Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieraz tak się zdarza... Faktycznie prowadzący zachował się nieodpowiednio, nie powstrzymując się od wyrażenia swoich preferencji klubowych. Lech wygrał w Warszawie z Legią, co dzieje się rzadko, więc warszawiacy ubolewają. Cóż, taki jest sport, taka jest piłka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mi również. Kolory są za jasne, miasta podawane są na jakimś białym tle i na dodatek pisane zbyt małą czcionką, obrazki symbolizujące chmurę czy słońce również są za małe. Jednym słowem ta grafika jest nieczytelna! Nie wiem po co zmieniali coś co było dobre na takie coś? I co gorsze ta badziewna grafika jest zarówno podczas prezentacji pogody w TVP 1 jak i TVP 2!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie sobie ustawienia obrazu w telewizorach. U mnie wszystko dobrze widać. Nie mam problemu z rozczytaniem pogody.

Ja mam natywną rozdzielczość (1920x1080i) i ikony (słonce, deszcz itp) są zdecydowanie za małe i nic nie pomoże, chyba, że jakiś zoom. Na 42 calach ledwo widać, ale jak ktoś ma mniejszy TV to tylko można współczuć, a zwłaszcza osobom starszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko TVP2 zmieniła grafikę pogody. Musiałbym zobaczyć na tę z TVP1 czy TVP Info, bo były trochę inne, niż ta z Dwójki.

 

Ale jeśli ten schemat jest identyczny, to potwierdzę, mapy są nieczytelne i słabej jakości. To już taki trend w polskich mediach, że pomniejsza się czcionki liter, pogarsza się grafikę ekranową np. pogody. Osoby z wadą wzroku mają spory problem. Wolałbym, żeby powrócono do poprzednich map, jednocześnie je unowocześniając przy zachowaniu czytelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie sobie ustawienia obrazu w telewizorach. U mnie wszystko dobrze widać. Nie mam problemu z rozczytaniem pogody.

Ja mam natywną rozdzielczość (1920x1080i) i ikony (słonce, deszcz itp) są zdecydowanie za małe i nic nie pomoże, chyba, że jakiś zoom. Na 42 calach ledwo widać, ale jak ktoś ma mniejszy TV to tylko można współczuć, a zwłaszcza osobom starszym.

Na 26 calach nie mam problemu z odczytaniem nazw miast czy też znaków graficznych. Inna rzecz, to okropne wykonanie graficzne tych map....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...