Skocz do zawartości

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

W Hollexie przy produkcie jest opcja "zapytaj o produkt". W piątek czy w sobotę za pomocą tego ustrojstwa zadałem pytanie o produkt. Do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi. Rozumiem, że po drodze były dwa dni wolne , ale po tym były już kolejne cztery dni robocze. Chciałbym się zapytać czy ktoś odpowiada na te pytania? Czy ta opcja jest po to, aby była i nic poza tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odpowiedzi póki co są z tego co widzę na bieżąco. Z piątku są dwa zapytania, na które nie było możliwe udzielenie odpowiedzi (1 - usługa nierealizowana, 2 - do teraz brak odpowiedzi od dystrybutora ws. dostępności :/ ). Reszta odpowiedzi z piątku jest wysłana i z tego tygodnia też, jedynie przed chwilą coś przyszło - procedowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Generalnie coś tam trzeba będzie zajrzeć, bo chyba w wyszukiwarce też czasami coś z niektórych kategorii się nie znajduje. To już ruszał @ppacura, ale ponieważ nie mam dokładnej listy o które kategorie chodzi, to tak trochę działamy po omacku. Postaram się zaraz po tym długim weekendzie siąść nad tym solidnie i przejrzeć wszystkie kategorie pod kątem działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, wcześniej nie dałem rady się temu przyjrzeć.

Czytam głównie działy (kategorie): satelity, DVB-T, TVP i polskie kanały. Czasami jak wszedłem do jakiegoś działu to znajdowałem w nim newsy, których nie dostałem na RSS.

Wydaje mi się, że dzieje się tak przez ustawiony za krótki czas. Musiałbym "grzać" komputra 24h/dobe aby mi zeszły wszystkie RSS do czytnika. Jeśli np. wyłączę komputer wieczorem o 21 a następnego dnia go włączę o 15, to powiadomień RSS o newsach które pojawiły się w serwisie dnia poprzedniego po 21 już nie dostaję. A takich nocnych newsów jest całkiem sporo, zwłaszcza teraz gdy działa publisher.

Z tego co widzę dostaję powiadomienia o newsach z ostatnich około 6 godzin - moim zdaniem jest to stanowczo za mało. Nawet gdybym włączył komputer o 6 rano, to i tak powstaje luka od godziny 21 do 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Liczba wiadomości została zwiększona do 15.

RSS satkuriera jest obsługiwany poprzez serwis feedburner także stworzenie oddzielnych kanałów dla każdej kategorii z osobna byłoby problemem.

W zamian za to uruchomiliśmy kilka osobnych kanałów - zapraszam tutaj

Jak zapewne część z was zauważyła opisy są teraz w skróconej formie - niestety z tymi w dłuższej formie czasami występowały "problemy techniczne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W nocy od ok. 5 wywalił się serwer, część funkcji życiowych sama się przywróciła, a część się nie chce, Publisher nie chce wystartować, nie działa także rejestracja na forum - mam nadzieję, że uda się to odpalić dziś (w domyśle: samo się naprawi :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...