Skocz do zawartości

Televio


Toma441
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie się zalogować do Televio z poziomu Android TV? U mnie obecnie jest to niemożliwe:

 

1) Jeśli wybiorę opcję ręcznego logowania, to po wprowadzeniu prawidłowego adresu e-mail i hasła wyskakuje mi komunikat, że logowanie jest niemożliwe i należy przejść do https://televio.pl/account/devices w celu aktualizacji ustawień (gdy wejdę tam z poziomu przeglądarki internetowej, widzę tylko bieżące urządzenie, a tego z Android TV nie widać).

 

2) Jeśli wybiorę opcję "sparuj urządzenie", to nie da się niczego zrobić. Pojawia się komunikat "Parowanie nie powiodło się".

 

W przeszłości wszystko było OK (na "dekoderze" od C+ na Android 9). Dane logowania na pewno są prawidłowe, gdyż wszystko jest OK, gdy loguję się w poziomu przeglądarki internetowej na komputerze lub z apki na smartfonie z systemem Android 8.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś błąd na stronie. Pakiet Basic miał dotąd tylko podstswowe kanały.

Timeshift działa chyba na większości kanałów, ale na TVN nie jest dostępny. Mam pakiet Premium a TVN tylko w SD. Wczenśiej był też w HD ale nie jest dostępny w żadnym pakiecie. Chyba się nie dogadali i jest udostępniany tylko główny kanał na zasadzie must carry/must offer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.05.2022 o 23:20, biguslogus napisał:

A po co tam są czeskie kanały i jakieś wodospady i tapety z plażami oraz wszystkie tvp3? Przez to odpada okolo 25 kanalow z listy. Dobrze ze to kosztuje 1 zl 

 

Stacje tvp3 16osrodków to dobry pomysł, niestety oferta od pół roku stoi w miejscu i olewają by dodać nowe kanały cisza i cisza będzie. Stara się wejść 2x2, News24,13tv dostali oferty ale od 2-3miesiecy cisza sami nie odpowiadają. Masakra.

 

 

Poza tym, jak macie apkę w tv to odinstalujcie i zainstalujcie to wskoczą wam te nowe loga od Junior music nuta gold, stars tv itp.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
8 godzin temu, danielpes5 napisał:

Televio i pakiety Polsatu Sport-to mogło by się udać. Było by to dużym wydarzeniem na plus.

Mogłoby. Tylko czy Polsat box sport sprzedawałby się wtedy tak dobrze? Bo Eleveny, PSP i C+ z ekstraklasą można ogarnąć w C+Online, Eurosporty w playerze a zwykłych polsatów sportowych nikt nie oferuje w streamingu

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejny pakiet dołączył do Televio wg mnie to nie porozumienie by w podstawowych pakietach nie dać choć 1 kanał informacyjny np ten News24. 

Niedługo będziemy mieć 10 pod pakiety. News24 jest kanałem bezpłatnym darowali by sobie w płatny za 9zł dodawać go. 

w sumie około 50zł a 60zł za wszystko noo robi się drogo. 

 

Nawet konkurent daje w podstawowych pakietach jakiś kanał informacyjny a tu pocałuj sie dawaj kasę za następny pakiet. 

 

Ponadto dziw że nie brali darmowy kanał 13.tv wraz z News24 coś co jest darmowe to brać a tu jak zawsze bo po co? 

 

A o kanał 2x2 tv to doprosić się nie można. 

 

Przechwytywanie-zawarto-ci-sieci-Web-27-

Edytowane przez KiriKiri
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...