Skocz do zawartości

Televio


Toma441
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, lucky napisał:

Oferta Televio została poszerzona w dniu dzisiejszym o kanał TVN

 

Do tego Pakiet Premium na 30 dni można przetestować za 1 zł (wcześniej dostęp testowy był możliwy tylko dla Pakietu Family). Mimo różnych słów krytyki z mojej strony, wygląda to wszystko całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grreg2084 napisał:

 

Do tego Pakiet Premium na 30 dni można przetestować za 1 zł (wcześniej dostęp testowy był możliwy tylko dla Pakietu Family). Mimo różnych słów krytyki z mojej strony, wygląda to wszystko całkiem nieźle.

 

Pakiet Premium na 30 dni za 1 zł jest dostępny tylko do końca tygodnia (w ramach "Black Friday").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grreg2084 napisał:

 

Do tego Pakiet Premium na 30 dni można przetestować za 1 zł (wcześniej dostęp testowy był możliwy tylko dla Pakietu Family). Mimo różnych słów krytyki z mojej strony, wygląda to wszystko całkiem nieźle.

Nieźle, a jest już możliwość odpięcia karty?

payu.jpg

 

Przeczytałam regulamin Televio i PayU, dziękuję, nie skorzystam. 

Nie pasuje mi podawać danych osobowych, zapisywać karty bez możliwości jej odpięcia. Ale promka świetna i z pewnością znajdzie wielu amatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie dane zapisuje Ipla/PBG.

Przecież każdemu w miarę obeznanemu człowiekowi wiadomo, że te firmy nie przechowują "realnych" danych karty, a robią sobie z tego hash i sprawdzają po sumie kontrolnej czy ktoś 10 raz nie zamawia sobie okresu próbnego.

Jak wiemy po twórczości niektórych na forum jest to bardzo pożądane, bo inaczej potem się kończy wyłaczeniem darmowych testów nawet dla tych co nie oszukują...

Edytowane przez bgmnt
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień z rzędu Televio działa gorzej. Przy oglądania dowolnego kanału co jakiś czas na kilka/kilkanaście sekund znikają obraz i dźwięk (pojawia się czarny ekran); później znowu wszystko działa normalnie (w ciągu godziny takie "akcje" potrafią się wydarzyć nawet po 3-4 razy).  Pół biedy, jeśli dotyczy to kanału, dla którego można cofnąć transmisję o te brakujące sekundy (ale w przypadku TVNu, Polsatu itd. nie da się, przez co oglądanie takich kanałów nie jest komfortowe).

 

Narzędzie do analizy stabilności łącza internetowego nie wykazuje żadnych odchyleń, więc coś jest nie tak po stronie samego Televio. Wcześniej takich problemów nie było (co było sporą zaletą). Nie zdziwię się, jeśli to efekt promocji pakietu Premium w ramach Black Friday.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grreg2084 napisał:

Drugi dzień z rzędu Televio działa gorzej. Przy oglądania dowolnego kanału co jakiś czas na kilka/kilkanaście sekund znikają obraz i dźwięk (pojawia się czarny ekran); później znowu wszystko działa normalnie (w ciągu godziny takie "akcje" potrafią się wydarzyć nawet po 3-4 razy).  Pół biedy, jeśli dotyczy to kanału, dla którego można cofnąć transmisję o te brakujące sekundy (ale w przypadku TVNu, Polsatu itd. nie da się, przez co oglądanie takich kanałów nie jest komfortowe).

 

Narzędzie do analizy stabilności łącza internetowego nie wykazuje żadnych odchyleń, więc coś jest nie tak po stronie samego Televio. Wcześniej takich problemów nie było (co było sporą zaletą). Nie zdziwię się, jeśli to efekt promocji pakietu Premium w ramach Black Friday.

Zgłoś proszę problem na FB Televio lub na stronie internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2021 o 14:34, Zuzia napisał:

Nieźle, a jest już możliwość odpięcia karty?

payu.jpg

 

Przeczytałam regulamin Televio i PayU, dziękuję, nie skorzystam. 

Nie pasuje mi podawać danych osobowych, zapisywać karty bez możliwości jej odpięcia. Ale promka świetna i z pewnością znajdzie wielu amatorów.

 

Typowy Polak nie doinformuje się potem pisze głupoty i o przepraszam, masakra 🥱 by tylko już skrytykować, a strony w tył i jest wspomniane o tym tylko wystarczy poczytać z lenistwa. 😖

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KiriKiri napisał:

 

Typowy Polak nie doinformuje się potem pisze głupoty i o przepraszam, masakra 🥱 by tylko już skrytykować, a strony w tył i jest wspomniane o tym tylko wystarczy poczytać z lenistwa. 😖

 

@Mruczek odpisał jak człowiek, temat wyjaśniony, a tu następny którego coś ugryzło.

 

21 godzin temu, Mruczek napisał:

2021-11-26-19-51-49.png

 

W sumie intuicyjne,  serduszko ustawia kartę jako domyślną dla automatycznych płatności, a krzyżyk usuwa ją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio zrezygnowałem z tv kablowej i chociaż byłem sceptyczny do wynalazków typu Televio czy Gonet, to aktywowałem sobie na święta televio za 9.90 i muszę przyznać, że zaskoczenie jest duże i to na plus. Aplikacja w porównaniu z Gonet to bajka. Polsat w HD, gdzie nawet w PBG czy PB dają swój kanał w SD :)

jest TVN i podstawowe kanały. W tej cenie? Jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, na Android TV bardzo dobrze użytkuje się Televio (na temat Gonet w tym temacie lepiej się nie wypowiadać). W ramach pakietu Family będę miał co robić do Trzech Króli.

 

Mam nadzieję, że Televio nieco lepiej jeszcze zoptymalizuje swoją ofertę i z czasem może stać się całkiem solidnym "graczem".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testuję przez miesiąc. Nagrywarki jeszcze nie ruszałem. Aplikacja działa bardzo dobrze na Apple TV, natomiast oferta szału nie robi. Nie mówię, że jest drogo, tylko, że to niewielki wycinek komplementarnej oferty i sporo wypełniaczy.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pakiet Family kosztował np. 19,90 zł, to bez wątpienia byłbym stałym ich klientem (bo tak naprawdę tyle to jest warte, gdyż liczba kanałów jest sztucznie podbijana przez "wypełniacze"). Przy obecnej cenie i przeciętnej ofercie, tylko co jakiś czas będę gotów się skusić na ten pakiet (co też zresztą obecnie czynię).

 

Niezła aplikacja + ewentualna optymalizacja oferty mogłaby docelowo spowodować, że Televio mógłby stać się poważniejszym konkurentem dla innych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...