Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja doskonale wiem że nikt mnie na siłę nie trzyma . Ale nie postąpili ok z ludzmi doładowali konta na 2 lata nic nie wspominając o wersji hd gdybym wiedział to bym nie doładowywał sd na rok tylko sprzedał dekoder 120 zł dołożył i ile by tam brakowało jeszcze a tak... 200 dekoder sd 120 doł . Szkoda że nie ma takiej opcji że podpisuje umowę na 2 lata i płacę 20 zł mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolałbym zeby kanały z tnk Hd eurosport axn disney xd dali do tnk sd to może wtedy byłoby wiecej doładowan( ale tak pewnie sie nie stanie ) ale nie jestem pewny czy te kanały nie sa pobierane z tr N bo tuner tnk Hd obsuguje mpg4 .Ma tylko 1 plus mozna odbierac cyfrowa telewizje naziemna co w przyszłosci sie przyda . Mysle ze w tym momencie tnk hd moze byc niewypałem( zgadzam sie ze zrobili ludzi w konia ,wiadomo po co tak "wciskali" zestawy tnk chyba z telefonem z ERY) .Moim zdaniem powinni zrobic kampanie np.wymiana tunerow a doładowanie "przelac" na nowa karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś nie wziął TnK dla kanałów sportowych to przejście na powitalny jest jak najbardziej uzasadnione - kosztem TVP Sport i nSport, Discovery oraz kanałów tematycznych iti (w większości nienajwyższych lotów) otrzymuje się rzeczone Polsaty, Ale Kino! oraz Planete oraz w większości również niezbyt ciekawe kanały tematyczne Cyfry. Smaczek jest w programach wyżej wymienionych. Jakby się jeszcze trafiło na taką promocję jaką mam ja to już wogóle super (10 mies. za 9,95 zł, umowa na 13 mies.). Ja z TnK zostanę (chyba, że pojawi się TnK HD z CAM-em) ale ciągle apeluję o Eurosport, Polsatem też bym w tej ofercie nie pogardził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wczoraj oficjalnie ruszył mux2 dvb-t A więc zgodnie z ustawą każdy nadawca kablowy czy sat ma prawo nieodpłatnie umieścić w swojej ofercie kanały oferowane drogą naziemną (cyfrowę) Czyli Cyfrowy dom może dołączyć Polsat do swojej oferty i nie może pobierać za to dodatkowych opłat.Jedyne co muszą zrobić to wystąpić do Polsatu o udostępnienie(ale czy to zrobią????????)Swoją drogą jeśli w pażdzierniku ruszy mux3 z paczką TVP to TNK nie bedzie mogła pobierać opłat za kanał TVP INFO za który obecnie teraz pobierają!!!!Polsat dobrze wiedział że tak będzie więc kilka dni wcześniej dogadał się z C+ i dodał swoją ofertę za to teraz dostanie profity za cały pakiet.Gdyby tego nie zrobił Cyfra by dodała tylko Polsat i miała ich gdzieś:-) A my posiadacze TNK możemy tylko czekać.

 

dla tych co nie wieżą oto link do pełnego artykułu http://media2.pl/media/65076-cyfryzacja ... vp-hd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...