Skocz do zawartości

Televio


Toma441
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Natknąłem się na ten adres przez przypadek, przeglądając FB https://m.facebook.com/televio pl 

Sprawdziłem, że Usługa posiada aplikacje na urządzenie Apple tv 4k oraz telefon z androidem.

Aplikacja na ATV została wydana nieco ponad dwa miesiące temu, a strona internetowa podaje, że można skorzystać z oferty 84 kanałów... Oferta przypomina mi działające w Polsce Gonet.tv, ale trzeba przyznać, że choćby od strony czysto informacyjnej wygląda dużo bardziej profesjonalnie. Zawartości serwisu jeszcze nie sprawdzałem. 

 

 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie ma jasno napisane, że można zrezygnować z usługi po 30 dniach, więc z mojego punktu widzenia to dyskwalifikuje tę usługę na starcie. Nawet ta nowa platforma z tureckimi serialami od razu na 1 stronie informuje o możliwości rezygnacji "w każdej chwili". 

IMG-20210912-081123.jpg

Jak widać, coś co wygląda na 1 rzut oka solidnie, wcale nie musi takie być. 

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Usługobiorca‌ ‌jest‌ ‌obowiązany‌ ‌nie‌ ‌ujawniać‌‌ jakiejkolwiek‌‌ osobie‌‌ trzeciej‌‌ loginu‌‌ lub‌‌ hasła‌‌ do‌‌ Konta

Cytat

Zakazane‌ ‌jest‌ ‌udostępnianie‌ ‌Usług‌ ‌przez‌ ‌Usługobiorcę‌ ‌osobom‌ ‌trzecim,‌ ‌z‌ ‌wyjątkiem‌ ‌osób‌ ‌pozostających‌ ‌z‌ ‌Usługobiorcą‌ ‌w‌ ‌jednym‌‌ gospodarstwie‌ domowym.

Zakaz współdzielenia konta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainstalowałem aplikację na Android TV, wykupiłem promocyjny miesięczny pakiet Family za 1 zł (normalna cena 29,90 zł) i wrażenia takie sobie. Uboższa wersja programowa tego, co można kupić za 29 zł kupić na GONET.TV. Całkiem niezła aplikacja od strony interfejsu itd. (ale to jednak za mało, aby mnie przekonać do ich oferty).

 

No i usługa TimeShift (cofanie 7 dni wstecz) znacznie skromniejsza niż w przypadku GONET.TV. Przykładowo, tam działa cofanie dla takich kanałów, jak Kino TV czy Kino Polska (w Televio w przypadku tych kanałów to nie działa). Sprawdzałem tylko wybrane kanały.

 

EDIT: 27.09.2021, 09:04

Ehh, w tej "cudownej" aplikacji dziś od rana nie działają TVP1 i TVP2 - trwa ciągle ładowanie. Inne kanały podstawowe działają (sprawdzałem Polsat, TV4, TV Puls)

Edytowane przez grreg2084
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Było narzekanie na pakiety, a trochę sensownych kanałów z tego co widzę ostatnio doszło - są AXNy, FOXy, BBC, Nat Geo, Disneye, Viasaty. Jest też Studiomed chyba pierwszy raz poza PC+. I Extreme Sports, który dotychczas chyba też nie był oferowany w usługach OTT tego typu. Miesiąc temu to w najlepszym pakiecie były Filmboxy i niewiel więcej. Teraz jak na 39.90 zł jest już nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki spam rozsyłają:

Cytat

 

Dzień dobry,
dziękujemy za zamówienie telewizji internetowej Televio. 

Dbamy o doświadczenie użytkowników i nieustannie ulepszamy sposób działania naszego serwisu. Rozwój Televio jest możliwy m.in. dzięki Twojej opinii, dlatego prosimy Cię o drobną pomoc.

Będziemy wdzięczni, jeśli poświęcisz dosłownie kilka minut na wypełnienie tej  krótkiej ankiety. 

W zamian za Twój czas oferujemy pakiet FAMILY przez miesiąc całkowicie ZA DARMO :-)

 

 

Oczywiście żadnego pakietu nie dają po wypełnieniu ankiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał:

Taki spam rozsyłają:

 

Oczywiście żadnego pakietu nie dają po wypełnieniu ankiety.

 

Zgadza się, wyraźnie było napisane "W zamian za Twój czas oferujemy pakiet FAMILY przez miesiąc całkowicie ZA DARMO :-)" - ankietę wypełniłem dwa tygodnie temu, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem tego, co mi obiecano.

 

Co gorsza, na wstępie pisze, że ankieta jest anonimowa. Jednak na końcu proszą o podanie ... adresu e-mail (niezbędnego po to, aby można było otrzymać "darmowy" miesiąc dostępu do pakietu FAMILY).

 

Mówiąc delikatnie, to nieładne postępowanie,

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...