Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Parę dni temu była aktualizacja aplikacji C+. Oby już tego nie zepsuli.

Brak 4K, stereo- mogłoby być lepiej.

Cieszmy się z tego co jest.

Zna ktoś bitrate apki na tym urządzeniu?

Na  Google TV są pokazywane aktualne paramatery.

1 godzinę temu, _Artek_ napisał(a):

Czekam na nową wersje apple tv i wracam. 

W przyszłości wolałbym urządzenie z Google TV 😉zamiast Apple TV.

 

Edytowane przez white snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie się samo naprawiło.. bo kto by tam się przyznał ;)

 

5 godzin temu, white snake napisał(a):

Zna ktoś bitrate apki na tym urządzeniu?

Zależy od kanału na takim np Polsat premium jest ok 6,5Mbps i 50 klatek.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aster napisał(a):

Czy to było widać co sekundę czy tylko co jakiś czas (kilka/naście sekund?) 

Tak co kilka kilkanaście sekund, regularnie w miarę równym odstępie czasu.. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że nie ma szarpania obrazu to jeszcze jakość obrazu wydaje się lepsza. Teraz to można meczyki z przyjemnością oglądać, może ktoś ma możliwość sprawdzenia parametrów czy może kodeki się nie pozmieniały bo naprawdę wygląda to teraz zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, escapers napisał(a):

Tak co kilka kilkanaście sekund, regularnie w miarę równym odstępie czasu.. 

 

No właśnie coś takiego doświadczałem i zastanawiałem się czy przypadkiem za dużo browaru nie wypijałem przed meczami... :)

 

Sport sportem (C+ używam tylko do tego), ale jeśli to było na wszystkich kanałach to rzeczywiście makabra musiała być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, stanley840 napisał(a):

Nie dość że nie ma szarpania obrazu to jeszcze jakość obrazu wydaje się lepsza. Teraz to można meczyki z przyjemnością oglądać, może ktoś ma możliwość sprawdzenia parametrów czy może kodeki się nie pozmieniały bo naprawdę wygląda to teraz zdecydowanie lepiej.

Jakość bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aster napisał(a):

 

Sport sportem (C+ używam tylko do tego), ale jeśli to było na wszystkich kanałach to rzeczywiście makabra musiała być...

Było n wszystkich kanałach. Szczególnie było to widoczne na kanałach informacyjnych, jak spojrzało się na przesuwający się pasek. I tak w 25 fps jego ruch jest daleki od płynności to jeszcze co kilkanaście sekund było widoczne na nim szarpnięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, white snake napisał(a):

. Dla Canal+ priorytetem są  klienci czy tam subskrybenci korzystający z byle budżetowych chińskich  urządzeń "za grosze".

Nie wiesz tego, a nawet gdyby tak było to "chińczyków" na rynku jest ze 50× więcej niż Apple tv więc chyba nie dziwi nikogo postawa firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, white snake napisał(a):

Dla Canal+ priorytetem są  klienci czy tam subskrybenci korzystający z byle budżetowych chińskich  urządzeń "za grosze".

Z Android TV już usunęli 4K i są dostępne tylko na wybranych urządzeniach. Na Play Box TV już nie ma, zresztą i tak to było 4K w FHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy w aplikacji Prime Video na tytule "Hotel Transylwania 3" powinien być wykrywany HDR na tej przystawce, jakość jest HD czy UHD tego filmu?

Porównałem inne tytuły między Android TV a tym urządzeniu, rozbieżności nie zauważyłem. Tymczasem na tym tytule Android TV wskazuje mi HD i brak HDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam krótko Apple TV 4K - nie opanowałem jeszcze wszystkiego co mnie interesuje na tym urządzeniu, może ktoś z was wie jak zmienić stronę startową tego urządzenia. Na stronie pojawiają się ikonki różnych serwisów zainstalowanych na urządzeniu - po najechaniu na ikonkę np. Netflixa czy Prime nad ikonką pokazują się ostatnio oglądane przeze mnie pozycje filmowe i mogę szybko zaznaczyć dowolną z nich i kontynuować oglądanie dalej. W części serwisów natomiast (np. HBO czy SkyShowtime) nic nie pojawia się po zaznaczeniu aplikacji - nad aplikacją zamiast ostatnio oglądanych pojawia się tylko tło z logiem danej aplikacji w powiększeniu. Można to gdzieś ustawić, żeby po wybraniu każdej aplikacji widzieć to samo - czyli pozycje do oglądania dalej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to kwestia deweloperów danej appki jak bardzo się przyłożyli.. Np z D+, SkyShowtime, HBO Max.. jest integracja appki TV gdy je połączysz z appką TV to również rekomendacje, historie oglądania z nich będziesz miał ale w ramach aplikacji TV też z niej uruchamiać będziesz mógł treści, pokazywane nowości, czy tez rekomendacje wg Twoich preferencji, również można włączyć w ramach rodziny.. 

Edytowane przez escapers
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...