Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pawop napisał:


 


W polsce nie mają MotoGP, przynajmniej na razie.
 

 

Zasugerowałem się tym, że w komunikatach medialnych podają, że mają, więc pewnie od przyszłego sezonu. 

Godzinę temu, Arkon napisał:

Przecież C+ też miał prawo do 2 meczów Bundesligi. Czyli w Viaplay już będziesz oglądał? :)

 

Pewnie też nie ale na pewno sprawdzę jak będą ją transmitować😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 godzinę temu, Arkon napisał:

Tak naprawdę ich oferta będzie dobra dopiero jak będą mieli prawa do Premier League i F1.

Tym bardziej, że PL i F1 transmitują w 4K. Także cena za usługę grubo podskoczy.

Cytat

Jakie treści sportowe mogę oglądać w Ultra HD?

W naszej usłudze oferujemy dwa różne strumienie dla wybranych wydarzeń. Jeden strumień jest naszą regularną transmisją, który jest nadawany w 720p, podczas gdy drugi, o nazwie „Ultra HD”, jest nadawany w Ultra HD 4K.

Oferujemy wybrane wydarzenia z następujących dyscyplin sportowych:

  • Formuła 1
  • Premier League

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bartas_20 napisał:

@emirates a możesz podać w którym komunikacie podają, że mają Moto GP?

 

Kilka stron wstecz link z wirtualne media:

 

Skandynawska platforma pozyskała nie tylko piłkarskie licencje. W latach 2023-2025 będzie transmitować w Polsce wyścigi Formuły 1, które do tej pory są pokazywane w Eleven Sports. W ofercie platformy są też wyścigi IndyCar, Formuły 2, NASCAR, MotoGP, Porsche Supercup i Formula Renault Eurocup. Inne składki oferty Viaplay to rozgrywki golfowe US Open, spotkania piłki ręcznej Bundesligi, mecze koszykówki FIBA EuroLeague Women, a także turnieje snookera, pool bilarda oraz dartów PDC.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Nie będzie,  to Netflix , HBO GO.
Stanie się to szwedzkim APV.
Porównuje do Amazona , bo tam też filmy/ seriale i sport.  Jesli chodzi o sport , to jak ktoś się by wglebil w temat , to WNBA , by sobie obejrzał na Amazonie.
 

WNBA? Błagam... 😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, emirates napisał:

Kilka stron wstecz link z wirtualne media:

 

Skandynawska platforma pozyskała nie tylko piłkarskie licencje. W latach 2023-2025 będzie transmitować w Polsce wyścigi Formuły 1, które do tej pory są pokazywane w Eleven Sports. W ofercie platformy są też wyścigi IndyCar, Formuły 2, NASCAR, MotoGP, Porsche Supercup i Formula Renault Eurocup. Inne składki oferty Viaplay to rozgrywki golfowe US Open, spotkania piłki ręcznej Bundesligi, mecze koszykówki FIBA EuroLeague Women, a także turnieje snookera, pool bilarda oraz dartów PDC.

 

 

Oni podali prawa jakie mają na Szwecję, MotoGP Polsat ma przedłuźone od sezonu 2020, czyli mają je do 2022 lub 2024.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kunkore napisał:

Oni podali prawa jakie mają na Szwecję, MotoGP Polsat ma przedłuźone od sezonu 2020, czyli mają je do 2022 lub 2024.

Ja to zinterpretowałem tak, że to są prawa na Polskę, widać ktoś nie po polsku napisał newsa bo z treści nie wynikało, że to dotyczy Skandynawii. Inni widać kopiują bo już czytałem o tym MotoGP i NASCARze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emirates napisał:

widać ktoś nie po polsku napisał newsa bo z treści nie wynikało, że to dotyczy Skandynawii

 

No faktycznie nie po polsku, bo wszystkie komunikaty NENT wydaje po angielsku. Tutaj jest ten, z którego to się wzięło - https://www.nentgroup.com/news/news-releases/nent-group-secures-top-motorsport-rights-nine-european-countries

 

Nie ma pola do dyskusji, jasno jest napisane, że te prawa mają jako grupa, chcieli się po prostu pochwalić z kim współpracują na wszelkich rynkach w ramach sportów motorowych. Nigdzie nie jest napisane i nikt tego nie ogłaszał, że cokolwiek z tych praw jest na rynku polskim, co nie zmienia faktu, że w przyszłości coś faktycznie mogą przejąć.

 

A, że jakieś polskie portale nie potrafią czytać ze zrozumieniem i przyklejają bzdury to co poradzić, nie pierwszy raz i niestety pewnie nie ostatni. Problem tylko jest taki, że można się pomylić i to skorygować, a oni brną w to dalej i powielają w kolejnych artykułach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że blokada na aplikację Viaplay w sklepie Google Play na telefon z androidem została zdjęta. Nie ma już komunikatu, że jest "niedostępna w twoim kraju" i udało mi się ją swobodnie pobrać / wyszukać. Rejestracja nadal nie jest możliwa. 

*Wersja 5.32 z 12 lipca 2021.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Toma441 napisał:

Wszystko wskazuje na to, że blokada na aplikację Viaplay w sklepie Google Play na telefon z androidem została zdjęta. Nie ma już komunikatu, że jest "niedostępna w twoim kraju" i udało mi się ją swobodnie pobrać / wyszukać. Rejestracja nadal nie jest możliwa. 

*Wersja 5.32 z 12 lipca 2021.

Ja już miałem sciagnieta na  smartfonie plik apkViaplay. Odpaliłem Google Play,  zaktualizowalem i działa mi nadal 😁

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kingofsouth napisał:

Ja już miałem sciagnieta na  smartfonie plik apkViaplay. Odpaliłem Google Play,  zaktualizowalem i działa mi nadal 😁

U mnie było tak samo. Teraz kwestia, czy w najbliższym czasie pojawi się np. w sklepie Google na Mi Box, bo urządzenie Xiaomi nie jest wymienione, jako to oficjalnie zatwierdzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Toma441 napisał:

 Teraz kwestia, czy w najbliższym czasie pojawi się np. w sklepie Google na Mi Box, bo urządzenie Xiaomi nie jest wymienione, jako to oficjalnie zatwierdzone. 

Dobre pytanie. Dla mnie najważniejsze , ze jest na konsolach :D 

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Toma441 napisał:

Wszystko wskazuje na to, że blokada na aplikację Viaplay w sklepie Google Play na telefon z androidem została zdjęta. Nie ma już komunikatu, że jest "niedostępna w twoim kraju" i udało mi się ją swobodnie pobrać / wyszukać. Rejestracja nadal nie jest możliwa. 

*Wersja 5.32 z 12 lipca 2021.

Ojej. Ktoś tutaj już tupie nóżkami, bo nie może doczekać się 3.08. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...