Skocz do zawartości

Najgorszy kanał w TV naziemnej.


kacper0058
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu proponuje pisać swoje uwagi o beznadziejnych kanałach w TV naziemnej. Podawajcie tylko jeden program. Pozwolę sobie zacząć ten specyficzny ranking takich kanałów. Według mnie na ten zaszczytny tytuł zasługuje Zoom TV. Od początku nadawania na okrągło Gang Olsena.  Tą kultową komedię nikt tak nie potrafił obrzydzić widzom tak jak właściciel tej stacji.  KRRiT powinna się zastanowić nad cofnięciem koncesji z uwagi na mizerną ofertę programową , być może nie zgodną z założeniami przy wydawaniu koncesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRRiT nie ma wpływu na ilość powtórek, mają tylko wpływ na ilość reklam i w PL te ilości są na poziomie USA czy UK czyli bardzo duże, jedne z największych ilości w EU, KRRiT decyduje o ilościach reklam i odpowiednio je monitoruje.

KRRiT monitoruje sama kanały np. ilość kontentu, ilość reklam, etc. i jeżeli warunki koncesji nie są spełniane to idzie monit do nadawcy, a jak nie pomaga to kara, a w ostateczności odebranie koncesji.

 

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak najgorszy kanał, temat nie jest budujący, ewentualnie powinien być o najlepszych kanałach, to ma wtedy sens.

Każdy kanał ma swoje plusy i minusy, Zoom nadaje może nie super produkcję, ale kilka ciekawych filmów tam widziałem. To już metro gorzej oceniam za pakę made in usa.

 

Naszą telewizję zabija ilość reklam, zobaczcie teraz na pakiety rosyjskie i ukraińskie przez satelitę, mają praktycznie wszystko co nasze (masa kanałów zagranicznych typu National,Discovery,Disney,etc.), rosyjskie mają także masę swoich kanałów np. z filmami i wystarczy trochę pooglądać - ilość reklam dużo mniejsza jak u nas , a często ich nie ma, to jest o niebo lepszy komfort oglądania jak nie ma reklam lub jest ich garstka. Nadawcy kiedyś straszyli w Rosji że jak będzie mało reklam lub wcale to się wycofają, amerykanie robili mega dym, a tymczasem moim zdaniem nadaje tam jeszcze więcej ciekawszych kanałów jak u nas.

 

11 minut temu, kingofsouth napisał:

TVP Info

Moim zdaniem najlepszy, propaganda mniejsza niż na TVN24, ale o gustach się nie dyskutuje, technicznie TVP info zrobiło skok milowy w ostatnich latach, a różnorodność informacji jest spora i oglądalność ogromna oraz dostęp FTA przez satelitę i naziemnie.

Edytowane przez pietrek1
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, pietrek1 napisał:

 

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak najgorszy kanał, temat nie jest budujący, ewentualnie powinien być o najlepszych kanałach, to ma wtedy sens.

Jeśli można dyskutować o najlepszych kanałach, to siłą rzeczy można też o najgorszych. Nie widzę tu żadnej sprzeczności. Kwestia tego, że temat nie jest "budujący" - co masz na myśli? Co do oglądalności TVP Info - o ile wiem, to oni jednak przegrywają z TVN24, ze stacją dostępną w mniejszym zakresie.

 

Zaś jaki kanał w naziemnej jest moim zdaniem najgorszy... powiedziałbym, że Antena TV, mają dość słabą ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze według mnie programy na naziemnej

1. Antena TV - nic ciekawego nie ma w ramówce, dobrze że trochę produkcji z Adventure zawita, ale i tak idzie im blado

2. WP - co chwilę jakieś kabarety

3. Eska TV - to nie jest stacja w pełni muzyczna, co tam robią programy MTV?

4. TV 6 - powtórki z TV4 i Polsatu, nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

Ja tam mux 8 nie odbieram w swojej lokalizacji, ale mam te kanały na dekoderze w Playu. Jak dla mnie to telewizja Trwam. Omijam ten kanał szerokim łukiem.

W dodatku kanał wyróżnia tylko jakość SD.

Tyle lat nadają i żeby do tego czasu nie podnieść jakości do porządnego standardu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie niekodowane kanały TV żyją z reklam, powtórek i powtórek powtórek. Ale zgadzam się, że najgorsze kanały to te, co w kółko puszczają tzw. kabaret, który polega głównie na udawaniu pijanego, małpich minach oraz głupkowatych tekstach, oraz te kanały, które reklamują garnki, mopy i materace.

:lol2:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...