Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście się zgadzam, POLSAT powinien być... chociażby za kanał Religia.TV, którego nikt nie ogląda... albo zamiast Religia.

 

Bez przesady z tym nie oglądaniem Religia.tv. Oglądałeś ten kanał chociaż kilka razy? Tam leci więcej filmów dokumentalnych (bardzo ciekawe) niż na Discovery. Fakt są głównie ukierunkowane na różne religie świata, ale to nie oznacza, że są one nie ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą na discovery idzie wiecej powtórek . Moim zdaniem po zakonczeniu emisji tvn warszawa powinni dać discovery historia ponieważ jest tam wiele ciekawych programów dokumentalnych i nadaje na tr 11.508 . Wątpie by dodali coś do tnk sd ponieważ mowa był że rozbudowywują tnk hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nasze gadanie ma się nijak do działania Cyfrowego domu,firma wypięła się na tnk i się do niej nie przyznaje.Jedyne czym są zainteresowani to kasą.Jak kupowałem 2850st to myślałem fajny tunek za nie dużą kasę a tu się okazuje że oprogramowanie "totalitarne" i dodatkowo żadnych zmian w programach(oprócz wyłączenia nadawanie niektórych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że na stronie TNK SD jak i TNK HD z oferty zniknął kanał TVN Warszawa.

Czyżby o już dla nich nie istniał? Przecież ma nadawać jeszcze do końca maja.

A na stronie internetowej mogliby zmienić te loga na nowe przy kanałach: TVP Sport, Eurosport i Eurosport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcą żeby sprzedaż wzrosła to wskazane byłoby dodanie zwykłego Polsatu, może nawet Polsat2 który tak naprawdę stanowi kanał powtórkowy. Jak na razie sama Nka musi się nacieszyć tymi Polsatami. Zobaczymy, ale na wiele bym nie liczył, patrząc co teraz TNK robi, czyli nic nie robi tylko stoi w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież to logiczne, Polsat to naprawdę idealne uzupełnienie oferty podstawowej, jestem ciekaw czy Polsat 2 dołączą.

Znając życie trochę przeczekają zanim dodadzą kanał, dobrym przykładem było TV4, po dodaniu tego kanału do N trochę użytkownicy TNK poczekali zanim dostali ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...