Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem przeciwny dodawaniu kanałów tego typu i tak nie oglądam seriali na tvp wiec ten kanał wogóle nie jest według mnie potrzebny. Jeśli już mówimy o nowym kanale to wedlug mnie powinni dodac Orange Sport Info dostępny wszędzie. Zdecydowany sprzeciw jeśli już coś dodawac to coś ciekawego a nie kolejne śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie tak, oferta tnk jak było mówione jest dla nie wymagających klientów.

Którzy chcą płacić mało, a mieć standardowe kanały.

Raczej dodadzą jakiś kanał, ale pamiętajcie chcecie inne opcje to pożegnajcie się z TNK.

Na dodatek tnk skupia się teraz na ofercie HD.

Myślę że prędzej, dodadzą kanał Tvp Seriale. Powód ? - są już 2 kanały sportowe (Tvp Sport, Nsport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat to podstawa jeśli pojawi się na Platformie N to nie mal pewne że wejdzie też do TNK SD i HD ewentualnie z Polsatem 2, TVP Seriale też prędzej czy później dodadzą Orange Sport Info również mogą to tylko załączenie Kodowania dla TNK SD. Przedewszystkim powinni zrobić porządek z tymi kanałami TVP Sport z tp 12,284 GHz natomiast Discovery Channel z 12,188 GHz i wyłączyć je z TP 11,508 GHz w ten sposób zwolniło by się miejsce na TP dla innych stacji. W Ofercie SD brakuje kanału Serialowego o zwierzętach więc mogą udostępnić z Czasem Nat Geo Wild lub Animal Planet. Ja w tunerze TVP Seriale mam na liście i na bieżąco monitoruje sytułacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że ty jesteś niewymagający nie znaczy że reszta też jest :D

 

ja jestem typowym klientem, chcę dużo i tanio i mam do tego prawo bo to ja płacę ale myśle też logicznie i rozsądnie, obawiam się że TnK SD już chyba kosztuje tyle że jeszcze się opłaca nadawcy ale granica jest blisko, dodatkowy kanał o zwierzętach może niestety być za drogi ale powtórkowe TVP Seriale czemu nie to samo z Eurosportem, producent kanału jest bardzo ugodowy. Z Polsatem wiadomo co jest ale niewykluczone że i Polsat i Polsat 2 dołączą do TnK SD jak tylko wejdzie DVB-T w większości kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło by było gdyby Cyfrowy Dom bardziej sumiennie przykładał się do swojej witryny WWW.

Strona jest rzadko aktualizowana. Jak długo coś może być nowością? (Mam na myśli Kino Polska i TV4.)

Od 31 sierpnia 2010r miała być możliwość aktywacji karty TNK HD przez WWW. Tymczasem jest już praktycznie koniec roku i nic w tej materii się nie zmieniło.

Przydałaby się też możliwość zarządzania kartą TNK HD przez WWW - aktywacja/dezaktywacja pakietu premium, podgląd historii zmian, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołoże swoje trzy grosze :) Oczywiście zgadzam sie, że atrakcyjność TnK SD spada, ale jest wielu ludzi ( w tym ja) gdzie sie mieszka na "za[beep]iu" gdzie z anteny naziemnej moge pomażyć o TVN-ach, Polsatach, a nawet sa takie miejsca gdzie nie ma jedynki ani dwójki i jedyną mozliwością zeby obierać te podstawowe kanały, jest właśnie TNK. Znam dosc duzo osób które TNK sd trzymają włąsnie z tego powodu. U mnie np TVP2 to jest "horror" na antenie siatkowej i co mam tylko jedynke ogladać ? a tak za 144 zł czy jakoś tak bo płace za rok z góry mam te TVN-y itd. Naprawde w Polsce jest dużo takich osób którym to wystarczy choćby zeby mieć mozliwość oglądania TVP bo nie wszedzie dociera. Osobiście jestem zadowolony z tej oferty, a gdybym miał coś zmieniac to: powinny być pakiety dostosowane do potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co przyniesie nam nowy rok 2011 jesli o chodzi o te wersje. Mam nadzieje, ze jednak pójdą jednak po rozum do głowy i dodadzą choćby Polsat. Tak jak pisze mój poprzednik nie wszędzie idzie go ściągnąć z anteny naziemnej. Cóż czcze gadanie moje, ale życie pokaże, czy w tym roku się rozstanę z TnK czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje założyc nowy wątek po tytułem

KONCERT ŻYCZEŃ W TNK SD

i tam każdy słoży swoje propozycje jakiego kanału by oczekiwał i póżniej przedstawiciele TNK SD przeglądną dział i dodadzą odpowiednie kanały.

 

Ale na pewno nie tvp seriale bo komu sie chce oglądac jedne i te same filmy M jak Mdłosc czy kolory nieszczęscia od 1odcinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert życzeń (politycznie niepoprawnie) = zmiany, propozycje sugestie (politycznie poprawnie)

 

Halllo, ten wątek jest od tego, żeby pisać propozycje dla TnK, różni ludzie czytają to forum, więc może kogoś coś olśni. Niektórzy płacą tysiące za badania opinii publicznej a tu mają za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...