Skocz do zawartości

Televio


Toma441
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno tam nie zerkałem ale ujrzałem pakiet Erotyka? Kogoś pogięło w tym televio by za 19,90 dawać takie kanały, dość ze pakiet za 39,90 jest tak biedny to by chociaż erotyką załatali a tu takie jaja że dodatkowo 19,90zł masz zapłacić... dramat. 

Nie biorą pomysłu od GONET.TV gdzie erotykę masz w cenie pakietu. 

Opera-Zrzut-ekranu-2022-02-11-193407-tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że dostawcy, których wymieniłeś oczekują również podpisania stosownej umowy na czas oznaczony i wyboru konkretnego pakietu, jak kablówki. Natomiast tutaj tego typu oferta zaczyna trafiać do klienta również "bez umowy" w szeroko pojętym "streamingu". 

 

 

 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiesz, że ja nie debatuje o tym, która oferta jest lepsza, bo to jest kwestia gustu, czy ktoś w ogóle chce z tego typu kanałów korzystać? Ja zwracam uwagę na pewną Subtelną zmianę w dostępie do tego typu oferty na rynku, w kraju gdzie raczej (przynajmniej oficjalnie) nikt szeroko nie promuje tego typu treści. A lata temu kanał erotyczny na platformie Wizja TV był nie lada wydarzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Powiem tak...  nie bierzecie przykładu od konkurenci gdzie erotykę ma w pakiecie29.90zl zamiast uzupełniać pakiet 39.90 to chcecie jeszcze 20zl no porażka i fantazja.. A może dać te kanały do pakietu 39.90 gdzie przyciągnie większość i wzbogaci a do pakietu 9.90 i 29.90 był by dodatkowy płatnym. Wystarczy lepiej pomyśleć i chyba lepiej tak?

 

Pozwoliłem zaczerpnąć jeden komentarz z FB ze strony Televio z jednej strony też się zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejne podejście ma Televio. Naprawdę myślą, że w ten sposób przyciągną klientów? Niech zadbają najpierw odpowiednio o ofertę podstawową (ewentualnie niech zoptymalizują cennik na właściwy), a nie liczą to, że podciągną znacznie obroty dzięki - za przeproszeniem - "walikonikom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bgmnt napisał:

Po co cytujesz swój własny komentarz z FB? ;)

 

Spójrz kto go napisał a nie piszesz bzdury. 🥱 zawsze znajdzie się cwaniaczek co nie wie a myśli że jest mądrzejszy. Poza tym nie udzielam się na fb bo to nie ma sensu. 

16 godzin temu, grreg2084 napisał:

Beznadziejne podejście ma Televio. Naprawdę myślą, że w ten sposób przyciągną klientów? Niech zadbają najpierw odpowiednio o ofertę podstawową (ewentualnie niech zoptymalizują cennik na właściwy), a nie liczą to, że podciągną znacznie obroty dzięki - za przeproszeniem - "walikonikom".

 

Porobią 10 pakietów a w każdym z nich będzie bieda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiecie że..... kanał 2x2.tv próbuje wejść do Televio a Televio olewa oferty po prostu dno z pewnością 2x2.tv nie ma wyregulowanych dużych stawek skoro praktycznie wszędzie już są kabel iptv ott. Co się pytam w 2x2.tv czy sobie zadzwonię i to w lutym 2x2.tv wysłało ofertę i zainteresowanie wejścia do oferty i w marcu 2x i nadal cisza, i Televio chce czym zabłysnąć? mamy kwiecień i cisza, a tu grudzień21 tvn sd, styczeń22 czy tam luty extreme cienko to widzę. 

 

Mają kitowatych ludzi że nie wiedzą co tracą a treści 2x.tv są lubiane i oglądane i maja dużą widownie ale szajs disney to nie było problemu dodać itp. Śmieszne jest to że liczą do oferty kanały wodospad, plaże itp. 

 

Televio zima się skończyła a...

 

Ludzie jak chcecie 2x2.tv piszcie do kanału 2x.tv by wysyłał nadal oferty do Televio oraz męczyć Televio na FB i mailami by nie olewali spawy no niech ktoś tam się obudzi!. 

 

dystrybucja@2x2tv.pl lub telefonicznie: +48 83 371 48 73 / +48 603 068 794.  kontakt@2x2tv.pl 

 

 

Nie wspomnę już o tym że kanał News24 i 12.tv są kanałem darmowymi i nawet ich nie włączają a delegata nie widzi problemu, żaaal z tym wszystkim w televio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...