Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może do połowy października się wyrobią 🙂 Bo z tego co pamiętam, to jak była promocja na kod LEGIA2021, to chyba jeszcze z dwa tygodnie po jej zakończeniu i upływie terminu płatności konto było jeszcze aktywne. Aż zdziwiony byłem (bo na karcie była tylko kasa na okres promocyjny).

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2022 o 12:38, tomciu napisał:

jak była promocja na kod LEGIA2021, to chyba jeszcze z dwa tygodnie po jej zakończeniu i upływie terminu płatności konto było jeszcze aktywne. Aż zdziwiony byłem (bo na karcie była tylko kasa na okres promocyjny).

To jest normalne i wspólne na wszystkich rynkach. Dają szansę na ponowienie płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad wykupieniem Viaplay, bo mam obecnie ich za darmo od Vectry. Dużo rzeczy oglądam offline po ściągnięciu na tel. Chciałem obejrzeć trzeci sezon Wisting a tu zonk, nie można pobrać. Czemu? Mogli mieć nowego klienta a skutecznie mnie zniechęcili do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KENZO napisał:

Zastanawiałem się nad wykupieniem Viaplay, bo mam obecnie ich za darmo od Vectry. Dużo rzeczy oglądam offline po ściągnięciu na tel. Chciałem obejrzeć trzeci sezon Wisting a tu zonk, nie można pobrać. Czemu? Mogli mieć nowego klienta a skutecznie mnie zniechęcili do siebie...

Pobieranie offline kuleje od startu serwisu. Z tym samym problemem zetknęłam się w szwedzkiej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2022 o 11:11, lakiman napisał:

Dobra, przejdźmy do konkretów. 

Kiedy i o której godzinie obejrzymy pierwszy mecz PL w jakości UHD w serwisie Viaplay ?

Jeśli stanie się cud i 4K zagości w polskim Viaplay to będą to te same transmisje co w Szwecji:

https://viaplay.se/sport/fotboll/ultra-hd/fulham-liverpool-ultra-hd/s22072832905153361

https://viaplay.se/sport/fotboll/ultra-hd/west-[beep]-man-city-ultra-hd/s22072785792413851

 

 

Edytowane przez Zuzia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...