Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to też jest jedno wielkie nieporozumienie dlaczego tak tną kanały 4K w streamingu. Urządzenie ma najlepsze zabezpieczenia, standaryzację, zawsze najnowszy soft, a mimo to jest olewane ciepłym moczem. Może przez to, że jest mało popularne w naszym kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek jakby nie ten sprzęt to nie miałbym wcześniej dostępu do Apple+,HDR na niektórych propozycjach od Netflixa czy lepszej jakości od Android TV.

A ponarzekać zawsze można, bo swoje wady Apple na naszym polskim rynku akurat ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jak coś nie odpowiada, to się to sprzedaje, a nie użala na forum 😂

 

Przerobiłem kilka przystawek na Androidzie (w tym Nvidia Shield) i nigdzie nie masz takiej stabilności działania, wsparcia aktualizacjami systemowymi, bezproblemowego działania urządzenia czy responsywności interfejsu jak na przystawce od Apple. To, że twórcy serwisów w naszym kraju traktują je tak jak traktują to inna sprawa i nie powód by wrócić do wiecznie problematycznego świata Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Przerobiłem kilka przystawek na Androidzie (w tym Nvidia Shield) i nigdzie nie masz takiej stabilności działania, wsparcia aktualizacjami systemowymi, bezproblemowego działania urządzenia czy responsywności interfejsu jak na przystawce od Apple. To, że twórcy serwisów w naszym kraju traktują je tak jak traktują to inna sprawa i nie powód by wrócić do wiecznie problematycznego świata Androida.

Plus dużo wyższy bitrate czołowych amerykańskich aplikacji 😀

20 minut temu, lakiman napisał(a):

A ponarzekać zawsze można, bo swoje wady Apple na naszym polskim rynku akurat ma.

Brak 4K w C+ online I Play Now to nie wina boxa, więc nie ma na co narzekać 😛

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaracie się szybkością działania aplikacji, a nie przeszkadza wam przycinanie na C+, błędne wyświetlanie HDR na niektórych apkach, czy fatalne napisy. No ala najważniejsze, że kafelki płynnie się przewijają.

Z tym bitratem na Apple TV to Cię trochę poniosło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple TV ma wyższe profile niż Android TV. Sprawdź sobie. Niedawno pisałeś, że C+ już nie przycina

Tak było, ale znowu wróciło do "normy"

Nikt nie mówi, że jest to urządzenie idealne, ale na tle androidowych odpowiedników wypada dużo lepiej zestawiając całokształt.
Jeszcze lepiej wypada Tizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pawop napisał(a):

Jaracie się szybkością działania aplikacji, a nie przeszkadza wam przycinanie na C+, błędne wyświetlanie HDR na niektórych apkach, czy fatalne napisy. 

C+ to jedyna appka w której jest przycięcie, to raczej pretensje do ich twórców, poszli pewnie na łatwiznę..

Co do HDR to nie wiem o jakie błędne wyświetlanie Ci chodzi.. u mnie stanowczo HDR10+ jest lepszy z wykorzystaniem Apple TV niż natywnych aplikacji na TV.. 

Jeśli chodzi o napisy te cieżko mi się odnieść, tutaj akurat duży plus dla Apple jeśli chodzi o napisy, wg mnie bardzo dobrze można je sobie dostosować.. ja oglądam tylk oz napisami i napisy z Apple TV idealnie mi podeszły.. 

 

4 minuty temu, Pawop napisał(a):

Jeszcze lepiej wypada Tizen

Który Tizen wypada lepiej od Apple TV?

Edytowane przez escapers
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem na 50 Hz i nie przycina na Play Now i na Polsat Box GO.  

Swoją drogą widzę, że fajnie mi apka uzupełni niedługo już ofertę Orange IPTV są Cinemaxy, co prawda promocyjnie, ale też jest Love Nature 4K, Muzeum 4K. Wszystko w ładnej jakości na urządzeniu.

Play now też mogę pochwalić za jakość wobec androidowej konkurencji.

Trochę blado pomijając ofertę C+ wypada przy tym apka Canal+ Online.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...