Skocz do zawartości

HBO Max - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Malcolmjcrobinson napisał:

Użyj starych danych z hbo go. HBO max działa idealnie ze szczegółami canal+ online konto. Nie jest potrzebny kod aktywacyjny.

Koledze chodziło raczej o to, że na ten moment nie ma połączonego konta c+ online z hbo go ponieważ nie może znaleźć kodu aktywacyjnego (czy jakoś tak) żeby połączyć obie usługi. Jeżeli Ty miałeś połączone c+ online z HBO go to oczywiście będzie Ci działać. Też mnie interesuje ta kwestia ponieważ chcę przejść z subskrypcją HBO do C+ online.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Cinemaniac4K napisał:

Tak więc zapytuję tych co mają HDR... bo widzę że HBO Max na razie jest kompletnie ślepy na HDR.

 

Według mnie wszyscy widzą tylko Dolby Vision bo nawet nie mając telewizora 4K też pokazuje tak samo i tak samo na telefonie.Według mnie te filmy są tylko w Dolby Vision lub samym UHD 4K na ten moment.

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień usługi, HBO GO jeszcze działa, więc jest alternatywa jeśli coś jest nie tak a w sieci standard. Narzekania. Tego nie mam, napisy nie takie, bla bla bla.

Ludzie, jeśli widzicie błędy to zgłaszajcie je do działu technicznego ale dajcie im czas na ogarnięcie tego a nie do razu narzekanie i biadolenie. Jak za kilka tygodnie będzie to samo to można ich krytykować, ale na razie nie bądźmy w gorącej wodzie kąpani. 

Edytowane przez mingo
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, swordfish napisał:

Może wystarczy zalogować się na maila jaki podałeś w Canal+?

Tak, powinno wystarczyć. Czyli nie trzeba wybierać opcji "połącz konto". Jestem w pracy więc sprawdzałem tylko na kompie ale działa. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama apka wrażenia pozytywne. Co do braków seriali: 

Pennyworth
Our Flag Means Death

 

Bajek (kurczę szkoda:)

Dexter's Laboratory
Ed, Edd n Eddy
Johnny Bravo

 

A jak wrażenia z jakości HD na telewizorach? Bo na HBO GO to straszna kiepska była jakość "hd". Widać wyraźny progres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, patryszq napisał:

Zaczyna się 

 

Tytuł niedostępny

 

Wystąpił nieoczekiwany błąd w trakcie korzystania z HBO MAX

- mówiłem że serwery sie przegrzeją 💁‍♂️

 

Sprawdzałem na szybko i mam tak przy Diunie ale np Matrix działa poprawnie a oba tytuły są w Dolby Vision. (urządzenie: Nvidia Shield Pro). Ogólnie pozytywne wrażenia z interfejsem i wyglądem appki. Zobaczymy jak będzie na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Delta21 napisał:

hgo-max.jpg

 

Jestem przekonana, że Google Pay jak Apple Pay również przy rejestracji na odpowiedniego e-maila - jako metoda płatności się pojawi. Nie chce mi się tworzyć specjalnie kolejnego, nowego konto, żeby to  sprawdzić ;)

byłoby po prostu wygodniej bo tak to zapomne doładować kartę i co po zniżce ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, creativeopinion napisał:

 

Sprawdzałem na szybko i mam tak przy Diunie ale np Matrix działa poprawnie a oba tytuły są w Dolby Vision. (urządzenie: Nvidia Shield Pro). Ogólnie pozytywne wrażenia z interfejsem i wyglądem appki. Zobaczymy jak będzie na dniach.

Działa Ci Dolby Atmos na Nvidii Pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kocik89 napisał:

Dla wszystkich z canal plus. Jesli sparowaliśmy konto już na HBO GO to na max logujemy się standardowo. Kody aktywacyjne nie działają na max tylko na go. 

A ja właśnie musiałem wpisać ten kod aktywacyjny od C+. Na telewizorze LG procedura była już zupełnie inna. Wyświtlił się kod, który trza było wpisać na podanej stronie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trafiłem z tym startem o 00 czasu ET :D.

Z dużej chmury mały deszcz. W 4K kilka rzeczy na krzyż.

Oferta obcięta względem HBO GO, a nowe rzeczy tego nie wyrównują. Tak jak wspomniane - braki w odcinkach, braki w napisach itd.

Jakość niezła, ale tak jak się spodziewałem - CDN zagraniczne i nie wyrabiaja łącza po drodze. Na 4K spadki do 480p się zdarzają w UPC.

Chyba zdają sobie z tego sprawę, dlatego zostawili GO mimo, że przecież miało zostać od razu wyłączone.

HBO będzie jednak zawsze pozostanie sobą ;).
No ale apka jak i www ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO z czatu HBM 

Aktualnie trwa zmasowane migrowanie i rejestracja i logowanie . Aplikacje będą losowo rzucać błędami , tytuły się nie załadują lub w trakcie oglądania wyskoczy wszelaki błąd , tytuły będą znikać i pojawiać się , trwa wciąż aktualizacja bibliotek HBM stąd zmasowane błędy w każdej formie , nawet jeśli chodzi o płatności ( zdublowane kasowanie kasy z konta ) 

Pozdrawiamy HBM

 

💁‍♂️😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bgmnt napisał:

Jakość niezła, ale tak jak się spodziewałem - CDN zagraniczne i nie wyrabiaja łącza po drodze. Na 4K spadki do 480p się zdarzają w UPC.

 

To zależy od operatora. Do mnie leci z lokalnego cache Akamai i nie ma problemów z "wyrabianiem".

Poza tym trzeba poczekać aż serwery w Polsce zaciągną kontent z zagranicy (będzie się to działo w miarę jak ludzie będą korzystali z usługi)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...