Skocz do zawartości

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj faktycznie było nieco problemów z dostępem do serwisu satkurier.pl, zwłaszcza wieczorem pomiędzy 20, a 22:30. Pracujemy nad długofalowym rozwiązaniem tego problemu, natomiast póki co działa (ale maile nie, więc jak ktoś do nas pisze, to raczej nie dotrze) O kłódce nic nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę wejść na serwis satkuriera.Na środku ekranu wyświetla się kłódka a nazwa strony pokazuje się jako XXL-WEB.To nie jest wina przeglądarki bo sprawdzałem na Mozilli i IE i w obu wyświetla się to samo.

 

Ps.https://satkurier.pl/schloss_klein.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywracanie systemu

zamykamy wszystkie programy

 

potem naciskamy

start/programy /narzędzia systemowe/przywracanie systemu

 

pojawi się meni

najpierw zapisujemy ustawienia systemu

 

naciskamy

utwórz punkt przywracania

opiszemy nazwę

naciskamy utwórz

 

potem to samo od począntku jak sie pojawi meni

naciskamy

przywróć mój komputer do poprzedniego stanu

wybieramy punkt przywracania

naciskamy przywróć

 

komputer wyloguje się

odświeży system i zresetuje się

 

dotyczy to systemu

windows XP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację od każdego, kto ma problem z wejściem - od jakiego usługodawcy ma łącza (najlepiej na PW), bo problem jest przypuszczalnie związany z nieodświeżeniem się DNS-ów (chyba? choć to trochę dziwne, bo trwa za długo, mi tam wskoczyło natychmiast).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hollex pracuje, ale z tego co mi wiadomo bez Wigilii, ja jestem na urlopie od dziś, więc nie śledzę dokładnie sytuacji - w razie czego jeśli komuś zależy szczególnie na Wigilii, to można przedzwonić dla pewności, ale o ile pamiętam były ustalenia, że w Wigilię będzie zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

W kwestii wyglądu sklepu i jego działania proszę zgłaszajcie na bieżąco, co wypatrzycie.

 

Co do cen - już o tym kiedyś pisałem - wcale tak nie jest - wiele zależy od produktu. Nie zaprzeczam, że są rzeczy droższe, ale są też produkty, których ceny są mocno konkurencyjne. Wszystko zleży czego ile sprowadzamy i jak się sprzedaje, to złożona tematyka. Oprócz tego pisałem też o szukaniu symbolicznych oszczędności - czasami nie warto :] Ale powtarzać tego wywodu w całości nie mam czasu niestety :P

 

Za to ucieszy klientów fakt, że ceny przesyłek towarów w wielu przypadkach poszły wraz ze zmianą layoutu w dół - o różne wartości - są teraz lepiej kalkulowane :D Wpływ ma także na to współpraca z kolejnym przewoźnikiem (DHL, dotychczas był tylko GLS i poczta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...