z jakiegoś powodu nie lubi. Nie będę kasował pliku, bo jest czysty i to potwierdziłem, nie wspominając, że nie wiem czemu akurat teraz, po kilku latach nagle im się nie spodobał :P Już raz uznali, że to był false positive, uznałem sprawę za zamkniętą, ale teraz zabawa ruszyła od nowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem rozszerzenia Notrona wyłączyć bo totalnie blokuje forum, uciążliwy komunikat znowu jest, jak będę wpadać to trzeba będzie wyłączać zabezpieczenia ;)

Tak jak piszesz Mr. Orbita@ czepił się archiwum z AltDVB, nie da się archiwum ukryć by tylko z Forum było widoczne, nie z zewnątrz.

IopA7y1A_o.png

Edytowane przez irek6311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

W temacie przewodnika, bo akurat dopiero co o tym pisaliśmy, a tu zmiany ;)

 

@Sentence dał znać, że ma ostatnio mniej czasu, w efekcie przeszedł do trybu weekendowego. Od początku marca przewodniki pojawiają się na piątek, sobotę i niedzielę. Do czasu podjęcia decyzji jak to pozmieniać aby nie było dziur wydania poniedziałek-czwartek robiłem awaryjnie ja - niestety nie tak dobrze, nie mam wiedzy i talentu @Sentence ;)

 

Jako że nie ma kto uzupełniać @Sentence i jest on w tym zakresie niezastąpiony, a jednocześnie skrypty na głównej brały wydania codzienne, to do czasu przerobienia tego weekendowe przewodniki są:

- w kategorii Propozycje na portalu w bloku z zakładkami

- w najnowszych newsach zaraz po publikacji

- na głównej w bloku Propozycje

- bezpośrednio tu: https://satkurier.pl/category/99/propozycje.html (piątkowe wydanie jest puszczone)

 

Czyli przewodniki obecnie piątek-niedziela. Zastanowię się, czy wypchnąć jeszcze na dziś i jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...