Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowy pakiet to fatalny pomysł i jestem pewien że nie ma szans na jego realizację. TNK SD to oferta dla nie wymagającego widza. Dołączenie głównego Polsatu było by idealnym uzupełnieniem oferty. Myślę że z czasem go dołączą i będzie to ostatni nowy kanał w tnk sd. Tworzenie nowych pakietów nie ma najmniejszego sensu. Od tego jest n-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od lipca dvb-t ma byc prawie w całym kraju wiec jak wprowadza polsat do tnk to zarobia na dekoderach bo jak ludzie beda inwestowac w dekodery do dvb-t zainteresują sie ofertami dostawców satelitarnych w tym wg mnie TNK

jedny plus jaki pozostanie nam z tej białej skrzynki to odbiór dvb-t.Nikt nie bedzie kupował skrzynki do tnk bo i po co jak połowa kanałów w tnk bedzie za friko w dvb-t.Każdy kupi jakiś tani tunek do dvb-t i tyle a tnk leci w ch... już od jakiegoś czasu,żadnego nowego kanału,tylko zabierają te co są aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Cyfrowy Dom ma klientów TNK SD i TNK HD w głębokim poważaniu. Nawet brak informacji na temat ewentualnego dodoania Polsatu do tych ofert. Nie oczekuje w takiej cenie kanałów typu np. Discovery czy AXN CRIME czy inne ale uważam że dodanie Polsatu ew. Polsatu2 to obowiązek. Ja mam doładowaną karte TNK SD do 02 czerwca 2011r. oraz TNK HD do 28 maja 2011r. i jeżeli do tego czasu nie zostanie dodany Polsat to wiecej już nie doładuję. TVP HD w dodatkowym pakiecie to kpina, brak TVP Historia następna. Już nawet CP oferuje oba te kanały od 14,90 za m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsat mini HD będzie TVN HD, już jest Polsat HD i TVP HD to ludzie zaczną uciekać z TNK HD do Polsatu.

Można sprzedać tuner TNK HD albo moduł ncam i wziąć tuner od Polsatu albo kupić ich moduł.

Płacąc za pakiet Polsatu mini HD 14,99 zł na abonament lub 19,99 zł w prepaid masz 3 podstawowe kanały w HD.

Są ludzie którym to wystarcza i to powinni uwzględnić.

Nawet Niemcy mają podstawowe publiczne kanały w HD - jak oglądam ZDF albo Das Erste w HD to mam porównanie. Czasami Arte HD albo Servus HD. Nie wspominając już o okienkach we francuskich canal+ HD. Miałem przyjemność na astrze 28,5 stopnia oglądać angielskie kanały w HD.

 

Polskie tzw. HD niech się schowają głęboko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w TNK SD nie będzie Polsatu ponieważ gdy dzisiaj dodano kodowanie na Polsacie tylko Conax(0b01) dla platformy n. W grudniu 2009 roku gdy TV4 wchodziło do n to od razu było kodowanie dla n-Conax(0b01) oraz dla TNK-Conax(0b00). Totalna olewka klientów TNK. Lepiej gdyby Cyfrowy Dom od razu poinformował że zadnych nowych kanałów a przedewszystkim Polsatu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, brak jednoczesnego dołączenia kodowania (0B00) wskazuje, że Polsatu nie będzie w TnK SD. Jeśli tak będzie ostatecznie, to Polsat ograł ITI koncertowo. TnK SD z Polsatem byłaby ogromną konkurencją nawet dla Familijnego. Zdaje się też, że to cena za Polsat HD w n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zapewne wejdzie do TnK SD ponieważ ma się zmienić prawo, które da możliwość dołączenia do oferty każdemu nadawcy wszystkich kanałów ogólnodostępnych naziemnie i jest to ostatni moment aby Polsat na tej transakcji zarobił ponieważ potem sygnał będzie pewnie udostępniał bezpłatnie.

Natomiast co do TnK HD jej atrakcyjność w porównaniu do pakietu Mini HD spada z każdym dodaniem kanałów przez CP, szczególnie jeśli chodzi o podstawowy pakiet Domowy HD. Jak już kiedyś pisałem moją propozycją jest zakończenie dublowania kanałów nSport i Eurosport i przesunięcie ich wersji HD do pakietu Domowego HD wraz z TVP HD i teraz jeszcze dodaniem Polsatu HD. A do Domowego HD Premium dołączenie 2-3 nowych kanałów, np. Fox HD, Eurosport 2 HD, NGC HD czy AXN HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzcie w to co ktoś napisał w komentarzach, tam można sobie pisać co kto chce. Raz uwierzyli komentarzom i napisali, że Polsat w N miał być w listopadzie 2010. Najgorsze jest to, że nie ma informacji. Niech powiedzą, że dodadzą chociaż polsat albo że mają użytkowników TNK gdzieś i będzie po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
... Nikt nie bedzie kupował skrzynki do tnk bo i po co jak połowa kanałów w tnk bedzie za friko w dvb-t.
... nie powinno być tak, aby na rynku dominowały tylko drogie i od razu pełne oferty programowe.

 

Popatrzmy więc na ofertę Platform w cenie 20zł i znajdujemy:

 

:!: wartościowy kanał dla maluchów (JimJam [Polsat], czy MiniMini [Cyfra+]) - w TNK tylko Hana Montana i kreskówki niejednokrotnie pełne przemocy i agresji słownej (od razu ustawiłem hasło rodzicielskie, by nie uczyć dzieci takiego egoistycznego podejścia do życia, bo maluchy rzeczywistość TV przyjmują niestety za pewnik...)

 

:!:ciekawy kanał wiedzy o świecie (np.Planet, Discovery Science ...) - w TNK był kiedyś znakomity program Da Vinci Learning, który bił na głowę konkurencję, ale już nie ma...

 

Najlepsze kanały tematyczne TNK w tej cenie, to znane jeszcze z TNK SD - TVP Sport i TVN Style. Może jeszcze czasem "Wojna i pokój".

 

Aby oferta za 20zł odniosła sukces wcale nie musi mieć wszystkich kanałów z N.

Wystarczy by miała dobre kanały tematyczne w ilości nawet tylko 1 szt. z danego tematu, ale nich będą przekonujące, niech się bronią. Co z tego że program jest "HD", jeśli jest nijaki pod względem treści?

Jeśli oferta będzie kalkulowana na ilość - jest skazana na porażkę, bo po pierwszym zapoznaniu klient zrezygnuje... Wydaje mi się,że taki klient pre-paid jest bardziej wymagający - zapłaci, ale gdy będzie przekonany, że warto, bo płacić nie musi. Nie czuje też potrzeby posiadania wszystkich pakietów.

 

Oferta pre-paid nie musi być ofertą dla kinomanów, ale powinna uwzględniać rosnące (nie wygórowane) oczekiwania użytkowników, którzy normalnie nigdy nie zapłaciliby extra sum za TV.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...