Skocz do zawartości

Technisat Digit S2-CD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Czy obrazek, który zamieściłem poniżej wskazuje lewy/prawy kanał głośników? bo jeżeli tak to czemu to nie działa? mam podpięty dekoder pod hi-fi i gdy ustawie na lewe/prawe pełne kółeczko to głos jest na wszystkich głośnikach tyle, że słabszy w porównaniu z dwoma pełnymi kółeczkami. Działa to komuś jeżeli jest to to o czym myślę?

 

dzwieknv3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem w czym problem.Odpowiem ogólnie mam sygnał stereo (dwa pełne kółeczka)i mono(jedno pełne kółeczko) oddzielnie na każdy kanał jeżeli jest taki nadawany.Niektóre stacje nadają na jednym kanale dźwięk TV a na drugim dźwięk radiowy.Niewielkie przebicie dźwięku miedzy kanałami jest zawsze.Jak dźwięk idzie przez dwa głośniki to musi być głośniej niż jak przez jeden głośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Technisat to szmelc do tego mają wszystkich gdzieś kupiłem drugi diseqc firmy Globo i tez kicha nie działa.Dzwoniąc do Serwisu technicznego gostek nie umiał odpowiedziec na proste pytanie na jakich diseqcach chodzi ten szmelc,a co ciekawe to przeciesz made in germany a nie jakieś korea lecz na to wychodzi ze korea jest lepsza od Software's German

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredka miałem aż 4 lata i nigdy nie miałem problemu z *Diseqc* nawet z edukacją nie było problemów,to niech będzie wzór dla Germanów .To nie na tym polega sprzedac 140 000 tunerów i mam was gdzieś,bo polak to biedak i mam g.... do gadania.Tu nie chodzi o psucie tylko o szybką reakcje z niemieckiej strony Software's jak nie dają sobie rady to niech poproszą Hackerów o soft :-) na lakim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam takie pytanko do uzytkownikow tego technisatka ... otoz niedlugo bede zakladal nowa antene satelitarna (80 cm) no wogole cala instalacje i stad pytania do panow :

1. Czy ktos z was ustawil antene razem z panem technisatem i jakosc jest powiedzmy w granicach 90-80 % ?

2. Jaki jest mniej wiecej czas opoznienia tunera w stosunku do korygowania ustawienia anteny ?

3. Czy myslicie ze dam sobie rade z tym ? :P

pytam dlatego ze po przestudiowaniu instrukcji wyczytalem ze asystent ma w jednej ze swoich opcji cos takiego jak korygowanie czy ustawianie anteny ...

Pozdrawiam Mateusz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sobie "chlapnę" - Ktoś wie? Co będzie z tym tunkiem po roku 2016

Znając życie to oddasz go do utylizacji, bo na zwykły śmietnik nie można.

Nawet wtedy, kiedy będzie działał! Tylko proszę o poważne odpowiedzi :wink:

 

Aha! Dziś widziałem jednego Digit S2-CD z kartą za 150 zeta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425: zapytam tak: a gdzie Ty kupisz taniej nowy tuner cyfrowy z kartą startową? :>

Najtańszy tuner z czytnikiem (Conax) to chyba obecnie BigSat za około 120 zł., ale do tego jeszcze kartę trzeba doliczyć. Porównań tunerów nie będę robił... nie czas i miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sobie "chlapnę" - Ktoś wie? Co będzie z tym tunkiem po roku 2016

Znając życie to oddasz go do utylizacji, bo na zwykły śmietnik nie można.

Nawet wtedy, kiedy będzie działał! Tylko proszę o poważne odpowiedzi :wink:

 

Aha! Dziś widziałem jednego Digit S2-CD z kartą za 150 zeta :lol:

 

Mój znajomy ściągnął sobie z hurtowni za 150 zł :smile::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BODEK510 jest prosty sposób aby pozbyć się starych sprawnych tunerów. Ja swoje dwa FTA cyfrowe sprzedałem na allegro po 30 zł nie licząc kosztów przesyłki - komuś na pewno się przydadzą zwłaszcza gdy wchodzi DVB-T podstawowe TVP, TVN jak i Polsat będą mieli resztę mogą mieć z satelity i wszystko za free bo po co komuś płacić za pakiet mini CP skoro będą mieli wszystko za darmo. Tuner analogowy na razie zostawiłem sobie bo jest dobrym narzędziem do ustawiania anteny.

A tak naprawdę po co gdybać co będzie gdy w 2016 zakończy działalność TNK ? i czy tuner wytrzyma ? , bo chyba nikt nie wie. Dziedzina ta zasuwa tak wielkimi krokami do przodu więc wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie dlaczego nie mogę ustawić anteny (czasa 90cm) z konwerterem GOLD EDITION Monoblock LNB (INPUT 10,7-12,75GHz, NOISE 0,3dB) - jak mam programy z ASTRY to nie mam z HOT BIRDA - w ustawieniach włączyłem Diseq i dałem mu dwa satelity. Może do Technisata nie może być podłączany monoblock LNB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wymiana" chodziło mi o kupno nowego monoblocka jakiego nie mam pojęcia na jakim chodzi lub dwóch konwenterów i diseqc ,ja mam takiego diseqca 1.0 [nazwa produktu - Przełącznik DISEqC 2x1 Maximum High Isolation] .Nie kupywałem na allegro lecz w sklepie sat pozdrawiam miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytań mam teraz 2 :)

1. Gdzies widzialem jak ten techhnisat na zdjeciu wyswietlal numer kanalu :) mi niewyswietla i niewiem czy to wina mojego tunera czy poprostu utrzadzenie niema wogole wyswietlacza.

2. Czy myslicie ze ktorychs z softow technisata umozliwi podczas wylaczonego tunera wyswietlac zegar ? zakladam ze wyswietlacz jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja z dystrybucji dekoderów

 

 

Tę informację przeczytało już: 366 użytkowników!

Informacja dodana: 22 Godziny 48 Minut temu

Telewizja na kartę, usługa która pozwala na dostęp do płatnych kanałów telewizyjnych na zasadach pre-paid, bez potrzeby podpisywana umów z operatorem, planuje zrezygnować z dystrybucji dekoderów.

 

Wycofujemy się z dystrybucji dekoderów, pozostawiając to producentom. Będziemy oferować samą kartę. Nasze doświadczenia pokazują, że mniej więcej po dwóch latach użytkownicy zaczynają szukać czegoś nowego - oświadczył Maciej Sojka, prezes ITI Neovision. Po dwóch latach klienci Telewizji na kartę zaczną częściej decydować się na zakup innej usługi, przykładowo staną się użytkownikami usługi abonamentowej. - Telewizja na kartę to projekt mający na celu edukację przyszłego klienta "n"

 

 

Informuje: MEDIA2.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...