Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nowy box ma być jeszcze w pierwszej połowie tego roku i tutaj pasuje WWDC 2024 10-14 czerwca. Ma mieć wbudowaną kamerę i sterowanie oparte na gestach.

Then there’s the smart home segment, where Apple still has grand ambitions. It has discussed automating household functions and offering a revamped Apple TV set-top box with a built-in camera for FaceTime videoconferencing and gesture-based controls. And the technology will all work seamlessly with both the iPhone and Vision Pro.

https://www.bloomberg.com/news/newsletters/2024-04-07/apple-aapl-future-products-could-include-robots-and-smart-home-push-lupinmna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 10:05, escapers napisał(a):

Oglnie jakosc na Apple TV to jedna z lepszych .. szczególnie na treści z iTunes/Apple TV+, ale też z innych dostawców jak Netflix, Sky, HBO.. 

 

Sugerujesz, że box od Apple ma lepszą (poprawia) jakość odbioru Netflix lub HBO? Bitrate musi być taki sam jak na innych urządzeniach. Czyżby wyraźnie lepszy procesor obrazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitrate jest lepszy na AppleTV i w niektórych przypadkach znacząco lepszy.. i to nie tylko Netflix czy HBO.. to samo z dźwiękiem.. zresztą nie raz nawet tutaj na forum był wrzucana screeny osobą którym cieżko było w to uwierzyć.. ja obecnie mam porównanie tylko do TV Smarta bo pozostałe przystawki już rozdałem, ale wątpię aby coś się zmieniło przez jakieś pół roku.. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, escapers napisał(a):

Bitrate jest lepszy na AppleTV i w niektórych przypadkach znacząco lepszy.. i to nie tylko Netflix czy HBO.. to samo z dźwiękiem.. zresztą nie raz nawet tutaj na forum był wrzucana screeny osobą którym cieżko było w to uwierzyć.. ja obecnie mam porównanie tylko do TV Smarta bo pozostałe przystawki już rozdałem, ale wątpię aby coś się zmieniło przez jakieś pół roku.. 

Są takie, które mają gorsze parametry np. MEGOGO. Albo takie same jak dla innych urządzeń (UPC/Play/Vectra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma sensu, bo prawdopodobnie za chwilę wyjdzie nowe z kamerką i będzie można obsługiwać za pomocą gestów, więc pilot nie będzie potrzebny. Tylko pozostaje kwestia włączenia i tutaj chyba bez pilota się nie obejdzie.

https://forum.satkurier.pl/topic/39491-apple-tv-hd4k/?do=findComment&comment=1978401

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2023 o 21:26, Delta21 napisał(a):

Dodawanie klientów VPN na Apple TV ciąg dalszy.

Dzisiaj pojawił się NordVPN.

Wcześniej, z tych bardziej lub mniej znanych był już ExpressVPN, hide.me VPN, PureVPN, Atlas VPN.

 

Może przyjdzie niebawem czas na Windscribe, CyberGhost, Surfshark ;) 

Dołączył też Surfshark.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2024 o 19:48, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Teraz nie ma sensu, bo prawdopodobnie za chwilę wyjdzie nowe z kamerką i będzie można obsługiwać za pomocą gestów, więc pilot nie będzie potrzebny.

Pytanie, na ile się to przyjmie. Już chyba kiedyś TV miały obsługę gestów i jakoś nie widzę, żeby producenci masowo oferowali taką opcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to wyglądało, nawet kilka lat temu jak moi rodzice kupowali TV to zastanawialiśmy się nad taką opcją. 

 

Nawet jeśli będzie to wyglądało inaczej to IMHO nie przyjmie się w większej skali. Kiedyś dyskutowaliśmy o goglach od Apple i miałem podobne zdanie. 

 

Zdecydowana większość ludzi woli proste rozwiązania. Pasjonaci jak ja czy Ty możemy się tym zainteresować ale trendy wyznacza większość. 3D w telewizorach czy Kinect w konsolach z mojego punktu widzenia były super funkcjami a i tak po czasie zostały wycofane. Dlaczego? Bo większość i tak tego nie używała. Dla wielu pilot jest najlepszym wyjściem i upłynie wiele lat zanim to się zmieni (jeśli w ogóle). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na iPhonie od początku były tylko gesty... 

 

W dniu 13.04.2024 o 19:30, _Artek_ napisał(a):

Mam okazje kupić Apple TV 4k 128 za 800zł ale obawiam się że w tym roku wyjdzie nowe:D

Na jesieni jest szansa że wyjdzie.. ale te prognozy nie zawsze się sprawdzają, jak np rok temu z iPadem Pro nowym.. mial wyjść i jeszcze nie ma.. wg mnie warto brać.. bo to pewnie jeszcze z pół roku.. a jak wyjdzie i będzie warte to zrobisz upgrade sprzedając stary kupując nowy.. a tak to można czekać w nieskończoność.. bo zawsze wyjdzie nowszy :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Splawik napisał(a):

@_Artek_ myślę, że jeśli jesteś w ekosystemie Apple, to ATV 4k z 2022 jest naprawdę spoko wyborem. Jeśli używasz Apple music to też świetna sprawa z tą przystawką, dźwięk bezstratny, można go przesłać w tym trybie np. do Sonosa. Inne aplikacje do streamingu muzyki kompresują dźwięk, nawet przy planach lossless. 

 

Z mojej perspektywy, to przystawka niemal kompletna, jedyny problem to brak 4k w Canal+, to faktycznie denerwuje i jest irytujące.

Za to Vectra nie ma problemu z nadawaniem 4K HDR.

IMG-5287.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...