Skocz do zawartości

Najgorszy kanał w TV naziemnej.


kacper0058
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Najgorsze kanały w telewizji naziemnej to oczywiście Nowa TV, Fokus TV oraz WP.

Chyba sobie żartujesz. W tych kanałach przynajmniej oferta programowa jest bogatsza. Na Antenie wieje super biedą. Ten kanał jest najgorszy pod względem oferty programowej. W dodatku stacje w naziemnej nadaje w HD, gdzie treści tam w tym formacie jest jak na lekarstwo. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super masz prawo nie zgadzać się z moją opinią :)

Nowa TV ma małego plusika jedynie za to, że daje stare odcinki kiepskich z czasów Okiła bo inne stacje polsatu dają najnowsze odcinki.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że napisałem, że podoba mi się program "Ekstremalni handlarze", "Militarny Lombard" czy "drogi śmierci" to nie znaczy, że podobają mi się paradokumenty :)

p.s Możesz już o mnie przestać pisać przyssałeś się i nie możesz się odczepić jak rzep. 

To, że wam się nie podoba Antena HD to wasza opinia co ja mam pisać, że mi się nie podoba jak tak nie jest mam kłamać nie rozumiem ciebie dvbtowiec. 

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobne paradokumenty są na Fokus TV (przykład pierwszy z brzegu https://www.fokus.tv/program/najniebezpieczniejsze-drogi-europy/   drugi przykład https://www.fokus.tv/program/mordercze-przeprawy/ - wg Ciebie kanał najgorszy.

A tu nagle wszystkie Ci się spodobały, które w ramówce zawitały na Antena :)

 

Chodzi o konsekwencję w wypowiedziach. Bo jeśli Fokus TV emituje bardzo podobne cykle dokumentalne i piszesz że to kanał najgorszy, a w Antena HD Ci się nagle podobają, to ja nie widzę logiki :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko ci coś wytłumaczyć więc pisze do ciebie po raz ostatni bo jesteś meczący. Nie oglądam tego kanału bo nie ma tam seriali pewnie jakby były jakieś seriale tak jak na Antenie HD to bym jakiś inny program tam obejrzał od czasu do czasu. A akurat postanowiłem zobaczyć jakie to nowe programy ma Antena HD napisałem które mi się podobają a tu odrazu wielkie halo.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Fokus TV jest super, ale go nie oglądam i dlatego według mnie jest najgorszy zadowolony. Nie ma tam żadnych seriali i tyle a ramówke znam bo wiele razy ją przeglądałem.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmax to moim zdaniem najgorszy kanał w DVB-T choć tylko w lokalnych mux-ach należących do MWE. Kanał niby filmowy a ogromną część ramówki stanowią kabarety powtarzane na antenie SilverTV/AntenaHD ( w DVB-T Antena nadal identyfikuje się jako SilverTV) 

Filmax na przełomie roku skończy rok, a jeszcze nigdy nie miał EPG w sygnale DVB-T, co  jest dowodem jak jego właściciel podchodzi do promocji kanału. W sieciach kablowych operatorzy jakoś potrafią nadawać Filmax z  EPG. We własnych mux-ach tego nie da się zrobić skoro właściciel "nie chce". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Teraz, Adam.kaslewicz napisał:

Najgorsze według mnie kanały w TV naziemnej to [...] TV Trwam.

Popieram i to bezdyskusyjnie! Dorzuć jeszcze TV Okazje(kto ogląda telezakupy w 2021?), TVP Sport(wykupienie prawa do emisji piłki nożnej) oraz TVP Info(PiSowska propaganda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pietrek1 napisał:

Zobacz ile kanałów zakupowych mają Włosi, Anglicy czy Niemcy, bardzo dużo, u nas jest mało, kanał ciekawy, gdyby ludzie nie kupowali to by go nie było, ludzie jednak kupują, nie każdy chce kupować i potrafi to robić przez internet.

Ale my nie jesteśmy Włosi, Anglicy czy Niemcy tylko Polacy. U nas robienie telezakupów przez tv już dawno odeszło do lamusa na rzecz internetu i coraz większej liczby centrów handlowych, czego przykładem była chociażby likwidacja Mango24

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Ale my nie jesteśmy Włosi, Anglicy czy Niemcy tylko Polacy. U nas robienie telezakupów przez tv już dawno odeszło do lamusa na rzecz internetu i coraz większej liczby centrów handlowych, czego przykładem była chociażby likwidacja Mango24

Akurat Mango 24 ma następcę: Super Tv, który emituje całą dobę telezakupy Mango. Niestety nie jest dostępny na satelicie, w przeciwieństwie do Mango 24 czy konkurencyjnych TV Okazji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.11.2021 o 15:21, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Ale my nie jesteśmy Włosi, Anglicy czy Niemcy tylko Polacy. U nas robienie telezakupów przez tv już dawno odeszło do lamusa na rzecz internetu i coraz większej liczby centrów handlowych, czego przykładem była chociażby likwidacja Mango24

Proszę nie pisz takich rzeczy, to nie jest prawda, Włosi, Niemcy i Anglicy mają jeszcze więcej centrów handlowych niż Polska i jeszcze więcej zakupowych kanałów telewizyjnych, jedno drugiego nie wyklucza i może istnieć w harmonii. Stacjonarnych telefonów nadal są mln, winyle i kasety powracają znów do życia, a kafle były kiedyś duże modne, później małe, a teraz znów duże.

Nikt nie chce po prostu inwestować w Polsce w tego typu kanały, a w innych krajach inwestują, gdyby nie były popularne u nas to by ich całkowicie nie było, jednak coś tam nowego od czasu do czasu powstaje np. Super TV czy pasma na niszowych kanałach, więc popularność jakaś tam jest, znam ludzi co tam kupują np. emeryci, którzy po sklepach nie łażą bo im się nie chce. Target jest, ale inwestorów mało, pamiętajmy że brak jest u nas w ogóle segmentu premium takich kanałow, kiedyś tych kanałow będzie u nas więcej, tak samo jak w USA zwiększa sie ilośc kanałów dla zwierząt typu DOG TV :) 

Edytowane przez pietrek1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...