Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Zuzia dokładnie kto będzie jakieś śmieszne magazyny na YT oglądał😂 Chyba głównie gimbusy co nie mają dostępu do Viaplay. Ja oglądam PL i jest to najchętniej i najwięcej oglądana przeze mnie  liga. A magazynów czy wprowadzeń do meczy o ile nawet są ne oglądam praktycznie nigdy. Mnie interesuje głównie sam mecz i na tym się skupiam. Ewentualnie gdy jest więcej spotkań to głównie Multiliga.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne podejście. Lubię magazyny, bo są wciągające i ciekawe, ale niestety brakuje mi na nie czasu. Doba nie jest z gumy i nawet Premier League, którą niegdyś potrafiłem oglądać od deski do deski, dziś z powodu braku czasu muszę traktować wybiórczo, a co dopiero magazyny... Niestety, ale w życiu zawsze coś jest kosztem czegoś. Ja mam Viaplay w ramach abonamentu Canal+, a korzystam ostatnio naprawdę niezwykle rzadko. Zresztą nie tylko z Viaplay, ale w ogóle brakuje mi czasu na oglądanie filmów, seriali i innych treści.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje czasu... ja to ogólnie zastanawiam się, kto ma czas na oglądanie tych wszystkich meczów ligowych. Dobrze, że człowiek ma w nosie sport, więc Viaplay jest obojętne :D Ale i na seriale czy filmy też ostatni jakoś czasu brak. Więc ostatnio ograniczam płacenie za serwisy sVOD, Z Disney+ już dawno, bo dla mnie nic ciekawego - bajek dla małych i dużych nie oglądam, HBO Max od czasu do czasu wykupuję (teraz planuje na święta przy okazji "Barbie", to przez miesiąc nadrobię co chcę), jedynie Netflix mam ciągle przy sobie  oraz SkyShowtime - szkoda stracić promkę na start, ale ostatnio kilka pozycji mnie zainteresowało. No i Prime Video, bo tanio :D Viaplay miałem tylko jak dawali darmowy miesiąc i jakiś free dostęp u mnie w kablówce. I podziękowałem.

 

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu braku właśnie czasu większość obstawiam ogląda tylko wybrane mecze. A więc te teoretycznie najciekawsze albo swojej ulubionej drużyny. I nie mam tu na myśli tylko PL. Inne serwisy też abonuje sie z przyzwyczjenia a nie że są niezbędne. U mnie HBO Max bo nie dopatrzyłem i pobrało kolejna opłatę roczną. SkyShowtime szkoda stracić promocji to jedno a drugie samo pobiera opłatę przez Paypal. PV 50 zeta za rok to śmieszne pieniądze Netflix szkoda stracić swojego konta i historii.Viaplay widomo głównie dla PL a C+online i PB to mam do abonamentu. A najzabawniesze w tym wszystkim że są miesiace gdzie nie zobaczę tyle  pozycji co mam serwisów😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ceny praw były podobne jak w Czechach to dalej C+ miałoby wszystkie rozgrywki.

Ciekawe za ile pójdą teraz praw rozgrywek UEFA, wrócą do cen z 2020 albo znów ktoś przeszarżuje 

Dzięki rozbiciu każdy kalkuluje który serwis i rozgrywki są priorytetem a którym podziękować.

VP ma mocno podbite słupki abonentów, nie realne do cen, więc niema co się sugerować oglądalnością za 5 zł :D

Pogadamy o oglądalności gdy przyjdzie płacić każdemu 39 zł, to będzie adekwatna cena do praw i realna wycena czy to ma sens dla innych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, że brak kupców na bankruta. Viaplay jak szpetna księżniczka, czeka na swojego księcia z bajki, na białym koniu z walizką pieniędzy, ale on niestety się nie zjawia. 😁.                                                         https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/viaplay-koniec-w-polsce-zwolnienia-oferty-kupna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam takie pytanie. często oglądałem mecze w aplikacji Viaplay na moim starym tablecie Samsung Galaxy S5e. Od pewnego czasu jakość obrazu jest tragiczna, mimo ustawienia najwyższej możliwej opcji w jakości video. W aplikacji Canal + wszystko działa dobrze. Wiecie może co jest przyczyną, czy może ten tablet już nie daje rady?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w przeglądarce np. Chrome, mniej wygodnie niż w aplikacji, ale może będzie lepiej. Jeśli to nie pomoże pozostaje zainstalować Kodi i wtyczkę Viaplay i tam ustawić wybieranie najwyższej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia A na pewno da się na tablecie korzystać z Viaplay przez przeglądarkę? Nie mam jak sprawdzić teraz, ale jeszcze do niedawna się nie dało, był komunikat że należy ściągnąć aplikację. Obejście to było włączenie "wersji na komputer", ale wtedy z kolei był problem z tym że pasek z opisem wydarzenia etc. był ciągle widoczny i nie chciał w ogóle znikać po jakimś tam czasie, więc ciągle zasłaniał obraz. Z tego co pamiętam to przy pierwszym włączeniu znikał, ale potem jak się chociaż raz dotknęło ekranu to już kaplica i zostawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nix124zrób wersję komputerową, wpisz w google viaplay logowanie i klikając w link przytrzymaj chwilę aby wyskoczyła opcja "otwórz w nowej karcie". Potem w owej karcie się zaloguj i powinno chodzić. Adekwatnie można zrobić z c+online jeśli w apce działa tylko 540p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nix124 napisał(a):

@Zuzia A na pewno da się na tablecie korzystać z Viaplay przez przeglądarkę? Nie mam jak sprawdzić teraz, ale jeszcze do niedawna się nie dało, był komunikat że należy ściągnąć aplikację. Obejście to było włączenie "wersji na komputer", ale wtedy z kolei był problem z tym że pasek z opisem wydarzenia etc. był ciągle widoczny i nie chciał w ogóle znikać po jakimś tam czasie, więc ciągle zasłaniał obraz. Z tego co pamiętam to przy pierwszym włączeniu znikał, ale potem jak się chociaż raz dotknęło ekranu to już kaplica i zostawał.

Działa, teraz sprawdziłam na szybko przez przeglądarkę Brave. Tylko oczywiście trzeba przełączyć się na tryb komputerowy. Pasek u mnie znika wiec jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...