Skocz do zawartości

Televio


Toma441
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Televio jest cała baza filmów VOD z Filmboxów. Podobnie jak na CDA Premium

18 godzin temu, bgmnt napisał:

Fajnie, sprawdze w końcu czy kanał Mixtape jest warty uwagi :).

Zapętlone teledyski rapowe. W dobie serwisów streamingowych, radyj tematycznych usługa nie ma sensu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym czy Televio powinien rozpocząć rozmowy z Canal+ ws. swoich nie dawno wydawanych autorskich kanałów w tym Nsport+? Wg mnie Televio polepszyło by tymi kanałami ofertę i pakiet najwyższy jak nie chce być stratny, jak polsaty i play now tv dogadało się to chyba Televio też miało by spore szanse dość że nie maja nic polskiego w sporcie typu różne rozgrywki czy ŻUŻEL to kanał Nsport+ pomógł by im na początku i to z pozytywnymi wynikami pakietu wysokim w uzupełnieniu..

 

Czytając na fb komentarze zazwyczaj jest wyśmiewany z tandety w pakiecie wysokim, ale też może nie przemyślane odpowiedzi ze strony Televio że działają parę miesięcy ale to nie podstawa by nie być zainteresowanym takimi kanałami od canal+. 

 

Myślę że takie kanały od Canal+ pomogło by im zwłaszcza zainteresowanie przy zbliżającym się sezon Żużla gdzie każdy miał by taki meczyk pod ręka w telefonie nie bywając abonentem platformy czy sieci kablowych dla przykładu.

 

Pani Kamila z Televiotv jakoś słabo podchodzi to takich rodzynków i myśli że to zrujnuje ich budżet a lepiej namawiać przełożonych! było by to wtedy dużym zainteresowaniem i jest duży przypływ klientów. Nie obraziłbym się jak by porozumiał się z canal+ i wcisnął te wszystkie kanały do pakietu za 39,90 bo trzeba zarabiać więc jest sens.

 

Chyba bardziej konkurent łyknie ten pomysł jak Wp.pilot, czy Gonet.tv którzy zgarną grono klientów od Televio i nie tylko. 

 

Mam wrażenie te nasze prośby nic nie dawają bo wiedzą najlepiej czasem źle myślą i nie podejmują dobrych decyzji, a spróbować warto choć mają jakieś 3miesiace na porozumienie jeśli się uda. I nie jest to tłumaczeniem bo playnowtv, czy polsat są dłużej na rynku.

 

 

Co na to p.Kamila? czy będzie kopiuj wklej bo jest okazja przyciągnąć klientów a w tym przypadku taki pakiet kanałów w tym nsport+ który ma co pokazywać nie będzie błędem dla was.

 

 

 PlayNowTv

Play-odkodowany-pakiet-Extra-i-nowe-kana

Edytowane przez KiriKiri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pawop napisał:

Dla mnie serwis nic nie warty, podobnie jak Gonet

Jednak pod względem "obsługi" aplikacji, mimo kilku braków (także w ofercie) Televio jest kilka szczebli wyżej, niż Gonet. Byłem sceptyczny, ale przynajmniej w moim przypadku po rezygnacji z kablówki najtańszy pakiet się sprawdza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pawop napisał:

Dla mnie serwis nic nie warty, podobnie jak Gonet

 

Nie przesadzajmy stawianiem Televio na równi z Gonet. Ci pierwsi przynajmniej zadbali o odpowiednią aplikację na Android TV - jest intuicyjna i funkcjonalna (w Gonet korzystanie z różnych funkcjonalności jest męczące, a z niektórych nie da się w ogóle skorzystać).

 

Co do oferty, to opinie mogą być różne, ale z mojego punktu widzenia lepiej na tym tle wypada Televio (jest więcej kanałów, które mi odpowiadają, a których nie ma konkurencja z Gonet).

 

Zastrzeżenia można mieć jedynie do standardowego cennika (przy tych droższych pakietach cena jest zawyżona w stosunku do jakości oferty). Nie ma ani jednego poważnego polskiego kanału informacyjnego lub sportowego (oczywiście cudów nie można wymagać, ale absolutny ich brak to jednak duże osłabienie oferty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Toma441 napisał:

Vectra. Krótko mówiąc : masa kanałów, których  i tak nie oglądałem + reklamy przerywane filmem.  🙂 A tu mam podstawę za 9,90 a reszta to streaming, który sam sobie dobieram. @lakiman

Gdyby tylko w tym pakiecie podstawowym był TVN 24 i Polsat News to byłoby super. Resztę dobierasz tak jak piszesz w streamingu i spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje choćby Metro, TTV, czy właśnie TVN24, dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie (przynajmniej) TVP Sport. 

 

Moim zdaniem kanały typowo "naziemne" powinny być oferowane w tego typu usługach jako jeden pakiet, choćby właśnie za kwotę 9,90 czy np. 11,90. Klient płaci niewielką kwotę subskrybcji a w pakiecie ma "zagwarantowane" te kanały, które są oficjalnie w tv naziemnej. Rekompensuje tym samym nadawcy pewne koszty zawarcia umowy, a sam godząc się na opłatę ma pewność, że przynajmniej to ogólnodostępne minimum będzie miał w aplikacji. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie rozumiem właścicieli Televio. Ich obecna oferta za 39,90 zł pozostawia dość dużo do życzenia (zwłaszcza ze względu na brak kanałów sportowych i informacyjnych).

 

Ale ... z tego co widzę to ten sam właściciel ma super ofertę tutaj: https://ovigo.tv/ - za 39,90 zł miesięcznie jest bardzo dobra oferta (w tym kanały z "rodziny" Eleven Sports, Polsat Sport, Eurosport, TVN24 czy Polsat News). Aż by się chciało za to wszystko płacić (dla mnie idealnie ta oferta wkomponowuje się w moje wymagania). Tylko, że trzeba spełnić "dziwne" warunki, aby skorzystać z takiej oferty.

 

Gdyby na Televio można było od razu korzystać z tej samej oferty co na Ovigo, to byłoby to kapitalne. Naprawdę mogliby stać się poważną konkurencją (np. dla WP Pilot) i to nawet gdyby to kosztowało nawet więcej niż 39,90 zł widoczne na Ovigo.

 

CC: @Televio

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, grreg2084 napisał:

Tylko, że trzeba spełnić "dziwne" warunki, aby skorzystać z takiej oferty.

I doliczyć kilka opłat bo za darmo to już UMARŁO 💁‍♂️🍀🦠

 

1. Pakiety podstawowe

Pakiet kanałów DARMOWY - 

Pakiet kanałów STARTOWY 19,90 zł

Pakiet kanałów RODZINNY 49,90 zł

 

2. Pakiety dodatkowe i premium

Opłata miesięczna Pakiet kanałów premium Canal + SELECT 44,90 zł

Pakiet kanałów premium Canal + PRESTIGE 54,90 zł

Pakiet kanałów FILMBOX 9,90 zł

Pakiet kanałów CZERWONY ( 18+ )9,90 zł

 

 

3. Usługi dodatkowe Usługa / zdarzenie Opłata miesięczna

Usługa Multiroom +2 14,90 zł

Usługa Dysk PVR 100 godzin 9,90 zł

Usługa Timeshift 7 dni 9,90 zł

 

4. Inne opłaty Usługa / zdarzenie Opłata miesięczna

Opłata za dodatkową wysyłkę, na wniosek Abonenta, kopii/duplikatów/dokumentów otrzymanych przez Abonenta przy zawieraniu Umowy 10,00 zł

Opłata za przesłanie/wydanie, na wniosek Abonenta, papierowej formy Rachunku udostępnianego Abonentowi w formie elektronicznej 6,00 zł

Przeniesienie na inną osobę praw i obowiązków wynikających z Umowy 10,00 zł

 

5. Kary

Dostawca usług zastrzega sobie prawo do pobierania od Abonentów kary z tytułu każdorazowego naruszenia postanowień Rozdziału V Par. 17 pkt 7 Regulaminu świadczenia usług telewizyjnych przez Horyzont Media S.A. z dnia 01.12.2019 roku., w wysokości określonej w Tabeli nr 5. Kary. Usługa / zdarzenie Kwota / Opłata Kara za korzystanie z usług niezgodnie z postanowieniami Roz V Par 17 pkt 7 Regulaminu świadczenia usług telewizyjnych przez Horyzont Media S.A. z dnia 01.12.2019 roku.* 1000 zł

 

WARUNEK 💁‍♂️😂 nie dla psa kiełbasa 

Korzystanie z OVIGO jest możliwe wyłącznie w sieciach naszych partnerów na terenie Polski.

Twój operator internetowy nie jest partnerem OVIGO? Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres info@ovigo.tv, a my skontaktujemy się z nim w sprawie możliwości oglądania naszej usługi w jego sieci.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...