Skocz do zawartości

Televio


Toma441
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wybieram zarejestruj sie  i wyskakuja 3 pakiety do wyboru i nic więcej. I wszystko z promocjami i zobowiązaniem płatność cykliczna i z zobowiązaniem. Nie interesuje mnie płacenie cykliczne bo praktycznie całą ofertę mam gdzie indziej. Interesuje mnie pakiet Relax i nie będę brał pakietu z trzech podstawowych gdy nie mam do wyboru opcji dodatkowej. Edit po kliknięciu w sklep mam zarejestruj się gdy to zrobię wyskakuje pakiet jaki wybrałem i zapłać za ten pakiet z zobowiązaniem.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

10 minut temu, czerstwy napisał(a):

I wszystko z promocjami i zobowiązaniem płatność cykliczna i z zobowiązaniem

1.png

Przy tych ustawieniach masz płatność jednorazową. Rzecz jasna musisz najpierw wykupić jeden z pakietów głównych, w identyczny sposób.

Edytowane przez bartek67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiesz że jest tylko wybór  zapłać kartą przez internet 14.90 ? Po kliknięciu w to bo tylko taki jest wybór  wyskakują dane karty  do wpisania i  zapłać i zapisz kartę. Obstawiam że pakiety dodatkowe pojawiąją się dopiero po tym jak zamówię pakiet podstawę. Może być tak że pakiet dodatkowy uruchomią dopiero przy następnym okresie rozliczeniowym. Podobnie może być z usunięciem karty. Dopiero jak aktywują jakiś pakiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Jestem u nich klientem od kilku miesięcy, dlatego nie widzę tej oferty/promocji na swoim koncie. Mam całkiem co innego (pełną ofertę).

Ale faktycznie nie ma wyboru jest tylko oferta na 3 miesiące w cenie 50% (i to jest ta promocja) warunkiem jest zapisanie karty. 

 

PS z ciekawości wysłałem do nich zapytanie o oferty na jeden miesiąc.

Edytowane przez bartek67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak piszę i brak dodania opcji dodatkowych. Gdyby były wszystkie te kanały na satelicie to ogarnąłbym Antik sat i po problemie. Ale tam jest czylko część którą znam reszta internet. Mam trochę serwisów ale unikam podpinania karty. Tylko HBO Max a tym bardziej przy takich których nie wiem czy po miesiacu nie zakończy się moja przygoda z nimi.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich bankach raczej tego nie ma. Ale są inne formy i niektóre serwisy to oferują. Netflix  tylko opłacam poprzez kody podarunkowe podobnie testowałem CDA Premium. SkyShowtime przez Paypal raz ustawiłem nie mam środków tam na koncie a pobiera mi normalnie z karty. A danych serwis nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem Televio, bidne toto. Ewidentnie odcinają kupony i poprzestali na takiej zawartości jaka jest. Gonet Tv jest lepszy, a był czas ze konkurencja między Televio i Gonetem była wyrównana. Tyle że to już przeszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominałem za każdym razem ta oferta stoi już 3rok i nowości nie widać z tego co wiem to osoba co zajmuję się z dodaniem nowych kanałów nie widzi powodu z dodaniem np kierują się statystykami oglądalności i stwierdzili jak 2x2.tv nie jest dla nich i inne to chore myślenie. I nic się nie zmieni a wiadomo jest co dodawać i na pewno ich stać. Tylko naiwni kupią ich ofertę jak i w archaicznym gonet i nudnym gorszej telewizjaonline.

 

Megogo i sweet.tv też już stoi w miejscu a jest co dodawać żal że też mają takie myślenie tu trzyma ich oferta filmowa kupna itp. Tylko. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Cytat

Jakich zmian możesz się spodziewać? (...)

  • Nowy, bardziej nowoczesny design zachowujący prostotę sterowania.
  • Menu po lewej stronie ekranu (zapewni Ci lepszy dostęp do wszystkich funkcji).
  • Bardziej przejrzysty i szybciej działający program telewizyjny.
  • Inteligentne narzędzie wyszukiwania, dzięki któremu szybko odnajdziesz ulubione treści.
  • Rozbudowane opcje w szczegółach programu.
  • Możliwość oznaczania audycji jako ulubione dzięki funkcji Dodaj do Ulubionych.
  • Możliwość zmiany języka ścieżki dźwiękowej lub włączenia napisów.
  • Kontrola aplikacji za pomocą iPhone'a lub iPada.

Taki mail rozsyłają odnośnie nowej wersji aplikacji na Apple TV.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...