Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłbym za tym aby był pakiet podstawowych kanałów bez opłat ( tvp 1 i 2 info tv4 tvn tvn7 religia tv + fta)

drugi pakiet na obecne doładowanie ( kanały tvn-u tvp sport discovery kino polska disney chanel )

3 pakiet dodatkowe kanały sd na doładowanie płatność za dowolny program ( np eurosport eurosport 2 animal planet discovery historia cartoon network )

pakiet hd

tak samo jak w TNK hd + tvp 1 hd

pomażyć zawsze można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za tym , aby rozbudować TNK o jeszcze jeden pakiet . Przecież o wiele więcej ludzi ma zwykłą TNK , niż tych z HD. Ja byłbym skłonny ( i myśle, że nie tylko ja) dołożyć do pakietów te 4-6 zł. miesięcznie i mieć - więcej sportu np. Eurosport, coś dla dzieci np. Disney XD albo Cartoon Network, jakiś dokument np. Discovery World, albo Discovery Historia, oraz film chociażby AXN. Myślę, że to byłoby jakąś alternatywą dla tnk hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacąc za TNK SD np. 16 zł/m-c dokładasz 4 zł i masz pakiet w TNK HD za 19,90 zł i masz swoje AXN, Disney xD, Eurosport, Wojna i pokój, czy Discovery - no patrzcie, jak znalazł i tylko trzeba najpierw zainwestować w ich dekoder lub moduł CI, ale później to już z górki :D A to o czym mówisz, to nie byłaby żadna alternatywa dla TNK HD tylko gwóźdź do trumny dla TNK HD, a nie po to ją uruchamiali, żeby teraz ja likwidować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zamiaru wbijać gwoździa do trumny TNK HD(gdyż i tak jest faworyzowana), lecz zatrzymać stałych klientów TNK SD. Dodając kilka kanałów za dopłatą, myśle, żę wiele osób wybrało by tę opcje i zostało przy TNK SD, chociażby ze względu na to, że po wejściu DVB-T i wprowadzaniu głównych kanałów cyfrowych naziemnych, TNK SD stanie się ofertą mało atrakcyjną, i może stracić wielu swych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro nowe kanały za dodatkową opłatą miałyby zatrzymać klientów przy TNK SD, to po co wtedy tworzyć TNK HD skazane na brak zysku :] A argument z DVB-T to chyba raczej nijak się ma do tego, bo jeśli pamiętam, to ważność kart TNK SD jest tylko do 2016 r. (???) - jeśli tak, to chyba sami wiedzieli, że dłużej z ofertą TNK SD nie pociągną - to raz. A dwa, to oni bardziej stawiają na HD i stąd to foworyzowanie TNK HD, która pewnie zostanie, jak DVB-T ruszy pełną parą... TNK SD wtedy nie straci klientów, tylko zniknie z rynku, a wy co im zrobicie skoro nie macie podpisanych umów :> :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość w salonie "satelitarnym" mi powiedział, że podobno chcą wprowadzić do TNK HD Comedy Central i CC Family, nie wiem może to bajki, po prostu chciał TNK HD wcisnąć.

To by nawet rozwiązało u mnie problem, bo jak Cyfra się skończy to zapewne kupie albo TNK HD lub N, wszystko zależy czy będą kanały Comedy Central.

 

Ma ktoś podobne "nieoficjalne" informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacąc za TNK SD np. 16 zł/m-c dokładasz 4 zł i masz pakiet w TNK HD za 19,90 zł i masz swoje AXN, Disney xD, Eurosport, Wojna i pokój, czy Discovery - no patrzcie, jak znalazł i tylko trzeba najpierw zainwestować w ich dekoder lub moduł CI, ale później to już z górki :D A to o czym mówisz, to nie byłaby żadna alternatywa dla TNK HD tylko gwóźdź do trumny dla TNK HD, a nie po to ją uruchamiali, żeby teraz ja likwidować :wink:

Mnie ta zmiana się podoba i powinna pociągnąć za sobą zmiany w TnK HD - Eurosport HD i nSport HD powinny byc w pakiecie Domowym HD, a nie być dublowane w obydwu pakietach w dwóch wersjach - kto chce w SD ma zwykłą TnK, kto w HD bierze Domowy HD. Do Domowego przerzuciłbym też TVP HD. 4 kanały HD w pakiecie podstawowym byłoby nie lada atrakcją. I utworzyłbym trzeci pakiet w postaci nFilmów HD. Ceny - Domowy HD 23 zł, Domowy HD Premium i nFilm 1 i 2 po 19,90 zł. I do tego możliwość wykupienia nFilmów do Domowego HD bez obowiązku Domowego HD Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepszym rozwiązaniem byłaby moja koncepcja czyli udostępnienie w "TNK HD" wszystkich pakietów "Nki", tylko w ciut wyższej cenie, niż przy abonamencie (za to właśnie, że nie masz umowy, tylko możesz aktywować sobie pakiet/y kiedy masz ochotę i na jak długo chcesz - jak Ci się znudzi po prostu nie płacisz, a bez opłat masz to co teraz jest w pakiecie "bez opłat" :D ) i wtedy wszyscy myślę byliby zadowoleni :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem TNK SD. Skoro temat dotyczy sugestii to dorzucę swoje 3 grosze. Co do nowych kanałów to jestem absolutnie za jakimś kanałem z grupy "Nauka i świat" a konkretnie to BBC Knowledge. Nie wiem po co nawalili takich beznadziejnych kanałów typu TVP info, warszawa, religia i nie pamiętam już co. To wszystko tylko na sztukę jest, aby kanał był jakiś. W moim przypadku również kanały TVP Sport i Nsport są nie wykorzystane bo sport mnie totalnie nie interesuje. Z płatnych kanałów to jedynie TV4, TVN Turbo i Discovery. Tak kiedyś pomyślałem, że najlepiej byłoby gdyby można było sobie samemu stworzyć pakiet, np 2zł za jeden kanał miesięcznie i jakieś zabezpieczenie, że np trzeba wybrać minimum 8 kanałów. Wtedy każdy by był zadowolony i z pewnością przybyłoby użytkowników, bo każdy płaciłby za to co konkretnie chce oglądać. A tak to tylko się przelatuje po kanałach i nic sensownego nie ma. Ale w SD to już raczej nic nie zmienią, bo HD już przoduje, a SD to już na wymarciu... Pozdrawiam użytkowników TNK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...