Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Arkon napisał:

Ja jutro dzwonię z reklamacją. Tylko dla meczu Legii wykupiłem dostęp i nawet tego nie potrafią mi zapewnić. Aż strach pomyśleć jak będą wyglądały transmisje Premier League w przyszłym sezonie.

Od razu do UOKiK walić, też to zrobię dla zasady. Macie nagranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo To jest po prostu jakaś psychoza. C+ Online 3/4 forum ma w SD, albo z błędem UPES, ale jeden user w temacie Viaplay co dwa posty musi wspomieć, że tam jest super jakość :D.

 

@kingofsouth najpierw do Viaplay, potem do Legii, że padakę grają ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego. Oni dali ciała. Jednego meczu nie mogą porządnie pokazać.

2 minuty temu, mingo napisał:

Tak jakby w normalnej tv nie zdarzały się czarne ekrany czy przerwy w transmisji.

Róbcie dramę jak zdarzy się to częściej. Raz to każdemu może się przytrafić. 

Nie pamiętam, kiedy jakiegoś meczu nie było przez tyle czasu. Jakość nie ma znaczenia, brak obrazu nie ma znaczenia. To co się liczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mingo napisał:

Tak jakby w normalnej tv nie zdarzały się czarne ekrany czy przerwy w transmisji.

Róbcie dramę jak zdarzy się to częściej. Raz to każdemu może się przytrafić. 

Drama forumowa jest najlepsza.

UOKiK, telefony itd.

Canal+ klatkowal , zacinał się,  przy transmisjach 4K,spadała jakość obrazu na kanał HD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bgmnt napisał:

@mingo To jest po prostu jakaś psychoza. C+ Online 3/4 forum ma w SD, albo z błędem UPES, ale jeden user w temacie Viaplay co dwa posty musi wspomieć, że tam jest super jakość :D.

@kisiel95 do psychiatry proponuje.

@kingofsouth najpierw do Viaplay, potem do Legii, że padakę grają ;).

Nie no przecież napisałem, że zakupię Apple TV.

Przynajmniej obraz nie będzie mi się trząsł w telewizorze ...jak galareta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bgmnt napisał:

 

OLED Hitachi 65" + Apple TV obraz wygląda nic nie gorzej niż satelitarne Eleven.

Kupcie sobie sensowny sprzęt i już nie nudźcie.

To samo można powiedzieć w drugą stronę, że ze sprzętem coś nie tak jeśli to coś wygląda nie gorzej niż Eleven. Przecież jak Albrighton czekał na wejście, to na tle tych band Viaplay mało się nie rozkraczyło, już pomijam to klatkowanie jak lagi z gry na łączu telefonicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boss509 nie ma żadnego klatkowania, płynny obraz 720p/50 fps jak zazwyczaj. Słabe studio, słaby komentarz. Merytorycznie rozmawiajmy. A nie o tym, że ogladasz na laptopie podłączonym do tv, chińskiej wersji miboxa, androidzie 4 wersje wstecz i co tam jeszcze za akcje tutaj na forum odchodzą. To tak jakbyś sobie Mediasata Pioneera wyjął z szafy i się dziwił że nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
9 minut temu, Arkon napisał:

Ja jutro dzwonię z reklamacją. Tylko dla meczu Legii wykupiłem dostęp i nawet tego nie potrafią mi zapewnić. Aż strach pomyśleć jak będą wyglądały transmisje Premier League w przyszłym sezonie.

Od razu widać, że jesteś przyjezdnym warszawiakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku o tyle sytuacja jest śmieszna, że nadają "miliard" transmisji, których nikt nie ogląda typu kobiecy futbol, NHL czy 90 procent LKE a jak jeden mecz interesował więcej osób to im się sygnał zagubił 😆 Jeszcze żeby w jakości porządnej nadawali to ok, duża przepustowość, pewnie jak na nich duże obłożenie serwerów w jednym czasie, no ale przy takiej jakości to sorry🙂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
2 minuty temu, krzysiu napisał:

telewizja taka inna o której nie mogę mówić i to ktoś wrzuca i pokazuje i nawet najgorsze kanały wyglądaja lepiej ;) nie mówiąc juz o BT Sports czy nawet polskim Canal+ 😜

Podaj parametry wideo. W przeciwnym wypadku nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bgmnt napisał:

Przecież to nie był problem z ich serwerami. Po prostu zerwalo dosył. Zapewne ukochany dla niektórych, satelitarny.

Skąd ta pewność? Bo to, że znaczek viaplay został na ekranie to żaden argument. Znając podejście UEFA do produkcji sygnału telewizyjnego to raczej trudno o problem z dosyłem szczególnie, że jeszcze idą backupy po światłowodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, emirates napisał:

W tym przypadku o tyle sytuacja jest śmieszna, że nadają "miliard" transmisji, których nikt nie ogląda typu kobiecy futbol, NHL czy 90 procent LKE a jak jeden mecz interesował więcej osób to im się sygnał zagubił

Raz też były problemy z transmisją na Eurolidze kobiet, mecz Arki Gdynia bodajże z Kurskiem.

 

Z racji tego, że to drugi raz to poszła reklamacja do Play.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW @emirates

Jedyne co można im zarzucić to to, że nie mają planszy "przepraszamy za usterki". Gdyby to był problem z serwerami to by wyrzuciło cały stream, a nie leciałby dalej czarny obraz w 5 Mbps...

Przecież wyraźnie było widać, że jak wszedł czarny obraz to kilkanaście sekund było logo Viaplay, które potem zdjęli i został czarny ekran.

Ten sam problem zobaczycie jak sobie teraz pół godziny cofniecie transmisję co byłoby niemożliwe, gdyby wyrzuciło stream ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...