Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

No tak jak żużel z C+, a Viaplay z tego mydło robi. Zabawne. To jest chyba najprostszy dowód, że Viaplay ogranicza jakość transmisji mimo dobrego źródła. Po co szukać w przypadku ligi angielskiej, skoro wiadomo że sygnał źródłowy jest perfekcyjny, tylko Viaplay dla polskiego rynku go paprze.

 

Edytowane przez odja
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zuzia napisał:

Viaplay.

Viaplay-PL.jpg

 

Jeszcze jeden przykład, tym razem meksykańskie Paramount+ 1080p 8 Mbps. Tańsze od Viaplay PL, może szału nie robi, ale jednak jakoś lepiej wygląda.

638447b2d7532.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, domin107 napisał:

Odnotowaliśmy problemy techniczne, które wpłynęły na transmisje. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. W ramach rekompensaty mogę zaproponować obniżenie najbliższej płatności o 25%. Aby uzyskać rabat proszę o podanie adresu e-mail, na który konto zostało założone oraz 4 ostatnich cyfr numeru karty bankowej, która podłączyłeś do swojego konta wraz z data jej ważności.

 

Ja viaplay mam od kablówki więc ciekawe jak oni sobie wyobrażają ten upust XD

Czyli wreszcie komuś zaoferowali rekompensatę, ale jak rozumiem Viaplay masz przez kablówkę więc chyba nie podpinałeś karty przy zakładaniu konta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aandintylko jeszcze nie tak dawno mieliśmy jedno i drugie bez tego dylematu
Jeśli chodzi o Bundeslige to nie koniecznie. Większość meczów była w Eleven, dwa w C+ (czasem w NOW do którego klienci kabla nie mieli dostępu) i nie kiedy były mecze w Eleven4 którego w UPC nie było. Teraz przynajmniej mam wszystko w jednym miejscu plus 2 BL , którą też staram się śledzić. Coś za coś. Wiadomo, że bym chciał aby było lepiej ale wielkiego dramatu nie widzę. Ostatni weekend był OK.U mnie żadnego klatkowania ani tego tzw "mydła" ( cokolwiek to znaczy) nie ma. Czasem kółeczko się zakręci . Coś jest jednak nie halo bo u sąsiada te mecze które u mnie są OK bywają na Samsungu kiepskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, powiedzmy że nie ma problemu już z płynnością i nie ma zacięć obrazu.

Ludzie w komentarzach na temat usługi w mediach społecznościowych głównie obecnie narzekają na jakość: brak Full HD i bitrate, który powinien mieć  przynajmniej 8- 10 Mb/s. Viaplay podobno na ten temat milczy i nie odpowiada na tego typu komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZuziaTo nadal są tylko plany..działają jakby zaczynali od "0" w naszym pięknym kraju.

A podobno, że mają u siebie ogromne doświadczenie.

Strasznie im wszystko powoli idzie- poprawa streamu.

4K może... zobaczymy w przyszłym roku- bo nie mogą przeskoczyć etapu 1080p.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...