Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj we ''Wiadomościach'' wyemitowano żenujący moim zdaniem materiał końcowy Adama Federa o tym jak Barbara Nowacka z partii Janusza Palikota i jakiś poseł SLD przynieśli do studia ''Wiadomości'' tabliczkę z napisem ''Zjednoczona Lewica'' oraz także pokazano m.in. Zbigniewa Ziobro z tabliczką ''Kłamstwa Kopacz'' czy Marcina Mastalerka który opuścił studio po tym jak ''Wiadomości'' pokazuje najwięcej Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Gdy materiał się zakończył to Piotr Kraśko był ''zadowolony'' z tego materiału red. Federa.

 

Nie wiem jak wy ale obserwując materiały Adama Federa które jak zwykle są pod koniec wydania ''Wiadomości'' to moim zdanie pokazuje tzw. ''michałki'' lub ''suchary'' oraz według mnie parodiuje Macieja Mazura i Pawła Ambramowicza z konkurencyjnego TVN-u. Żadnego ''poważnego'' materiału dotąd wg. mnie nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym złego, że czasem pojawi się jakiś mniej wymagający dla widza materiał ? Wiadomości muszą być różnorodne, a nie tylko same suche fakty albo smutne informacje. Poza tym żenujące materiały to nam niestety politycy dostarczają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To prawda, nie było "plum" i ogólnie jakiś zmartwiony. Jak na razie po tej prognozie dyżurów nie miał, dziś trzeci dzień z rzędu w prognozach TVP1 będzie Mariusz Kłopecki ;)

Jutro Jarosław Kret będzie prowadził prognozy w TVP Info, w ramach akcji "Twoje Miasto".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja jestem przeciwny w Wiadomościach o opowiadaniu historii o chorych dzieciach, itp. Od tego są inne porgramy, nie jest na to miejsce w programie informacyjnym, oczywiście czasami można o czymś wspomnieć jak jest np. bardzo ważna zbiórka, ale w ostatnim czasie takie materiały pojawiają się nawet kilka razy w tygodniu.

 

Tak samo materiały Leszka Dawidowicza o groźnych przestępcach nie nadają sie w większości do Wiadomości. Powinnien on mieć swoj oddzielny program w TVP 1 czy TVP Info.

 

I denerwują mnie te agresywne pytania i sposób materiałów Justyny Dobrosz-Oracz.

 

Ale pozostawiłbym prowadzących główne wydanie bo lubię jak prowadzą Wiadomości, najbardziej Kraśkę, wielu go krytukuje ale ja lubię jego styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej w ''Wiadomościach'' będzie Adama Federa i Leszka Dawidowicza:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mn ... domosciach

 

Dla mnie to bardzo dobra wiadomość, ponieważ Adam Feder prezentując swoje materiały parodiował Macieja Mazura i Pawła Abramowicza z ''Faktów'' TVN a Leszek Dawidowicz moim zdaniem, powinien mieć własny program kryminalny niż robić materiały tego gatunku w ''Wiadomościach''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały Federa to jeden z tych żenujących powodów, dla których nie warto oglądać Wiadomości. Nie dość, że (jak wszędzie zresztą) całość programu opiera się na gwałtownych zmianach emocji, to jeszcze pozwalają sobie od lat na pokazywanie ciężkostrawnych pseudozabawnych materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie po wiadomościach nie mówili o meczach kwalifikacji LM. Pierwszy materiał - wybór prezydenta IAAF, później zapowiedź LE, następnie tenis, później jakieś żeglarstwo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mieli mówić, że ostatnia runda eliminacji bez polskiej drużyny? Przecież to są zwykłe kwalifikacje. Jak nie wspomną po pierwszej grupowej kolejce to krytykuj do woli.

Wg UEFY to już I runda rozgrywek,ale mniejsza z tym. To jest jednak ważne wydarzenie w świecie sportu, wystarczy spojrzeć na serwisy sportowe w internecie, ludzi to interesuje, bo w Polsce jest bardzo dużo fanów futbolu. Nie mają podać wyniki, ew. jak istnieje możliwość to jakieś bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia że ostatnimi czasy Wiadomości są mocno prorządowe? Zawsze miałem wrażenie że Wiadomości w miarę starają się być obiektywne. Ostatnio co włączę to widzę jak łapią ludzi z PiS za słowa. Szydło coś powiedziała, komentarz dziennikarki, wypowiedź Kopacz krytykująca wypowiedź Szydło, komentarz dziennikarki o "złym" PiS, wypowiedź Dudy lub kogoś innego z PiS, potwierdzenie przez dziennikarkę że PiS się myli lub kłamie. Taki mniej więcej schemat widziałem wczoraj w materiałach o lasach i o pomocy dla rolników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...